Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 22 Ιανουαρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πως δεν ταιριάζουν. Ξέρεις πόσοι perv είναι εκεί μέσα;  
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    εγω βλεπω πως πρεπει να μπει ενα μετρο οσον αφορα το οφφτοπικ γιατ στην τελικη μας βλεπω να γινομαστε οφφτοπικ. κατι που δεν υπαρχε στην αρχη και το εκανα με ενδοιασμους και προειδωποιωντας πως θα μπει φρενο αν παραγινει πριν 2χρονια. στην τελικη οποιος θελει να μιλαει για αθλητικα εκκλησιες και πολιτικα ας τα κανει σε αλλο σιτε με αλλους που ενδιαφερονται για τα ιδια θεματα και εδω ας μιλαει για τα θεματα με τα οποια ασχολειται αυτο το σιτε. το οφφτοπικ εγινε με περιορισμους και σαν μια ευχαριστη παρενθεση οχι για να εχει τοση κινηση. οσον αφορα γιατι το ενα γιατι το αλλο πραγματικα μας κουραζει να απανταμε συνεχεια τα ιδια πραγματα. ισως θα πρεπει να σκεφτω σοβαρα το γεγονος το οφφτοπικ να γινει moderated για νεα θρεντς για να φιλτραρουμε οτιδηποτε απαγορευεται η ειναι παντελως ασχετο με το σιτε αλλα και να μην χρειαζομαστε να αναλωνουμε χρονο να απανταμε σε ερωτησεις τετοιες.
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Το αφηνω στους εμπειρους.Κων/νε συγνωμη για την αναστατωση που εφερε το νημα.Μια απαντηση περιμενω για το ποιος απο τους moderators ανοιξε το ποστ του Pier και γιατι (για μενα απαξιωνεται ο L_Strike ετσι) και ξοφλαμε  
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω πιο πολύ ρε Κωνσταντίνε!
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Apollyon για αυτό που ρωτάς, αφαιρέθηκε, διορθώθηκε, επανήρθε. Καμία απαξίωση. Συνήθης διαδικασία.
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και εγώ τι έγινα vanila ή perv; Γουστάρω perv, αισθάνομαι πιο κοντά στη lola.

    Χίλια συγνώμη, τότε, που ρωτάμε, Κωνστανίνε. Όσο για τον Ηλία: διορθώθηκε κατόπιν εορτής.
     
    Last edited: 22 Ιανουαρίου 2008
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Το γράφει κατω αριστερά Apollyon
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αμα θεωρειται συνηθης διαδικασια να σβηνει mod ενα post και καποιος αλλος να το ανοιγει παλι οκ.Πασο.Απο εμενα τελειωσε το θεμα.Lola ολοι κοντα σου ειμαστε και δηλωνω πλεον κι εγω μελος του fan club σου.Αν με θελετε βεβαια εμενα τον ταπεινο vanilla ...
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ perv. Το δήλωσα.
     
  10. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Φυσικα και σε θελουμε στην παρεα μας αγαπητε εν χριστω αδελφε.. 
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΛΕΒΕΝΤΟΓΕΝΝΑ ΚΡΗΤΗ !
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δε θα μ' αφήσετε τελικά να ακούσω με την ησυχία μου Prodigy  

    Τιμή και δόξα σε όλους τους ζωντανούς επαναστάτες