Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτά που ποτέ δεν θα σου πω.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Stilvi, στις 22 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Μου λείπει το μυαλό σου και το χαμόγελο σου. Α και εκείνο το βράδυ στο ξενοδοχείο, εκείνο στο ταξί, εκείνο στο σταθμό.
     
  2. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

  3. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Το πόσο μου λειψε η ανελέητα γλυκιά φωνή σου.
     
  4. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Μου λειπει το χερι σου που τυλιγοταν γυρω απο τη μεση μου οταν κοιμομασταν μαζι
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2019
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό...
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

  7. Pantherina

    Pantherina New Member

    Η άξια μου είναι απόλυτη, οι πράξεις μου μιλούν, δε δικαιολογουμε όταν με αδικούν, ούτε ταράζομαι από αυτό.
     
  8. Είσαι το μόνο σταθερό σημείο αναφοράς στη ζωή μου από τότε που σε γνώρισα.

    Μπορεί να μην μιλάμε πια, αλλά σε έχω δίπλα μου.

    Μου δίνεις δύναμη να γίνω καλύτερη, για μένα και για σένα.

    Θέλω να σε δέσω ακόμη μια φορά, θέλω να σε δένω για πάντα...
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    και που δεν στα ειπα, χαμενα πηγαν τα λογια μου.
     
  10. sigh

    sigh .

     
  11. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    δεν ήταν θαλασσινό νερό που μπήκε στα μάτια μου. Εγώ απλά δε μπόρεσα να συγκρατήσω τα δάκρυα μου. Δεν το περίμενα. Δεν ήμουν προετοιμασμένος. Με φωναξες να μου δείξεις τους αστερισμούς στον ουρανό. Συγκινήθηκα. Επειδή ήταν η πρώτη φορά που έβλεπα τα αστέρια ως ενηλικος. Επειδή ήταν η πρώτη φορά που κάποιος μου έδειχνε τα αστέρια. Επειδή αυτός ο κάποιος ήσουν εσυ. Επειδή με κρατούσες σφιχτά απ τον ώμο και στεκοσουν στο πλάι μου. Επειδή την είχα πατήσει άσχημα μαζί σου ενώ έκανα τα πάντα για να σε αποφύγω. Επειδή ήξερα ότι δεν ήταν αμοιβαίο.
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Θέλω να σε γαμήσω.
    Θέλω να σε γαμήσω, στο κρεβάτι, στο μπαλκόνι, στο τζακούζι, στην παραλία, μέσα στη θάλασσα.
    Θέλω να σου γαμήσω το μουνί, τον κώλο, ξανά το μουνί.
    Θέλω να σε γαμήσω όρθια, ξαπλωμένη, καθισμένη πάνω μου.

    Αν ξαναβάλεις χέρι στις πατάτες μου θα το κάνω.