Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάσημοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 23 Ιουνίου 2005.

  1. Spank35

    Spank35 New Member

    Νομίζω πως ο Tom Cruise χρειάζεται ένα καλό βρωμόξυλο με το υφάκι που κουβαλάει!  
    Δεμένος χειροπόδαρα φυσικά, στο απόλυτο έλεος μου!
     
  2. dim2525

    dim2525 New Member

    κατα την γνωμη μου η καλυτερη αφεντρα θα ηταν η αννιτα πανια.γενικα ολο το στυλ της ειναι ετσι που θα την εκανε μια πολυ καλη αφεντρα.μου αρεσει πολυ η πανια για αφεντρα
     
  3. arseniki_kamariera

    arseniki_kamariera New Member

    Παιδιά πιστεύω ότι η απόλυτη ΤΟΡ Αφέντρα είναι η Αννίτα Πάνια. Και από εμφάνιση και από νοοτροπία - συμπεριφορά. Πολύ καλή είναι και η Ολγα Τρέμη.
    Πάντως, πρόσφατα σε ένα αμερικάνικο περιοδικό η Αντζελίνα Τζολί ψηφίστικε ως εκείνη που θα ήθελαν οι περισσότεροι να τις φιλήσουν τα πόδια
     
  4. arseniki_kamariera

    arseniki_kamariera New Member

    αν συμφωνούν οι περισσότεροι θα ήθελα να δημοσιεύσω στο DOMINA Νοεμβρίου τα αποτελέσματα του άτυπου γκάλοπ. Επίσης, jael, σε παρακαλώ πές μου σε ποιο περιοδικό - συνέντευξη είχε αφήσει υπονοούμενα η Χριστίνα Φαρμάκη... Αν θες γίνε πιο συγκεκριμένος, στείλε μου mail στο periodikodomina@yahoo.gr
     
  5. arseniki_kamariera

    arseniki_kamariera New Member

    είμαστε με τα καλά μας; 65 ποστ και ούτε ένας δεν ψήφισε ΜΟΝΙΚΑ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ; Πάμε καλά;
     
  6. Kapritsio

    Kapritsio New Member

    Λοιπον, οτι ειπατε προηγουμενως δεκτα και σεβαστα ολα !!! Αλλα ολοι σας ξεχασατε την ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΦΕΝΤΡΑ, φαντασιωση καθε αντρα στον πλανητη μας, να τον λιωσει, να τον κανει κιμα και μαρμελαδα στα υπεροχα ποδια της μπρος ! Ποια ειναι αυτη η ΘΕΑ που και εγω ακομα την παραδεχομαι οτι εκπροσωπει με τον καλυτερο τροπο την ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΦΕΝΤΡΑ ?? Μα φυσικα ποια αλλη, απο την τρομερη, δυναμικη, επιβλητικη και σεξυ Αλεκα Παπαρηγα μας !!!! Να σας βαλει κατω αυτη, να πειτε ολοι σας τον Δεσποτη, κυριο Παναγιωτη μετα !!! Απορω πως δεν το σκεφτηκε κανεις σας, τς τς τς    
     
  7. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Τι λες που δεν το σκέφτηκε κανείς... για δες στο 3;
     
  8. arseniki_kamariera

    arseniki_kamariera New Member

    ευα καϊλή! Έλενα Ράπτη! τι λέτε για αυτές; και μήπως διάβασε κανείς στο ΘΕΜΑ της Κυριακής για μία δικηγόρο, πρόεδρο του ΠΕΣΥΠ Λέσοβου την Τότα Χατζοπούλου; oh my God!
     
  9. kp260

    kp260 New Member

    ...Τι έλεγε το ΘΕΜΑ της Κυριακής για την δικηγόρο???
     
  10. arseniki_kamariera

    arseniki_kamariera New Member

    βασικα δεν έχει σημασία τι έλεγε το ΘΕΜΑ, αλλα η φωτό της Τότας, της δικηγόρου.
     
  11. kp260

    kp260 New Member

    Κρίμα... δεν αγοράζω το Θεμα συχνά...και την Κυριακη το σκεφτόμουν...τώρα το διπλομετανιώνω!!!!!
     
  12. gaby

    gaby Guest

    O διάσημος της showbiz που θα αναφέρω εδώ δε θα μπορούσε να είναι Αφέντης καμμίας, πρώτον επειδή έχει πεθάνει προ πολλού και δεύτερο επειδή αν ζούσε θα ήταν προπάππους M/μας lol.

    Αξίζει όμως μία τιμητική αναφορά σε αυτό το thread επειδή είναι ο άνθρωπος που είπε ότι "μία γυναίκα μπορείς να τη μεταχειριστείς ως σκλάβα και θα το δεχτεί ευχαρίστως, δε θα δεχτεί όμως ποτέ να την αγνοήσεις".

    Εννοώ τον Φρανκ Σινάτρα, τον πιό επιφανή natural Dom που έχει ποτέ περάσει από τις showbiz.

    Δυστυχώς, δε γνωρίζουμε αν τη διάσημη αυτή φράση την είπε έχοντας το πόδι στο σβέρκο της Άβα Γκάρντνερ ή αν εκείνη την ώρα την είχε στείλει να κάνει το διάλειμμα της ημέρας από τα καθήκοντά της ως σκλάβας