Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημοπρασία!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαϊου 2008.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δημοπρατούνται σκλάβοι, σκλάβες και άλλα αντικείμενα. Όποιος έχει να πουλήσει κάτι, μπορεί να το προσφέρει σε αυτή την αγορά.

    Προϋποθέσεις:
    Περιγραφή του αντικειμένου και φωτογραφία αν είναι δυνατό.

    Νόμισμα:
    Όσα
     

    μπορεί να χωρέσει το ποστ του διεκδικητή.

    Σας περιμένουμε…
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Δημοπρασία!!!

    Πωλώ το γηρασμένο, πλαδαρό, πλην λειτουργικότατο κορμί μου, σε τιμή ευκαιρίας, σε σφιχτοκώλα, εύμουνη και εύμορφη νεάνιδα. Φωτό θα βάλω όταν ολοκληρωθεί το ρετούς στις κοιλιές μου.
     
  3. female

    female Contributor



    Μπορούμε να ζητάμε;

    Ζητώ ζευγάρι γόβες χρώματος ροζ ή φούξια, με τακούνι, η δεξιά νούμερο 44 και η αριστερή 46. Προσφέρεται το κάτωθι χρηματικό ποσό:

     



     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Δημοπρασία!!!

    Το αγοράζω με αντάλλαγμα λειτουργικότατο, σφιχτόκωλο, εύμουνο και εύμορφο κορμί αρτηριοσκληρο-ερωτικής γραίας, μόλις έχω τα πλήρη στοιχεία μετρήσεων της ψωλής σας, αγαπητέ μου Μέγα Ανατολικέ.

    Δεν έχασα ουδεμία ευκαιρία στη ζωή μου και δεν σκοπεύω να αρχίσω τώρα.
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Δημοπρασία!!!

    ....Kαλο και εξυπνο Ηλια....αλλα αν μου επιτρεπεις να πω που εχω αντιρρηση,ετσι οπως το εκλαμβανω εγω.Σε περιπτωση βεβαια που δεν σου αρεσει ασφαλως και περιμενω την απαντηση σου.
    Το συγκεκριμενο εικονιδιο κραταει στο επικεντρο οτιδηποτε, που σαν καλυτερο νομισμα πληρωμης πρεπει να εχει την αδιαφορια.....!!!!!
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το χρήμα κατά την δική μου άποψη, οφείλει να είναι "χαριτωμένο".

    Τόσο χαριτωμένο που να μην το αντέχουμε και να το σκορπάμε ασυστόλως.

    Τουλάχιστον έτσι θα νομίζουμε ότι ζούμε...
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Δημοπρασία!!!

    ....Ναι ωραια αυτα...εγω απλα εννοω οτι εχουμε να κανουμε με μια συγκεκριμενη απεικονιση που καποιοι επελεξαν(δικαιωμα τους).......και δεν καταλαβαινω το λογο να την συντηρουμε αυτουσια..!!!!
    Το νοημα που εξυπνα θελεις να δωσεις ,πιστευω θα τονιζονταν ακομα καλυτερα με μια δικη σου πρωτοτυπη εικονα...!!!!
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Το πρόβλημα του φόρουμ συνοψίζεται στο εξής γεγονός: παρέχονται ελλειπή ή ψευδή στοιχεία από όλους τους ενδιαφερόμενους. Ενώ αν μπεις στο οποιοδήποτε μπαράκι, με μία σχεδόν ματιά κάνεις εκτίμηση της κατάστασης. Ψωνίζεις από σβέρκο, στήθος, μπούτι, κεφαλάκι, ότι γουστάρεις.

    Εδώ τί να ψωνίσεις; Αναφορά σε μεγαλειώδη ποιήματα; Αναφορά σε ερωτικές πόλεις; Αναφορά σε πρότερα ερωτικά κατορθώματα; Το πόσο καλά μπορείς να ξεσκίσεις λεκτικά έναν άγνωστο; Παραμύθια...

    Η δημοπρασία κρίνεται άκυρη επειδή:
    α) είναι όλοι απατεώνες (συμπεριλαμβανομένης εμού)
    β) άτομα ρομαντικά και ευαίσθητα όπως εμείς, καθώς και οι εκπρόσωποι της μηδενιστικής μιζέριας και του φρενοβλαβούς σαδισμού, που είναι ακόμη πιο ρομαντικοί από εμάς τους ευαίσθητους (χαχα, πάλι κέφια έχω) ΔΕΝ ΠΡΟΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΕΣ κανενός είδους, ούτε καν ανταλλαγές, ούτε καν χαρίσματα, παίρνουν αυτό που θέλουν όταν μπορούν και απολαμβάνουν την αρπαγή τους μπορούν δε μπορούν.

    Τα άτομα της κατηγορίας β βεβαίως είναι ελάχιστα σε σύγκριση με αυτά που εμπορεύονται εδώ, κάτω απ' τη μύτη μας, ασύστολα και επιτυχώς, αενάως και με την ανοχή όλων.

    Το α όμως ισχύει συνολικά.
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    πουλάω δυστηχία και μιζέρια !!!
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απίστευτοι είστε! Φοβερή η ιδέα, όπως και το νήμα  
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δωσαμε-δωσαμε!