Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτά που ποτέ δεν θα σου πω.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Stilvi, στις 22 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. sigh

    sigh .

    Συχνά μου έλεγες, "να τα λέει το στόμα, να τ' ακούει το αφτί", μιας και γνώριζες πως όλα αυτά που σου έλεγα ή σου έγραφα ήταν και στους δυο απ την αρχή γνωστά.
    Ίσως επειδή βρεθήκαμε μια εποχή που είχαμε και οι δυο ανάγκη να παραμυθιαστούμε λίγο, να ζήσουμε τις επιθυμίες μας "εξ αποστάσεως",
    βαφτίσαμε την επιθυμία πραγματικότητα, πήρε φωτιά απ΄το ποθούμενο το σκάιπ, έμαθα απ' έξω τα δρομολόγια ΟΣΕ και ΚΤΕΛ, συνδέθηκα όσο ποτέ άλλοτε με τον ήχο κλήσης του κινητού μου και "εικονογραφούσα" τις στιγμές που ήμασταν χώρια με φωτογραφικά στιγμιότυπα και λόγια.
    Δεν ήθελα να σου πω, πως η σχέση μας είχε συγκεκριμένο χρόνο "ομιλίας", όπως τα λεπτά που μετρούσαν τις αμοιβαίες υποσχέσεις και τα θέλω μας. Όνειρα πλεγμένα μέσα σε μεταμεσονύκτιες βόλτες, ξημερώματα, αποχαιρετισμούς και συναισθηματικά "διόδια" για έναν έρωτα που κάποτε θα ερχόταν.
    Όσο θυμάμαι την γλυκιά συνωμοσία με την οποία αγκαλιάσαμε μέχρι και την ανάγκη ανάμεσά μας, τόσο ευχαριστώ τις στιγμές που μου μάθαν να εκτιμώ την ειλικρίνεια, μ΄όποιο φορτίο κι αν έρθει.
     
  2. Αυτά που ποτέ δεν θα σου πω....

    Δεν είναι παρά μόνο λόγια... Αντε και στα είπα τι θα αλλάξει?
    Η ουσία είναι αυτά που ποτέ δεν θα σου πω... Να στα δείξω.... Να μείνεις να τα αισθανθείς, να τα βιώσεις, να τα σωματοποιησεις γιατί αυτά που ποτέ δεν θα σου πω στα λέει το βλέμμα μου, στα λέει η σιωπή μου, στα λέει η κάθε ανάσα που παίρνω από σένα και μου δίνει ζωή!!! Ποια ζωή όμως αφήνει την ζωή της?
    Εκείνη που φοβάται να νιώσει... όχι να ακούσει.... Γι αυτό αυτά που ποτέ δεν θα σου πω δεν θα στα πω.

    Δεν έχει νόημα και εγώ είμαι ένας άνθρωπος που με τρέφει η ουσία....
    Αν θες να μάθεις... Έλα να στα φυτρωσω στο μυαλό και στο κορμί σου!!!

    Τα λόγια με έκαναν να χαθώ μα οι πράξεις είναι αυτές που με γύριζαν κάθε φορά πίσω...
    Αυτά που ποτέ δεν θα σου πω στα είπε το τελευταίο βλέμμα που σου έριξα πριν φύγεις.... Τα διάβασες, τα άκουσες, λίγη σημασία έχει...
    Είμαι εδώ μετά από καιρό με γύρισαν οι πράξεις μου από κει που με στείλανε τα λόγια σου!!!
     
  3. Δεν θα το δεις ποτέ, ξέρω.
    Αγαπηθήκαμε απεριόριστα, χωρίσαμε βίαια και καταπληγιασμένοι.
    Χρόνια και χρόνια.
    Δεν ξέρω αν είναι η λύπη σου που έμεινες χωρίς αγάπη παρά χωρίς εμένα.
    Σ'αγαπώ πια τόσο που δεν σε έχω ανάγκη.
    Σ'αγαπώ τόσο, που σε απαλλάσω από εμένα.
    .
     
  4. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

  5. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Γιατί δεν μπορούμε να κάνουμε ότι κάνω με άλλες... Γιατί δεν απελευθερωνεσαι... Γιατί ...
     
  6. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Πω πω, είναι ήδη 20 χρόνια από όταν σε είδα πρώτη φορά. Εσυ στα 14, εγώ μόλις 21...
    20 χρόνια σε χάρηκα, σε είδα να μεγαλώνεις, να με πηδάς, να με αγαπάς, να με λατρευεις, να με υπακούς, να με θεοποιείς και να με σκέφτεσαι σαν την υπέρτατη γυναίκα
    20 χρόνια σε χαίρομαι, σε μεγαλώνω, σε πηδάω, σε αγαπάω, σε λατρεύω και σε υπακουω... σε εκτιμώ για αυτό που είσαι, για την επίδραση που έχω πάνω σου για τον άνθρωπο που έχω δει να γίνεσαι, ακόμα και αν δε σε θεοποίησα και δε σε είδα σαν τον υπέρτατο άντρα

    20 χρόνια νιώθω τυχερή που ένιωσα τη μαγιά τη στιγμής (της ζωής) πριν 20 χρόνια, που πήρα το χέρι σου και περπάτησα μαζί σου αυτό το δρόμο και που ακόμα όποτε θελουμε και οι δυο τον περπατάμε

    Σ’ ευχαριστώ
    Είμαι παντα εδώ για σένα
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    η συνεννόηση κατανοεί τις δυό αλήθειες, δεν τις κάνει αχταρμά.  
     
     
  8. Aliki

    Aliki airetiko

    "Ω συ,που πάντα μένεις μέσα στη καρδιά μου,ενώ η μορφή σου είναι μακριά απ'τα μάτια μου:
    Εισαι το φάντασμα ,που δεν το βλέπω, κι όμως το νιώθω πάντα πλάι μου,κοντά μου - είσαι το πνεύμα μου το ίδιο!"
     
  9. φουστάνι

    φουστάνι Regular Member

    σκατά να φας
     
  10. dark-light

    dark-light Regular Member

    Πιπέρι στο στόμα
     
  11. φουστάνι

    φουστάνι Regular Member

    το δικό μου;

    μ' έχει γαλουχήσει ο Αρτώ, συγγνώμη (νοτ)
     
  12. dark-light

    dark-light Regular Member

    Ε τότε αλλάζει το θέμα όχι πιπέρι στο στόμα...

    Βγάζουμε το πιπέρι...