Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάσημοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 23 Ιουνίου 2005.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

     Τώρα που τα πράγματα είναι πιο χαλαρά και ποιάσανε και οι ζέστες σκέφτηκα να σας ρωτίσω ποιον/α διάσημο/η θα θέλατε να subαρετε ή να σας subάρει ?


    Θα έλεγα την Έλενη Μενεγάκη σαν sub γιατί έχει δηλώσει ότι της αρέσει πόνος στον έρωτα και σαν Domme μια δημοσιογράφο στον Αλφα που μου βγάζει έντονα την Κυριαρχία(όνομα δεν θυμαμαι).
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Hmm εγώ θα έλεγα η Νένα Χρονόπουλου που έχει σκληρά χαρακτηριστικά δυναμικό χαρακτήρα, κορμάρα και της πάει αρκετά ο ρόλος της Top/Domme
     
  3. BDSM_lover

    BDSM_lover Regular Member

    Λοιπον, ετσι προχειρα και στα γρηγορα που σκεφτομαι (γιατι αλλιως δεν θα ξερω ποια να πρωτοεπιλεξω) θα διαλεγα σαν Αφεντρα να με υποδουλωσει στα ποδια της μπροστα, την εντυπωσιακη Καμερον Ντιαζ, η οποια εχει παραδεχτει δημοσια οτι της "παει" ο ρολος της κακιας Αφεντρας και της αρεσει να βασανιζει τους αντρες και σαν σκλαβα να της ... εξηγησω το ονειρο ... την γλυκουλα Τζενιφερ Λοπεζ, την οποια για αρχη θα την αφηνα ατελειωτες ωρες χειροποδαρα αλυσοδεμενη  
     
  4. Sphinx

    Sphinx New Member

    Δεν θυμαμαι το ονομα του αλλα θα μου αρεσε πολυ sub αυτος που επαιζε στο Sex & The City τον Eidan
     
  5. PD

    PD Regular Member

    Μια φυσικα μια και μοναδικη ειναι η απολυτη σκλαβα ... η Drew Barrymore   Τωρα δεν θα ελεγα οχι και για την Elisha Cuthbert (που επαιζε στο The GIrl Next Door και στο 24).

    Οσον αφορα Αφεντρα, να με δεσει μονο, θα "αφηνα" τις εκπληκτικες Catherine Zeta-Jones και Nicole Kidman  
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Από ξένες θα διάλεγα Demi Moore για Top και για sub Wynona Raider
     
  7. PD

    PD Regular Member

    Απο Ελληνικες ασφαλως την Νικη Καρτσωνα & την Θαλεια Ματικα  
    Για subs φυσικα. Για Αφεντρες, η Κατερινα Λεχου  
     
  8. BDSM_lover

    BDSM_lover Regular Member

    Χαχαχα PD συμφωνω απολυτα μαζι σου για Καρτσωνα και Ματικα ως σκλαβες !!! Μιλαμε οι συγκεκριμενες κανουν κρα απο μακρια οτι το ζητα ο οργανισμος τους (ετσι θελω να πιστευω, χεχε). Τωρα οσον αφορα Ελληνιδα Αφεντρα, μμμμ και η Ελενα Παπαριζου με δερματινα, ψηλοτακουνα πεδιλα και μαστιγιο στο χερι, σιγουρα δεν θα με αφηνε αδιαφορο  
     
  9. paroinia

    paroinia Regular Member

    Χμ.. αν ήτανε να έχω αφέντη μάλλον θα διάλεγα τον... Ζαγοράκη! Έχει φοβερό δυναμισμό και είναι ομορφόπαιδο!
     
  10. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Εγω πάντως θα ήθελα την Αντζελα Δημητρίου και μη μου πει κανείς ότι είμαι διεστραμμένος ε;
     
  11. PD

    PD Regular Member

    RE: RE: Διάσημοι

    Ναι ναι !!! Συμφωνο απολυτα! Μα πως μου ξεφυγε αυτη.. Και σε 1-2 video clips φοραει δερματινα νομιζω    
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    sakiss3000 πιστεύω σαν σκλάβα θα ήταν μια χαρά η Άτζελα ... χεχεχ