Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαθεση ημερας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος desire, στις 30 Ιουνίου 2017.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  3. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    Απο τοτε που μπηκα στην κοινοτητα εδω μεσα,εμαθα πολλα ,εμαθα τον εαυτο μου πολυ καλυτερα και αυτο μου φτιαχνει την διαθεση καθε μερα.Σταματησα να κρυβομαι, να υποκρινομαι, να σηκωνω μαστιγιο στο ιδιο μου το σωμα και καταλαβα πως το να μιλας ανοιχτα, να εκφραζεσαι αληθινα, ειναι δωρο και οχι λαθος, οπως πολλοι χρονια ολοκληρα με εκαναν να πιστευω.Σταματησα να καλυπτω τις πληγες και να κουκουλωνω τα οποια παθη μου, τρεμοντας μονο στη ιδεα της «ανηθικοτητας», τρεμοντας μονο στην ιδεα του «Τι θα πει ο κοσμος». Αδιαφορω πλεον και αυτο μου χαροποιει την διαθεση μου ,με το πρωτο ανοιγμα των ματιων μου.Καλημερα ζωη,,,,
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Παγκόσμια μέρα οργασμού.
     
  5. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Φυγε μην σου γαμησω  
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δε μας χεζεις ρε Νταλάρα..
     
  10. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~