Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο καταναγκασμός μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Dux, στις 27 Ιανουαρίου 2019.

  1. Dux

    Dux Regular Member

    Αφορμή για το παρόν νήμα αποτέλεσε η ταινία "toc toc"(παίζεται αυτές τις μέρες και η ανάλογη θεατρική παράσταση σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη-μην τη χάσεις!). Το θέμα που πραγματεύεται λοιπόν -πάντα με χιουμοριστικό τρόπο-, είναι τα διάφορα κολλήματα που έχουμε στην καθημερινότητα μας. Από τον Σέλντον που χτυπάει την πόρτα και επαναλαμβάνει την ίδια φράση πάντα τρεις φορές, μέχρι άλλους πιο σοβαρούς καταναγκασμούς που λογίζονται ως ασθένειες.
    Έλα, σίγουρα κι εσύ το έχεις το θεματάκι σου. Αποκάλυψε το.
     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Δεν έχω κανένα θέμα
    Δεν έχω κανένα θέμα
    Δεν έχω κανένα θέμα
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Για να κάνω την αρχή, θυμάμαι πως ένα από τα θεματάκια μου (θα αποκαλύψω κι άλλα στην πορεία), ξεκίνησε στα χρόνια της εφηβείας. Είναι αλήθεια πως είμαι μυταράς. Μπουγατσομάχαιρο κλπ. Δεν είχα ποτέ ιδιαίτερο κόμπλεξ με τη μύτη μου, ούτε κάποιος την έχει σχολιάσει, ποτέ! Οπότε κι εγώ αμφιβάλλω για την αιτία που με έκανε να πατάω καθημερινώς, τρεις φορές την άκρη της πιστεύοντας πως θα μικρύνει.  
    Όχι μία φορά την ημέρα. Πολλές! *3
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Θελω να υπάρχει τασάκι σε κάθε τραπεζάκι του σπιτιού και το κάθε ένα ταιριάζει στο συγκεκριμένο τραπεζάκι. Δεν μπορείς να τα μετακινήσεις.

    Τα πανωφορια μαζί, παντελόνια μαζί, φορέματα μαζί, μπλούζες μαζί .κάθε κατηγορία έχει δικη της ντουλάπα.

    Χωριά τα χρυσά από τα ασημένια κοσμήματα και χωριά τα πολύχρωμα. Πότε μαζί ( φορεμένα δεν με πειράζει, μαρεσουν )

    Δεν μαγειρεύω τίποτα αν δεν είναι πεντακάθαρη η κουζίνα και δεν τρώω αν δεν έχω πλύνει πρωτα ότι λερωσα.

    Δεν βάζω το επόμενο πλυντήριο αν δεν έχω μαζέψει το προηγούμενο.

    Στα to do μoυ στην ατζέντα κυριολεκτικά γράφω " καθάρισε την επιφάνεια εργασίας και άδειασε τον κάδο " σε κάθε τέλος της μέρας ώστε να τακτοποιήσω τα files.

    Διαβαζω όλα τα νήματα, όλα τα σχόλια και κοιτάω όλες τις φωτό ακόμα και αν υποφέρω αισθητικά και νοητικά.

    Δεν μπορώ να βλέπω ειδοποιήσεις από σοσιαλ η μέιλ αδιαβαστες. Οτιδήποτε κόκκινο στο κινητό μου, με τρελαίνει πρέπει να το δω και να φύγει .

    Και έχω και αλλα, αλλά κουράστηκα.
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δε με λες και Ναδαλ,αλλα οταν πήγαινα δημοτικό έπρεπε να πατάω μέσα στις πλάκες του πεζοδρομίου και όχι τους αρμούς αν ήθελα να έχω τύχη και να μη μας βάλει τεστ η δασκάλα.
    Μουφα ηταν τελικά.
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Δεν θέλω να με ακουμπάνε με τσάντες.

    Όταν με στριμώχνουν κάπου ή έχει πολύ κόσμο αισθάνομαι ότι θέλω να λιποθυμήσω.

    Αυτά είναι τα πιο χοντρά.
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Ολοι εδω λιγο πολυ οσιντακηδες είμαστε. Τουλάχιστον καταφεραμε να το ερωτικοποιησουμε και δεν μας εκλεισαν πουθενα...
     
  8. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Δεν περνάω κάτω από πινακίδες.Αν περάσω νομίζω θα ότι κάτι κακό θα μου συμβεί.

    Έχω κ αλλά πολλα,κυρίως ψυχαναγκαστικά,αυτό όμως το κάνω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.
     
  9. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Σκιζω χαρτακια αρκετα συχνα μεσα στη μερα. Αν εχω το χερι μου στην τσεπη κοβω σε μικροσκοπικα χαρτακια που τα κανω μπαλακια ενα χαρτομαντηλο πχ. Κυριως σε στιγμες αμηχανιας, που μαλλον ειναι συχνες.
    Ανεβαινω στη ζυγαρια εικοσι φορες τη μερα, η οποτε πηγαινω στο μπανιο οπου και βρισκεται.
    Θυμαμαι τηλεφωνα, πινακιδες αυτοκινητων και μετρω βηματα οταν περπατω βιαστικα.
    Νομιζω αυτα
     
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    κρεμαστρες και διπλωμενα ρουχα με ακριβεια τα κενα και να ειναι ακριβως στην ιδια ευθεια.... αν με χασετε θα μαι ξεχασμενη σε καμια ντουλαπα να ισιωνω
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    δεν ερχεσε να συμαζεψεις και την δικη μου την ντουλατα αν σου περισευει χρονος ?
     
  12. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    θα δω το προγραμμα μου