Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασφάλεια στα παιχνίδια και διαφωνίες για επαγγελματίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 13 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τίνος είναι τα παιχνίδια;

    Τι αναρωτιέσαι zofia?  
    Κάνουν τέτοιες ερωτήσεις?  
    Φυσικά και τ΄ απολυμαίνουν....να δεις και τα ουρητήρια στα τμήματα.... 
    Ε χμμμ, συγνώμη κρατητήρια ήθελα να πω.... 
    Τι τους πέρασες zofia? Γουρούνια?  
    Σέβονται πάνω από όλα τον παράγοντα άνθρωπο....ενοείτε φυσικά και τα δικαιώματα του  
    Τέτοιες ερωτήσεις δεν κάνουν λοιπόν όταν οι απαντήσεις είναι αυτονόητες.  
     
  2. Απάντηση: Τίνος είναι τα παιχνίδια;

    Φυσικα,λες να θελουν να κολλησουν τιποτα αυτοι και οι οικογενειες τους;

    Τι συμπτωση ! αυτες που παριστανουν τις "αφεντρες" (δηλαδη δεν μας παιρνει αλλο για βιζιτες και το ριξαμε αλλου) οχι μονο το δινουν τσαμπα σε αυτους που βριζουν/κατηγορουν αλλα ο νταβας τους καθε τοσο πηγαινει στους γαλοναδες και τους τα σκαει κανονικα για να κανουν τα στραβα ματια ωστε η "επιχειρηση" να συνεχισει χωρις ελεγχο τον ρολο της
    δεν αναρωτηθηκες Zofia απο που βγηκαν τα λεφτα για σπιτια,τζιπακια,γκαρνταρομπες,ταξιδια κλπ; λες απο το μεροκαματο στην βιοτεχνια; νομιζεις ετσι χωρις καλυψη/λαδωμα να συντηρουν την "επιχειρηση" και να την διαφημιζουν με site ; Επαναλαμβανω οτι το δινουν και τσαμπα και εκει δεν ειναι καν αφεντρες αλλα απλες φτηνες πορνες που σαν σκυλες στηνονται στα 4 για να τελειωσει ο "ελεγχος" πανε και οι αμαρτιες,οι θεικοι τιτλοι,τα καμηλαπαρδαλε.....ολα χανονται εκεινη την ωρα !
    υγ: αναμεσα στους πελατες ειναι και πολιτικοι που τους χρησιμοποιουν για να τους ξελασπωνουν οταν οι αστυνομικοι τις στριμωξουν

    σε αυτα τα κατωτατα,παρασιτικα οντα μονο εκτελεση και πεταγμα στα σκουπιδια χρειαζεται
     
  3. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Τίνος είναι τα παιχνίδια;


    Συγνώμη τώρα αυτό ρώτησα; 

    Θα προτιμούσα μία παράγραφο για το τρόπο που απολυμαίνουν οι μπάτσοι τα "παιχνιδάκια" τους (μπορεί να μας δείξει και νέους τρόπους ποιός ξέρει) και όχι για το τί κάνει μία Επαγγελματίας (γιατί το θέμα μας δεν είναι αυτό!!!)
    Υ.Γ.1 Ανάμεσα στους πελάτες τους νομίζω πως είναι και μπάτσοι
    Υ.Γ.2 Μην είσαι τόσο απόλυτος σε αυτά που λές. Το "φυσικά και τα απολυμαίνουν" μου το δίνεις σα κάτι ευνόητο για σένα ενώ κάνεις επίθεση σε όλους τους άλλους για το αν τα καθαρίζουν σωστά. Όπως αμφισβητείς εσύ , επέτρεψε μου να αμφισβητώ και εγώ το γεγονός ότι οι μπάτσοι είναι τόσο επιμελείς και καθαροί όπως θέλεις να τους παρουσιάζεις.
    Υ.Γ.3 Απαντάς σε μένα για να κάνεις επίθεση κάπου αλλού.Σκέψου το λίγο αυτό
    Ευχαριστώ ¨)
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τίνος είναι τα παιχνίδια;

    Θα ηταν χρησιμο να μας περιεγραφες την μεθοδο καθαρισμου των εξαρτηματων - αξεσουαρ των παντως.
    Ισως να μας εδινες και καινουριες ιδεες.
    ΓΜΤ την ατυχια Μου....
    ...Και Εγω μαζι σου Ειμαι εδω που τα λεμε παιδαρα Μου.
    Βρωμισε ο κοσμος απο δαυτες τις παλιοτσσουλες, τις πορνες, τις βρωμιαρες, τις ελεινες, και ξεσκισμενες, τις σκυλες, τις τελευταιες.

