Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διακοπες.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 6 Ιουλίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Eπιτελους εφτασε η εποχη για τις διακοπες αυτων που γεννηθηκαν απο φτωχα @@....γιατι γι' αυτους που γεννηθηκαν απο πλουσια @@.....ολες οι εποχες ειναι εποχες διακοπων...... 

    Λοιπον που θα παμε ? Εξωτερικο, η στις καναριους κυκλαδες.....?  Κρουαζιερα με ιστιοφορο... η πλαστικη βαρκουλα ενος ατομου αγορασμενη απο τα ναυπηγεια των Ζαμπο μπε μπε....., και κρουαζιερα στα καθαρα νερα....της γλυφαδας....? Για ποσο θα παμε? Θα παμε με παρεα η σολο.....? Θα οργιασουμε η θα παμε για να ηρεμησουμε σε κανενα ησυχο μερος...(βλεπε Αγιον ορος... ), η θα την βγαλουμε στην ταρατσα του σπιτιου μας κατω απο ενα πλαστικο φοινικα και μια κουνια που θα αγορασουμε με την πιστωτικη μας καρτα σε δεκα ατοκες δωσεις απο το Πρακτικερ......? Τι απ' ολα...? Η θα τα κανουμε ολα μαζι...?

    Υ.Γ.Αντε βρε Αλλογο....σκουφη βοηθα βρε να παμε τουλαχιστον μια Χαβαη...., (αν ειναι φυσικα ο Θωμας σπιτι που λεει και η Πρωτοψαλτη στο γνωστον της ασμα....)κοψε τους κρατικους φορους στην βενζινη να παει αμεσα στα 0,50 λεπτα το λιτρο, κανε την αυξηση στην ΔΕΗ του χρονου......αντε μπρε..... 

    Ενημερωση μελων του φορουμ για επιτοκιο τραπεζων για διακοποδανια.

    Εθνικη, επιτοκιο 17% +0,60= 17,60%..... 

    Εμπορικη, επιτοκιο 18%+0,60= 18,60....... 

    Αγροτικη. επιτοκιο 16%+0,60=16,60....... 
     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2008
  2. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Διακοπες.......

    Στο μερος οπου η θετικη ενεργεια ξεχειλιζει...Σαμοθρακη!
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Δύο εβδομάδες (σπασμένες σε μία τέλη Ιουλίου και μία αρχές Σεπτέμβρη) στη Σούγια στο νότιο μέρος των Χανίων. Η παρέα περιμένει ήδη εκεί αφού θα δουλεύει όλο το καλοκαίρι σε ξενοδοχείο και θα περάσω πολύ οικονομικά αφού θα με φιλοξενήσει. Ήσυχο το μέρος γενικώς...  Θα γυρίσουμε μαζί και ίσως πάμε για λίγες μέρες Τήνο. Επίσης το καλοκαίρι μπορεί να πάω κάποια weekends και στο Διακοπτό  
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Διακοπες.......

    Ως γνήσιος Κάβειρος, στη Σαμοθράκη βέβαια κατοικοεδρεύεις  
    Πώς αντιλαμβάνεσαι τη θετική ή αρνητική ενέργεια που εκπέμπει κάποια περιοχή;
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Διακοπες.......

    Θα ετοιμασω βαλιτσες και θα παω στο λιμανι του Πειραια... θα βρω τον πιο σφιχτο, σφριγηλό και ψιλοκαπουλο κωλο και θα τον ακουλουθησω... Οταν γυρισω θα σας πω που πηγα και πως περασα!!

     
     
  6. madame A

    madame A Regular Member

    Re: Απάντηση: Διακοπες.......

    Σωστος.............. 
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και μενα με ενδιαφερει η Σαμοθρακη .... αλλα ειναι και 115 ναυτικα μιλια ..... ομως θελω να παω διοτι εχω ακουσει πολλα και διαφορα .... αν και πρεπει να πω οτι φυσιογνωμικα μου αρεσει η Μυκονος ... ρε παιδι μου κατεβαινεις σε κεινο το μερος και μυριζει αμαρτια .... τεσπα ....
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Διακοπες.......

    Κερκυρα, as usual..
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    στην ταράτσα με πλαστική πισίνα..πρώτη φορά στην ζωή μου θα δουλέψω καλοκαίρι..αααααααχ!!μόνη στην Αθήνα..υπέροχα


    αν βέβαια έχουμε και καμία "κάθοδο" ακόμα πιο υπέροχα 

    και τις 5 μέρες της άδειας σε κανα νησάκι
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

    διακοπες?
    τι ειναι αυτο?
    εγω κανω διακοπες στη δουλεια μου αφου ειναι σε ξενοδοχειο.
    πραγματικες διακοπες κανω οταν κλεισει.δλδ απο οκτωβρη ως τελη μαρτη.
     
  11. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    Κέρκυρα Κερκυρα με το ποντικονήσι...αλλά αργεί ακόμα....αργεί.....1η Σεπτ.... 

    και το Βερολίνο (mini διακοπες Ιουνίου) δείχνει ήδη πολύ μακρινό....κλαψ κλαψ....
     
  12. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Διακοπες.......

    Αν μιλησω κι εγω για την Κερκυρα, θα φανει too much?