Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος subteo, στις 6 Φεβρουαρίου 2019.

  1. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Εχω ανεβάσει πολυ τον πηχη και γνωριζω τις δυσκολιες...


    Αυτο ομως μου δινει ενεργεια και διψα για την πολύτιμη ζωουλα μου,χιχι...

    Μου λειψατε παιδια...Αν μπορουσα θα φωναζα τοσο δυνατα μεχρι να με ακούγατε....Αλλα υπαρχουν γείτονές λιγο μακρια μου,χαχα!!!!
     
  2. lotus

    lotus Silence

    Χα χα χα έτσι έτσι, καμάρι μου  
    Κι εμάς μας λείπειιιιςςςς....
    Σεβασμό στους γείτονες χα χα
     
  3. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Μια ζωη σεβομαι τους γείτονές και γι αυτο δεν εκφραζομαι,χαχαχαχα...


    Ποσο ακομα να αντεξω αραγε   
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Έλαααα, είμαστε καλά παιδιά  
    Σεβόμαστε τον πλησίον μας και δεν τον σοκάρουμε.
    Ειδικά αν δεν θέλουμε να τον τρέχουμε εμείς στα επείγοντα     
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πιστεψε με...

    Με βαμμενα τα νυχακια των ποδιων μου,δεν θα ηθελα να βρεθω στο κρεβατι με τα ασπρα σεντονακια...Οχι για εμενα...

    Για τις καημενες τις νοσηλευτριες,χαχαχα
     
  6. Αστέρι θα σε κάνω...
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι δουλειές του σπιτιού, ποτέ δεν τελειώνουν. Νόμος.!
     
  8. METALdog

    METALdog Oικιακός Υπηρέτης

  9. Alma Oscura

    Alma Oscura Όπταις άμμε

    Εκτός και αν μιλάμε για ευαίσθητα υφάσματα ( τα οποία κατα το πλύσιμο πρεπει να μπαίνουν σε ειδικά δυχτάκια ) με/η χωρίς τύπωμα, στρας κλπ ή ότι έχει μπανέλα,όλα μπορούν να σιδερωθούν και αναλόγως το ύφασμα ρυθμίζουμε και την θερμοκρασία ή επενδύουμε σε ένα πολυ καλό σίδερο ( Πχ Laura Star ). Όπως και να'χει συμβουλευόμαστε πάντοτε την ετικέτα του ρούχου, ο κατασκευαστής ξέρει καλύτερα ( εκτος και αν εχει βάλει λάθος ετικέτα, άνθρωπος ειναι και αυτος   )
    Οπότε ναι σιδερώνουμε και κάλτσες, σλιπ, πετσέτες, εφόσον μιλάμε για άπλωμα εκτός σπιτιού. Κάλτσες γιατι "κοκαλώνουν" ( αποφεύγουμε πάντοτε το λάστιχο και δεν τις τοποθετούμε στο συρτάρι την μια μεσα στην αλλη για να αποφύγουμε την γρήγορη φθορά του λαστίχου αλλα διπλωμένες την μια επανω στην αλλη), πετσέτες γιατι γαρδιάζουν και σλιπ γιατι αγγίζουν τα ευαίσθητα σημεία μας και αρα σιδερώνουμε μονο το βαμβακερό κομμάτι υφάσματος που έρχεται σ'επαφή με αυτα. Αν πάλι σας διακατέχει ενας εξαναγκασμός και ελέγχετε τα απλωμένα ανα μερικές ώρες
    α) Μπράβο σας, είστε φοβεροί
    β) Γλυτώνετε το μισό σίδερο

    Μια ακόμη εξαιρετική λύση είναι να επενδύσουμε σε ενα καλο στεγνωτήριο. Σε αυτη την περίπτωση, σλιπ, κάλτσες , πετσέτες, τζιν και αλλα δεν θέλουν σίδερο, καθώς εχουν δεχθεί την κατάλληλη θερμοκρασία απολύμανσης και τα ρούχα βγαίνουν αφράτα. Έχετε υπόψιν σαν πως οσο πιο σύντομα τα βγάλετε, αφου τελειώσει ο κύκλος στεγνώματος, πρέπει να τα τινάξετε και να τα κρεμάσετε ή διπλώσετε. Ιδανικό δε για να βοηθηθεί το στεγνωτήριο ( και η τσέπη μας απο θέμα εξοικονομησης ενέργειας ) ειναι να μην κατεβάζουμε ποτε το στύψιμο του πλυντηρίου κατω απο 800 στροφές και ποτέ πιο πάνω απο 1200 ( που τα περισσότερα οικιακά δεν εχουν αλλα λεμε τωρα ) Οι 1400 + στροφές που βρίσκονται στα ημιεπαγγελματικά είναι για κουβέρτες και παπλώματα και γενικά οτιδηποτε με γέμισμα που μαζεύει πολυ νερό κατα την πλύση του.

    ΥΓ. Δεν πουλάω οικιακές συσκευές, ουτε παίρνω ποσοστά απο πωλήσεις   Απλώς το έχω ψάξει λιγο παραπανω καθότι γεροπαραξενη ^^
     
  10. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Μωρη!Μαζέψου  
     
  11. Dux

    Dux Regular Member

    Έχω την αίσθηση πως υπάρχει πελατεία για το νήμα:

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Ο-καταναγκασμός-μου.95522/

    Δεσποινίς, μπορείτε να συνεισφέρετε!   
     
  12. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    χιχιχι..

    Απελευθερώθηκα λιγο περισσοτερο!!!  

    Βρες μου κανενα σπιτακι στην Αθηνα να καθαρίσω...χιχι