Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγραφη απο το myspace

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος AlexisD, στις 16 Ιουλίου 2008.

  1. AlexisD

    AlexisD New Member

    Μετα την Λόλα, ήρθε η δικιά μου σειρά να διαγραφώ από το myspace.com.  
    Εχοντας ανεβάσει μερικές φώτο από τα shows που συμμετείχα στο Athens Erotica και στο Anatoli, και με ελάχιστο γυμνό και καποιο bondage/sm, η σελίδα μου στο myspace κατεβηκε.
    Θέλω να ευχαριστήσω αυτόν που με ρουφιάνεψε στο myspace, γιατι εκτος των άλλων, μου προσεφερε την μοναδική ΚΑΥΛΑ να θέλω να ξαναστήσω την σελίδα πολύ πιο προσεγμένη και πολύ πιο περιποιημένη.

    Φιλιά σε όλες/ους,

    ΑLex
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    καλα δεν σημαινει πως καποιος σε ρουφιανεψε και μ εμενα με ειχαν σβησει..
     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Kαι εμενα επισης Αλεξ, δυστιχως είναι αυστιροι εκει.. Κανε στο hi5.com εκει δεχοντε τα γυμνα.. Ακομα δεν με εχουν διαγραψει  
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...Διέγραψαν και το profile της Prema...
    Το πόσο είναι τυχαίο...δεν ξέρω... !!  
    Τα report και εκεί πάνε κι έρχονται...
    Δεν βαριέσαι Αlex..! Σε δουλειά να βρισκόμαστε!
     
  5. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Διαγραφη απο το myspace

    Δε δοκιμαζεις το facebook? Ισως εκει τα πραγματα να ειναι πιο χαλαρα.
     
  6. Και σε μένα το ίδιο έγινε πριν μερικούς μήνες (τσάτσοι παντού)
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Διαγραφη απο το myspace

    Μην δινεις σημασια ... εδω μεσα στους 100 ειμαστε 99 ρουφιανοι και ενας υποπτος
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Eγω απο το my space διαγραφτηκα απο μονη μου.
    Αυτοι που μου απαντουσαν κοιταζαν τις φωτογραφιες μου ΧΩΡΙΣ να διαβασουν και το προφιλ μου οπου εξηγουσα την σεξουαλικη μου ιδιαιτεροτητα με αποτελεσμα να γινονται παρεξηγησεις καθε μερα.
    Οπότε..............................
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    ποτε διαγραφτηκες βρε? Προχθες σου εστειλα μηνυμα στο myspace. Αλλα εσυ μαλλον θα κοιτουσες τις φωτογραφιες μου γι αυτο δεν μου απαντησες.
     
  10. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Αλέξη και λοιποί, όπως είπα και σε άλλα παιδιά πρόκειται για επιχείρηση σκούπα! Βούκινο έχει γίνει στο εξωτερικό στις λίστες που τσεκάρω. Οτιδήποτε έχει διαγραφτεί! Στη λίστα του Tatu που έχει τα άπειρα άτομα, τουλάχιστον 200 είπαν για διαγραφή προφίλ. Και όχι άκυρα ονόματα έτσι; Midori, TKB, Wiseman.
    Μην το πάρεις προσωπικά, σε όλους το κάνανε, απλά μου φαίνεται ότι καταλάβανε ότι το myspace μαζεύει παιδάκια και είπανε να κρατήσουνε προσχήματα, Αυτό τους μάρανε!


    Lady in Black, στείλε σε ΡΜ
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Το προφιλ μου εκει μετα απο αιτηση μου θα πρεπει να εχει διαγραφει πλεον.