Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάσημοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 23 Ιουνίου 2005.

  1. PD

    PD Regular Member

    Ποιος ειχε πει για την Angelina Jolie ως Mistress ?
    Οποιος ειδε το Mr and Mrs Smith θα ειχε την ευκαιρια εστω και για μερικα δευτερολεπτα να την "απολαυσει".

    Angelina Jolie, μαλιστα, εισαι αστερι  

    Ιδου 3 screenshots:

    169]170]171]
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Ναι ναι δεν παίζεται
     
  3. BDSM_lover

    BDSM_lover Regular Member

    Την ΘΕΑ Angelina Jolie, την ειχα αναφερει εγω σε προηγουμενο post μου, γιατι οντως η γυναικα αυτη ειναι φοβερη και τρομερα αισθησιακη και πιστευω οτι θα της παει γαντι ο ρολος της Αφεντρας !!! Αχ ρε κακε PD, τι μου την θυμησες παλι την Αντζελινα και αρχισω να την ονειρευομαι, χεχεχε. Οχι τιποτα αλλο, αλλα μηπως το παρει πρεφα η συζυγος (και Αφεντρα μου μαζι) και ποιος θα με γλυτωσει μετα απο τα χερακια της ! Μμμμ μαλλον καλυτερα να μην με γλυτωσει κανεις  
     
  4. evenstar

    evenstar New Member

    Λοιπον,μια που εχω τρελα με τα κινηματογραφικα κ διαβαζω αμερικανικα περιοδικα να πω στους αγαπητους bdsm_lover κ konstantino που δηλωνουν φαν οτι σε 2 περιπτωσεις εχουν πεσει μεσα :καθολου τυχαιες δεν ειναι οι εμφανισεις της anjelina,συντηρουν κ παιζουν με αυτο που η ιδια δημιουργησε,εχει επανειλημενα πεταξει υπονοουμενα για προτιμησεις τετοιες κ απ οσα καρφια πετανε κ τα "σοβαρα" ξενα περιοδικα δεν φαινεται να ειναι μονο διαφημιστικα.
    Oσο για την cameron, α!εδω...εχει γυρισει ταινια που παιζει την dominatrix,κ παρα τα ποσα που εχει δωσει πρωσπαθωντας να την αποσυρει,δεν τα εχει καταφερει.Tο εχει παραδεχτει εξαλλου.
    Aν κ δεν μπορω να μπω στο μυαλο μιας γυναικας,βγαζω το καπελο μου στην tender lilly,ναι,ο jeremy irons εχει αυτο το κατι...οπως κ ο malcovich.
     
  5. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Λοιπον συμφωνω για τον Jeremy Irons κι εγω, θα τον δεχομουν για Master, εχει αυτο το κατι, το ψυχρο του υφος εξιταρει..Απο την αλλη θα ηθελα για sub μου τον Viggo Mortensen (Aragorn).Αυτοι προς το παρον αν σκεφτω κι αλλον θα επανελθω.
     
  6. ο πιο καταλληλος αφεντης ειναι κατα την γνωμη μας ο Woody Αllen εχει ενβαθηνει πιο πολυ στην γυναικια συμπεριφορα!!
     
  7. doulos

    doulos Regular Member

    RE: RE: Διάσημοι

    θυμάμαι Την είχα δει στο έργο Μάκβεθ. είχε πραγματικά στοιχειώσει τις φαντασιώσεις μου για αρκετές εβδομάδες...συχνά πυκνά ξαναέρχεται...
     
  8. gaby

    gaby Guest

    RE: RE: Διάσημοι

    Ο Woody Allen, δε θα Σ/σας έκανε να υποφέρετε, ούτε καν θα Σ/σας ταπείνωνε, αλλά θα Σ/σας πέθαινε από την πλήξη, φίλοι  
    Για σχολιαστής, και όχι πάντα εύστοχος, BDSM καταστάσεων θα έκανε, για τίποτ' άλλο... αμφιβάλλω τα μέγιστα... και τον έχουν πάρει και τα χρόνια...
     
  9. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Πραγματοποιω την απειλη-υποσχεση μου.   Επανηλθα με φρεσκο πραγμα. Τον Blackie Lawless των W.A.S.P. Οποιος ξερει τι εστι Blackie καταλαβαινει.Master type. Αυτος ειναι kai ο λογος που θα τον ηθελα για sub μου.  
     
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Επειδή δεν ξέρουμε τι εστί Blackie αν έχεις κάποια φωτό κάντην atached να μας διαφωτίσεις

    Επίσης ξαναλέω πως η Demi Moore είναι το καλύτερο παραδείγμα για Dominant καθώς είναι σε πιο ώριμη ηλικία και γιατί έχει όλα αυτά τα στοιχεία που πρέπει κατά την γνώμη μου να έχει μια Domme . Δυναμική επιβλητική και φοβερό sexy σώμα
     
  11. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Konstantinos οριστε αν και οι φωτο ειναι αρκετες για μια πρωτη γευση μονο...
     
  12. LasombraQ

    LasombraQ Guest

    Marilyn Manson λεω εγω