Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βρε άνθρωποι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Daywalker, στις 4 Νοεμβρίου 2005.

  1. Daywalker

    Daywalker New Member

    ...μπορεί να μην θέλετε να στείλετε απάντηση στο μνμα μου, στείλτε τουλάχιστον μια καλησπέρα, ένα καλοσόρισμα κάτι ρε παιδια...τέλος πάντων...σας Φιλώ
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Aφού το θέτεις έτσι, καλησπέρα και καλώς ήρθες Daywalker  
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Καλωσόρισες κι από μένα Daywalker   Εύχομαι να βρεις αυτήν που αναζητάς.

    Αν θέλεις θα Μ/μας πεις δύο λόγια για σένα;
     
  4. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Καλησπέρα Κύριε Daywalker και καλωσορίσατε, ελπίζω να βλέπουμε τις απόψεις Σας στα διάφορα threads  
     
  5. Daywalker

    Daywalker New Member

    ...να 'στε καλά...(και μεριά πράγματα για μένα)... είμαι 28 ετών, ζω στην Αθήνα,είμαι ιδιωτικός υπάλληλος, μ αρέσει ο κινηματογράφος, ο αθλητισμός και ακούω, bleus,jazz kai classic rock μουσική...!
     
  6. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    με την άδεια Σας.... και από BDSM τι?  
     
  7. Daywalker

    Daywalker New Member

    την έχεις την άδεια μου, αρκεί να γίνεις πιο σαφής...
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    Καλως ηρθες..
     
  9. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Δώσατε κάποια στοιχεία του εαυτού Σας χωρίς να καμία αναφορά για την σχέση Σας με τον χώρο του BDSM, αλλά αποσύρω την ερώτηση μια και μέσα από τα μελλοντικά Σας γραπτά θα φανούν οι απόψεις Σας, θέσεις Σας κλπ. όπως έγινε και με όλους Μ/μας.
    Να περνάτε καλά  
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Καλοσώρισες και καλή παραμονή Daywalker  
     
  11. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Νομίζω πως ο φίλος Daywalker, αναφέρεται σε πμ. Πολλοί άνθρωποι έχουν την συνήθεια να μην απαντούν καθόλου.
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ούτε εγώ έχω συνήθεια να γράφω pm strict, γιατί δεν θεωρώ πως το φόρουμ υπάρχει για τα pm, και 2ον αν δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να πω, δεν βρίσκω λόγο να κάνω δημόσιες σχέσεις.
    Οπότε ο καθένας όπως το αισθάνεται, έτσι συμπεριφέρεται.

    Αν όμως όλοι έμεναν στα pm το φόρουμ δεν θα είχε λόγο ύπαρξης, έτσι δεν είναι?