Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασχέτου ταπεινοφροσύνης

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 29 Ιουλίου 2006.

  1. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Re: Ταπεινοφροσύνη.

    πιητη εδώ και καιρό έπαψα να εξηγώ σε αυτιά που έχουν επιλεκτική ακοή. Το είδος το εξήγησα, όποιος θέλει μπορεί να δει τι εννοώ.

    Υ.Γ. Τα "ρε συ" σε παρακαλώ, κράτα τα για τους κολλητούς σου. Ευχαριστώ  

    Ας γυρίσουμε τώρα στο θέμα και ας διακόψουμε το άσχετο spam.
     
  2. TheWildOne

    TheWildOne Regular Member

    Re: Ταπεινοφροσύνη.

    Αρχίσαμε τις ηθικολογίες αγαπητέ; Μήπως είναι καιρός να αρχίσουμε να πηγαίνουμε και στην εκκλησία να μας αγιάσουν κάτω από το πετραχίλη μπας και μπούμε στο σωστό δρόμο του θεού; Που παρεμπίπτοντος είναι linux και όχι microsoft  
     
  3. TheWildOne

    TheWildOne Regular Member

    Re: Ταπεινοφροσύνη.

    Φίλε μου όσο και αν σέβομαι τον Σωκράτη είμαστε στο 2006. Γνωρίζουμε πολλά περισσότερα για την ανθρώπινη φύση και νόηση. Σόρρυ αν σου έθιξα τον ήρωα.
     
  4. Re: Ταπεινοφροσύνη.

    Τιποτα δεν εξηγησες,συμφωνησες οταν ειπα οτι και η περηφανεια ειναι ειδος επαρσης και μετα απλα ειπες οτι δεν το εννοεις ετσι ?

    και ξαναρωταω πως το εννοεις,για ποιο ειδος περηφανειας μιλας εσυ ?

    τωρα αν σε πειραξε το "ρε συ" τι να πω,ουτε σε βρισα ουτε τιποτα, ισα ισα.

    ασχετο σπαμ ?

    ασχετο ειναι να ρωταω πως εννοεις κατι ? σε δημοσιο φορουμ γραφεις,εκτος αν εσυ εισαι υπερανω διαλογου,

    δε μπορω να καταλαβω γιατι τοση επιθετικοτητα και αμυνα οταν απλα σε ρωτησα κατι.

    οσο για το οτι ειμαστε πανω απο ολα αν8ρωποι και μετα οτιδηποτε αλλο μιλια δεν εβγαλες,αναρωτιεμαι γιατι.
     
    Last edited: 29 Ιουλίου 2006
  5. Εεεε ? Για ποιο θεμα ?

    Τωρα δηλαδη εσυ αυτο καταλαβες ?
     
  6. FLASH

    FLASH New Member

    Απάντηση: Re: Ταπεινοφροσύνη.

    Kανένα πρόβλημα!Δέν θίγεις ούτε εμένα ούτε τις απόψεις μου.Το αντίθετο μάλιστα.
    Είναι πολύ σημαντικό να γίνεται ώριμος διάλογος.Με αυτόν τον τρόπο δείχνει κάποιος οτι σέβεται τις απόψεις του αλλου ακόμη και όταν διαφωνεί μαζί του.

    Υ/Γ Ηταν ανάγκη να μου το θυμίσεις:Ακου 2006.....Φτου! Παω να βγάλω τήν πανοπλία.Ξεχάστηκα πάλι!!!

    "Όποιος ελέυθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."
    Ρήγας Φεραίος.
     
  7. gaby

    gaby Guest


    Τόσο ξεκάθαρο που αν συμφωνεί και η carissa[L_T] μάλλον στο αρχικό νήμα περί ταπεινωφροσύνης πρέπει να πάει