Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Βασανιστές από κούνια"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος echo, στις 17 Φεβρουαρίου 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. echo

    echo ***

    Απο την σημερινη "ελευθεροτυπια" 17-02-06,καποιες υπογραμμισεις δικες μου.

     
  2. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    RE:

    Τι διαλο ρε γαμώτο κι εγώ έχω τέτοια αξεσουάρ κι εμένα μ αρέσουν τέτοια παιχνίδια αλλά σαν αυτά που περιγράφει δεν νοιώθω την επιθυμία να κάνω. Ούτε τα πάθη του Χριστού γουστάρω να δω δεν το μπορώ κι ας ξέρω ότι είναι υποκριτική.
     
  3. echo

    echo ***

    Sakiss 3000

    Δεν γραφω εγω !! δεν ειναι δικες μου αποψεις ! ΅Ειναι απο εφημεριδα και εκφραζει τις αποψεις του δημοσιαγραφου,αν φυσικα το προσεξες.

    Σε παρακαλω διορθωσε το "quote"

    Κατατεθηκε εδω για ενημερωση και τυχον σχολιασμο !!
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Υπερβολές , στην όμορφη χώρα μας κάποια στιγμή όλοι γινόμαστε μετεωρολόγοι, σεισμολόγοι, επενδυτές ειδικοί πληροφορικών συστημάτων , ειδικοί υποκλοπών , και βέβαια εξειδικευμένοι αναλυτές ερωτικών , σεξουαλικών ή άλλων τάσεων .
    Ετσι και ο Δημητράκης έγινε για μια μέρα ειδικός του S/M .
    Το ότι μπερδεύει τα μαρούλια με τα λάχανα δεν πρέπει να ξενίζει κανένα .
    Πιστέψτε με γράφει καλυτέρα για το Rock

    Όποιος ακόμα ξαφνιάζεται μ' αυτά νομίζω υπερβάλει.

    Αγαπητοί μου τα «άρθρα » επί παραγγελία στον τύπο έχουν αυτές τις παρενέργειες που δεν νομίζω είναι άξιες σχολιασμού ή προβληματισμού .


    Υ.Γ «Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσίκα ;»« Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Ευαγγελάτο ; »
     
  5. gaby

    gaby Guest

    RE:

    Για να ξαναφέρνουμε στο νού Μ/μας την αξία της έννοιας "συναίνεση" και της υποκατηγορίας αυτής "συναίνεση μετα λόγου γνώσης".

    Όσο για την επιπόλαιη σύνδεση που κάνει η εφημερίδα μεταξύ αυτών των κοινωνικών και πολιτικών εκτροπών που περιγράφει και του BDSM, τί να πω, έχω σταματήσει να την διαβάζω ακόμη και αναρτημένη σε περίπτερο από το 1997, για κάτι τέτοιους λόγους.

    Υποτίθεται ότι βρήκε στοιχεία έγκυρα για πωλήσεις S/M toys και βασίστηκε εκεί για να γράψει την τελευταία παράγραφο;

    Συμφωνώ με τον Κύριο φον Κλαιστ και επαυξάνω.
     
  6. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Το είδα οτι είναι απο εφημερίδα, κι έκανα το σχόλιο μου. Το οτι έγραψα σαν να είναι δικά σου το έκανα απο απροσεξία, αλλά έχει σημασία μια τέτοια λεπτομέρεια; εφόσον το λες ξεκάθαρα οτι είναι απο εφημερίδα, εγώ οτι και να λέω δεν αλλάζει αυτό . Το διόρθωσα.
     
  7. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Τι να διορθώσω ρε παιδιά δεν κατάλαβα... το ΄΄περιγράφεις ΄΄ που είχα γράψει το διόρθωσα σε ΄΄περιγράφει΄΄ τι διόρθωση να κάνω;
     
  8. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Α αυτό εννοεί; Ενταξη... τώρα είναι καλά; Αν δεν είναι και τώρα καλύτερα να το διαγράψω
     
  9. gaby

    gaby Guest

    RE:

    Είναι απολύτως εντάξει όλα, αν θέλετε την άποψή μου ως moderator. Και οι δύο τρόποι αποδεκτοί είναι και Ό/ολοι γνωρίζουμε ότι το κείμενο δεν είναι του puppy και τα πνευματικά δικαιώματα του δημοσιογράφου δεν τα πείραξε Κ/κανείς και όλα καλά!

    Sakkis3000, αν θέλεις να αλλάξεις το "puppy wrote" σε "Τζιατζής wrote" κάνεις edit το κείμενό σου, πηγαίνεις στο πάνω quote και το κάνεις quote=Τζιατζής και μετά update  
     
  10. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Αν το κάνω "Τζιατζής wrote" δεν θα είναι σαν να το πήρα εγώ από τον Τζιατζή;
     
Thread Status:
Not open for further replies.