Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 25 Μαρτίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Κανω την αρχη με 2-3 διλημματα με απαντησεις.

    1ον Διλημμα.<< Γυναικα κυνηγος, η θηραμα...?>>. Απαντηση.<<Θηραμα θηραμα σιγουρα.... (η φυσικη της θεση.....)>> . 

    2ον Διλημμα.<<Φαγητο στο Lalu, η σφηνακια στο Hoxton...?>> Aπαντηση.<<Lalu υπεροχα φαγητα με λιγες θερμιδες.....(δεν σας λεω που ειναι γιατι οι διαφημισεις δεν επιτρεπονται....)>>  

    3ον Διλημμα.<<Φορουμ με τσακωμους...,η χωρις.....?  Απαντηση.<<Με τσακωμους..με τσακωμους...αλλιως τι GREEK....bdsm φορουμ θα ηταν αυτο......?   : 
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2008
  2. kali crow

    kali crow Guest

    1ο διλημμα--->και τα 2.το καθενα εχει τη χαρη του.
    2ο---->τα μερη δε τα ξερω αλλα μεταξυ φαγητου και ποτου επιλεγω το ποτο....
    3ο---->φορουμ με λογομαχιες με αρχη μεση και τελος και εποικοδομητικο συμπερασμα για ολους.
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

    Γραφτε και δικα σας διλημματα και απαντησεις, δεν ειναι απαραιτητο να επικεντρονεσται μονο στα δικα μου διλημματα αυτα ηταν ενα δειγμα.
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Εγω εχω δίλημμα αν πρεπει να απαντησω σε αυτο το νημα η οχι...
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εγώ σκέφτομαι...φράτζα ή αφέλειες?..φράτζα γιατί οι αφέλειες με κάνουν νιανιά 
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

    Απαντησες με το να γραψεις.............
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να επισκεφθω εναν ειδικο για να καταπολεμησω την σεισμοφοβια μου, η να δοκιμασω να το καταπολεμησω μονη μου???????????