    Μεταξυ μας Grenadieros καποια απο δαυτες μου ειπε με θρασος το εξης κουφο...
    "Αν δεν ειμασταν και μεις....οι Αλβανοι οι Ιρακινοι κλπ στερημενες και πρωτογονες φυλες θα πηδαγαν ολες εσας, τις κορες σας, τους γιους σας, τις γατες σας και τους αντρες σας μαζι..."
    τς τς τς .
    Ακου τι μου ειπε η ελεεινη!
    Δικαιολογια λες?
    Αφου μωρη κατσικα σου αρεσει να τον παιρνεις ε?
    Πως το σκαρφιστηκε ομως?
    Αλλα απορω και Εγω! Πηδαει ακομα ο κοσμος και παει σε πορνες?
    Τοσα σπιτια στην Αθηνα ποιος τα συντηρει?
    Ποιοι ειναι οι πελατες?
    Οι αλλοι αντρες που μπαινουν στα forum και τους βγαινει ο κωλος στο γραψε για να βρουν να ξεσκισουν καμια γκομενα στο τσαμπα .....μαλακες ειναι?
    Με τοσα προβληματα και του σηκωνετε του αφιλοτιμου του κοσμου....
    Και που ακουσθηκε να τους τα παιρνουν τα γαμησιατικα οι μπατσοι...
    Μου λες?
    Γι αυτους δουλευουν?
    Γιατι δεν στελνουν τις Γυναικες τους να τους τα φερουν?
    Αλλα σκεφτομαι οτι για να ειναι τοσο κτηνη με τις ιεροδουλες με τις γυναικες τους τι παραπανω καλυτερο θα ειναι?
    Και αυτοι οι κακομοιρηδες οι νταβατζηδες, απο ποτε εκτελουν μονο χρεη διεκπεραιωτη?
    Καποτε καμαρωναν με τις πουρακλες τους και τωρα βρωμαει το στομα τους επειδη τρωνε τα ψιχουλα....
    Απαπαπα! Που παει αυτη η βρωμοκενωνια πια!!!

    Μπραβο Grenadieros καλα που τα λες και συ χυμα και τσουβαλατα.
    Κατι θα ξέρεις φυσικα...δεν μπορει!!!
    Γιατι να το κρυψεις αλλωστε!
    Αλλα τωρα θα μου πεις ολα εχουν την τιμη τους ετσι δεν ειναι?
    Αμ, πως?
     

    Εγω πανω στο θεμα δεν ξερω τιποτε.
    Δηλωνω παντελως ασχετη.
    Συ ειπας Grenadieros
    Τι να σχολιασω και Γω!
     
  5. Απάντηση: Τίνος είναι τα παιχνίδια;

    το οτι δεν εχω κανει κανενα post εδω και καιρο δεν σημαινει πως δεν εχω να απαντησω σε κατι απλα οπως ειχα πει σε αλλη ενοτητα εκτος απο το θεμα υγειας της γυναικας μου ειχα και μια περιπετεια με το θυμα μου - η μητερα της που ηταν σε κωμα πεθανε τελικα οποταν δεν εχω καμια διαθεση να γραψω ή να βαλω στο gallery φωτο μου απο Bdsm στιγμιοτυπα ή να πω για το ποιες τεχνικες χρησιμοποιω για να μεταχειριζομαι τα θυματα μου.
    αυτην την στιγμη εχει χαθει ενα κομματι του κοσμου απο μπροστα μου και το τελευταιο που θα ηθελα ειναι ο αντιλογος με την καθε μια που στηριζεται στον ισχυρισμο "αν δεν ειμαστε και εμεις που θα τον βαζατε" αρα και τα τσιμπουρια ειναι απαραιτητα για να πουλανε οι κτηνιατροι φαρμακα ?
    αν περιμενα να πηδηξω απο εδω μεσα οπως λεει μια επαγγελματιας τοτε σωθηκα (!) εχω κανει σχεση με 33 γυναικες ως τωρα αν περιμενα να βρω για σεξ καμια απο εδω μεσα φεξε μου και γλυστρισα....αποδειξη οτι δεν εχω βαλει αγγελια οτι ζητω δουλα ή κατι σχετικο γιατι απλα δεν καιγομαι να βρω κατι απο εδω.
    [edited]...[/edited]
    ευχαριστω τα παιδια που μου στελνουν pm απλα ειχα καιρο να μπω και δεν ξερω το ποτε θα ξαναγινει αυτο - με πνιγει ενα αισθημα αδικιας λογω του θανατου που ειπα και η ψυχολογια μου δεν ειναι καταλληλη για επικοινωνια αλλωστε το θυμα μου χρειαζεται συμπαρασταση ,ευχαριστω τους Admins για την ως τωρα φιλοξενια και ελπιζω να τα ξαναπουμε καποτε.
     
