Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν είσασταν ζώο τι θα ήσασταν ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος petran78, στις 27 Φεβρουαρίου 2009.

  1. imakolata

    imakolata New Member

    Γουρούνα !!!!  
     
  2. του μαπετ σοου...???   
     
  3. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Εχω την εντύπωση ότι τωρα πρέπει να ειμαι δελφίνι..Έτσι εξηγώ τοσο την αγάπη για τη θάλασσα και το νερό όσο και την εξυπνάδα και Κοινωνικοτητα που με διακατέχει...
    Θα ήθελα να ήμουν αετός...  
     
  4. imakolata

    imakolata New Member

    χμμ ναι , και αυτή θα ήμουν ως λούτρινο .. αλλα σαν ζώο το γουρούνι το λατρεύω ( άπειρα κουρκουμπίνια ολημερίς )
     
  5. εε καλα τωρα για 5-10 κουρκουμπινακια δεν θα σε κανουμε και πανσετες....ουτε δα ψαρονεφρι......απλα απο αυριο αρχιζεις γυμναστικη....τωρα τι γυμναστικη...?? μαντεψε.......  
     
  6. καλα βρε την θαλασσα και εγω την αγαπω αλλα παλι εχω την αισθηση οτι θα ημουν χανος αντε το πολυ πολυ κανας γοβιος......
     
  7. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Χαχαχα!! Ασχημουτσικα ψάρια!! Πεσατε σε ψαρα!!
     
  8. Vasilis

    Vasilis One in a Million

    Το "χαμόγελο" τον δελφινιών δεν είναι πραγματικό χαμόγελο, έτσι είναι σχεδιασμένο το πρόσωπό τους, άσχετο αν εμείς πιστεύουμε ότι χαμογελούν...
     
  9. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Το ξερω.. Εγω μιλησα για την εξυπνάδα και την Κοινωνικοτητα τους..να το πω καλύτερα συλλογικοτητα.. 
     
  10. ελα μου οτι ψαρευεις....βρηκα αδερφη ψυχη ....!!  
     
  11. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Χιχιχι!!  
     
  12. χαρηκα τα μεγιστα...!!!!!!