Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 22 Ιανουαρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν μας το εξηγείς ρε jim γιατί δεν το καταλαβαίνουμε. Π.χ. (1) ποιά είναι τα άσχετα θέματα. Π.χ.(2) Ποιος θα κρίνει αν είναι άσχετα; Π.χ.(3) και γιατί να μην υπάρχουν και κάποια άσχετα, μόνο τα... σχετικά αξίζουν; Κύριε ελέησον...
     
    Last edited by a moderator: 22 Ιανουαρίου 2008
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ααα βρε Δαίμονα, γιατί να είμαι mod και να μην μπορώ να μαλλιοτραβηχτούμε;;;

    Η μεταξένια μου, σε βρίσκει ομορφούλη. Κρίμα που είσαι μακριά  
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Αγαπητε καποιος δημοσιογραφος ειπε για τους Κρητικους την οποια περηφανη καταγωγη εχω την τιμη να φερω και να την κοσμω και αναλογως : Οι Κρητικοι ειναι λαος αψης

    .-

    Στο pm θα σου πω αυριο γιατι σημερα κιοσανε (που λεμε και στα Ζωνιανα)
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Γενικά καλό είναι -θεωρώ- να αποφεύγονται κάποιες προκλήσεις.Κατα καιρούς sites έγιναν βορά σε τυχοδιώκτες-δημοσιογραφίσκους,μόνο και μόνο για να ανεβάσουν νούμερα εκμεταλλευόμενοι την ηλιθιότητα της πλειοψηφίας.Ποτέ δεν ξέρεις λοιπόν..
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Για τα Ζωνιανά είναι το θέμα,τα ράσα ή γενικότερα;;Προτιμώ να ρίξετε το μαλλιοτράβηγμα..Μπερδεύομαι λιγότερο  
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    αμέ

    Άσχετα θέματα είναι αυτά που είναι δήθεν επαναστατικά και νομίζουν ότι θα κάνουν αίσθηση μερικοί και τα εισάγουν(γενικά μιλάω) ...


    Να υπάρχουν, και εγώ κάνω άσχετα θέματα, αλλα με μέτρο και να απαγορεύονται 3 πράγματα η Θρησκεία Τα Αθλητικά και το καθαρό πορνό
     
    Last edited by a moderator: 22 Ιανουαρίου 2008
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Αν αυτό ήταν για εμένα με κολακεύεις  

    Στον jim: η απάντήσή σου ήταν αποστομωτική  !!!!!!!
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Με τον Ηλία δεν έχουμε τίποτε να χωρίσουμε, το μόνο είναι ότι δε βρισκόμαστε τόσο συχνά όσο θα θέλαμε.
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    John τώρα θα σε στεναχωρήσω, αλλά για τον Inco το έλεγε  

    Εσένα σε βρίσκω γλυκούλη  
     
  10. Eri

    Eri

    Οπα να κ τα πεσιματα τωρα....
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Λοιπόν για ότι άλλο αυτού του προσβλητικού στυλ, εκτός forum. Προειδοποίηση.
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πάλι καλά. Τρώγομαι, δηλαδή. (Αλλά γλυκούλη; Τι γλυκούλη; Από τον Χατζή ή τον Τεκενρλή;