    Last edited by a moderator: 22 Οκτωβρίου 2006
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ασφάλεια στα παιχνίδια και διαφωνίες για επαγγελματίες

    Και οι επαγγελματίες φαντάζομαι υποχρεώνονται σε αυτές τις παράτυπες καταστάσεις.Μην ξεχνάμε πως ο νόμος έχει πολλά "παράθυρα" τα οποία χρησιμοποιούνται για να "χρηματίζονται" οι κρατικοί λειτουργοί και μετέπειτα να καβατζώνουν τυχόν "παραβάσεις"(οι οποίες πάλι μέσα από παράθυρα δημιουργούνται).
    Αυτό δεν αφορά μόνο επαγγελματίες αλλά και ιδιοκτήτες καταστημάτων,καφετεριών,νυχτερινών κέντρων κτλ ..
    Σε αυτές τις δουλειές όσο και νομότυπος να προσπαθείς να είσαι,πάντα θα βρουν πολλές λεπτομέρειες για να τρως πρόστιμα και να αναγκάζεσαι να "λαδώνεις" τους δήθεν λειτουργούς..
    Πχ είναι αστείο σε κεντρικά bar να δίνουν άδεια λειτουργίας και να μη δίνουν άδεια καθισμάτων.Δηλαδή να μην μπορείς να έχεις τραπέζια και καρέκλες.Σαν τυροπιτάδικο δηλαδή..Γενικά ,πολλά γίνονται όμως...

    Φίλε Grenadieros,αφενός λυπάμαι για τη δύσκολη και κακή κατάσταση σου,αφετέρου βρίσκω υπερβολικό να ξεσπάς εδώ μέσα.Αν κάποιες επαγγελματίες κάνουν παράνομα περιουσίες,φαντάζομαι είνασι λίγες μπροστά σε άλλα πρόσωπα που ασχολούνται με αθλητισμό,πολιτική,θρησκεία,showbiz κτλ κτλ και έχουν κάνει μεγαλύτερες περιουσίες,με πολύ πιο βρώμικους τρόπους,αλλά χαίρουν και την εκτίμηση της πλειοψηφίας όλων μας..

    Τουλάχιστον η επαγγελματίας δεν ευαγγελίζεται συνέχεια,την αγάπη της και τη μέριμνα της για το κοινωνικό σύνολο  
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τίνος είναι τα παιχνίδια;

    Ευχομαι Grenadieros, ολα να πανε καλα απο εδω και περα για σενα και τα αγαπημενα σου προσωπα!
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Τίνος είναι τα παιχνίδια;

    Grenadieros το έχουμε χωνέψει ότι είσαι ο γαμίκος εδώ μέσα και όποια δεν σου κάθεται είναι άσχημη κλπ κλπ......αλλά δεν κόλλησα σε αυτό, κόλλησα πολύ άσχημα που αποκαλείς την σκλάβα σου θύμα.
    Τελικά είσαι ένας "θεός"αλλιώς δεν θα μπορούσες να είχες θύματα.
    Μα τι λες ρε άνθρωπε του Θεού;;;;;;;
    Έχεις συναίσθηση σε όσα γράφεις;;;;
    Την επόμενη φορά που θα μπεις να γράψεις άσε σε παρακαλώ πολύ το καλάμι στην είσοδο του forum.