Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    "H Frau μπήκε στο δωμάτιο φορώντας ένα μεταξένιο νυκτικό. Ήταν επιβλήτικη παρουσία από μόνη της και τα ψηλοτάκουνα που φορούσε την κάνανε Θεά, στην κυριολεξία!
    -Γειά σου, μου λέει, γιατί είσαι ξαπλωμένος; Σήκω και έλα εδώ τώρα! Την πλησιάζω και με οδηγεί στον διπλανό χώρο. Στην συνέχεια με δένει όρθιο σε ένα στύλο και ξαπλώνει στο κρεβάτι μπροστά μου. -Άνοιξε το στόμα σου, με διατάζει και βγάζει το πέδιλό της. Ανοίγω το στόμα μου και η Frau μου βάζει τα δάχτυλα από πίσω αλλά ήταν η πρώτη μου φορά με γυναίκα. Η Frau με γάμησε δυνατά. -Έτσι, καριόλα, πάρτα, σου αρέσει που σου γαμάω τον κώλο; Με ξέσκισε. Με πήρε μετά ανάσκελα με τα πόδια ψηλά. -Τώρα, θα με γλύψεις μου είπε κάποια στιγμή αφού με είχε ξεσκίσει. Κάθησε στο πρόσωπό μου και μου έβαλε το μουνί της στο στόμα. Άρχισα να της κάνω ένα πολύ παθιασμένο γλυφομούνι μέχρι που έχυσε πάνω στην γλώσσα μου. Τρελάθηκα. Ήταν απίστευτη!!! Όμως δεν είχε τελειώσει ακόμη. Έστρωσε απορροφητικό χαρτί στο πάτωμα και με έβαλε να ξαπλώσω. Ήρθε όρθια από πάνω μου. Άνοιξε τα πόδια της και άφησε λίγα κάτουρα να πέσουν στο πρόσωπό μου. -Άνοιξε το στόμα σου, με διέταξε. Μετά ανακάθησε και μου έφερε το μουνί της μπροστά στο στόμα μου. Το έβλεπα να πάλλεται και να συσπάται και άρχισε να με κατουράει κανονικά μέσα στο στόμα. -Κατάπινε, σκλάβε...όλα θα τα πιείς. Με ανάγκασε και κατάπια αρκετά. Με κατούρησε στο πρόσωπο, και στον πούτσο που τον έπαιζα. Έχυσα πολύ έντονα. Με είχε τρελάνει...." @Antediluvian
     
  2. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Στην @dina , την παραπονιάρα! 

     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Η @dina η παραπονιάρα σου έχει απίστευτη αδυναμία   

     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Ευχαριστώ πολύ, υπέροχο κομμάτι, πανέμορφη εκτέλεση, ομολογώ δεν το ήξερα. 
    Τι ευαισθησία, τι δύναμη!
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Όχι όχι όχι, λυπάμαι αλλά όσο υπέροχη και αν είναι γενικά η Simone, αυτό το τραγούδι πάντα ανήκε αποκλειστικα στην Baez για τα δικά μου αυτιά.

     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Πότε πήγες τελευταία φορά σε ωτορινολαρυγγολόγο;
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    I stand by my choice.
    Συν του ότι αυτό το τραγούδι είναι φολκλορ και η εκτέλεση της Baez είναι πιο κοντά στο ορίτζιναλ.
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

  11. yannouli

    yannouli busy mind

    προσευχή(; )   χπ
     
  12. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member