Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 15 Απριλίου 2008.

  1. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Ολα θα γίνονταν καλυτερα αν καποιο μέλος ανοιγε ενα μαγαζι ΒDS επιπεδου ωστε να γινει πυρηνας και τοπος γνωριμιων, μια απλη ιδεα για καποιον που εχει τη δυνατοτητα
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Τι μαγαζί; Τι θα πουλάει;
     
  3. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ...

    kafe-bar
     
  4. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ...

    και χαλβά.....και γλυκό κυδώνι....και κανταίφι με ντοντουρμα??????
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    Εγώ θέλω ένα καφέ-βιβλιοπωλείο. Αααα και να έχει ιντέρνετ. 2-3 υπολογιστές όχι να μαζευτεί η σάρα και η μάρα. Για σοβαρούς 40άρηδες που θα θέλουν να μπουν στο διαδίκτυο για καμμιά ώρα, να ψάξουν κάτι που διάβασαν, να γράφουν σε κάνα φόρουμ και να πίνουν και το καφεδάκι τους.

    Καλό;
     
  6. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ...

    Την μ.....α που θα την <βαράν>????  
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ...

    χαχααχαχα! Αχ μην μου λες τέτοια και με προκαλείς γιατί έτοιμη την έχω την απάντηση...
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ...

    Γεμάτος ο κόσμος από καφέ μπαρ. Άπατο θα πάει. Δεν κάνεις για κονσάλτερ.
     
  9. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ...

    πφφφφφ, καλά, πάμε στοίχημα ότι οι μισοί εκεί μέσα θα πληκτρολογούμ με την.....μύτη?!
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    Dungeon Internet Cafe. Οδός Μαζό και Σαδιστών 69  
     
  11. Καλό… αλλά σου φαίνεται ότι δεν έχεις ανοίξει ποτέ μαγαζί
    Όταν ανοίξεις θα την θες την «σάρα και την μαρα» και
    Όχι μόνο θα την θες αλλά θα την λαχταράς κιόλας  
     
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Δεν κακή ιδέα αλλά δεν είναι τόσο απλό όσο ακούγετε. Μια τέτοια επιχείρηση εκτός από γερά money θέλει και το ανάλογο deco. Αποκλειστικά για bsdm κομματάκι δύσκολο, θα μπει μέσα ο φουκαράς άμα διώχνει τους πελάτες. Με θέληση και ενδιαφέρον γίνετε πάντως. Είδα ότι ζητήθηκαν pc στο χώρο, καλή ιδέα και χρήσιμη. Να προσθέσω πως θα ήθελα και ναργιλέδες μες το μαγαζί