Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 22 Ιανουαρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;



    Τώρα σε χρήζω ιππότη, μετά τζεντάι   καλό σου βράδυ.
     
  2. zou

    zou

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

     
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Eιναι ειναι.. εγω ως μελος του φορουρ τουδε.. κ εν γνωση των συνεπειων.. δηλωνω υπευθυνα οτι ειμαι ετοιμη να δω την εκφραση του ερωτα σου ηλια για τον ινκο  
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Ηδονοβλεψία  
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    ααα θα εχει κ σεξ? οχι μονο φλερτ? ε τοτε δεν φευγω με τιποτα.. μεχρι το πρωι εδω θα ειμαι  
     
  6. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Δεν θεωρώ πως απαξιώνομαι. Αφαίρεσα εσφαλμένα ολόκληρο το post του Master Pier, ενώ έπρεπε να αφαιρεθεί μέρος του (όπερ και εγένετω στη συνέχεια). Ζήτησα προσωπικά συγνώμη στον ίδιο για το αναλογούν της ευθύνης μου και θεωρώ το ζήτημα λήξαν.
    Εκτιμώ την θέση σου και την διάθεσή σου Apollyon, αλλά σε περιπτώσεις που όντως απαξιώνομαι μπορώ να μιλήσω μόνος μου και άμεσα με αυτόν που με θίγει, χωρίς παρεμβάσεις τρίτων (έστω και καλοπροαίρετες).
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Πιστεψε με και η θεση μου και η προθεση-διαθεση μου,ηταν ειναι και θα ειναι,να υπαρχουν ισα μετρα και σταθμα για ολους ανεξαρτητος ρολου και υποχρεωσεων μεσα στο φορουμ.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    καλα τετοιο ηθος και επιπεδο νομιζω μονο σε διαλογο αναμεσα Βαρθολομαιο - Ποντιφικα μπορει να δει καποιος.... ΕΥΓΕ!!


    Υ.Γ. ειδατε που σιγα σιγα το καναμε ''εξωτερικο''... Ευρωπη γιναμε !!
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    θα εχεις και παρεα:icon16:
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Το θέμα είναι,μετά γιατί κελιδώθηκε;;; Άντε έγονε το λάθος, άντε διορθώθηκε, οκ μέχρι εδώ. Μετά γιατί κλειδώθηκε; Εκτός και αν κλειδώθηκε κατά λάθος ή από μόνο του!! Κάποιος δουλεύει (ή προσπαθεί, τουλάχιστον) κάποιον (ή κάποιους) εδώ μέσα. Ή είμαστε μια ελευθεριακή κοινότητα ή προτάσσουμε τα ταμπού και τη λογοκρισία. Τέλος πάντων.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Στους κανονες συμμετοχης δεν αναγραφεται κατι τετοιο ομως.Βαλτε το να εισαστε και τυπικοι