Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είν' ωραίοι ούλ' οι μπούτζοι;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Dolmance, στις 25 Ιουνίου 2008.

?

Είν' ωραίοι ούλ' οι μπούτζοι;

  1. Ψώλος νάναι κι ότι νάναι.

    2 vote(s)
    5,4%
  2. Οι μαλακοί είναι στοχαστικότεροι και τρυφερότεροι απ' τους σκληρούς.

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Κάθε μαλαπέρδα έχει τη μη συγκρίσιμη προσωπικότητα της.

    17 vote(s)
    45,9%
  4. Δε μας γαμείς με τις δημοσκοπήσεις σου;

    18 vote(s)
    48,6%
  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Θέτω, κατόπιν των διαμαρτυριών ορισμένων κυριών, προς ψήφισιν τα ερωτήματα του Χάϊνριχ φον Κλάϊστ, με αναφορά στους μπούτζους (Καραϊσκάκης) ή ψωλές ή καβλιά ή μαλαπέρδες ή σαρμελιές ή σκουληκαντέρες. Τα θέτω με παραλλαγές, ως είναι ευνόητον.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οκ ας μιλησουμε για πεη!!
    Ιδιοι?????Με τιποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Κατ' αρχην το σχημα. Σε αλλα η βαλανος ειναι κωνικη και σε αλλα σαν μηλο κομμενο στην μεση!
    Το μεγαλο καβλι-λενε- πως μολονοτι εχει χαρη εν τουτοις ΔΕΝ προξενει πονο κατα την εισοδο του στο αιδοιο η τον πρωκτο. (Χειροκροτηστε με, πεταξτε μου ανθακια μαζι με το πανερι, δεν χρησιμοποιησα προστυχες βδελλυρες εκφρασεις).
    Και αυτο γιατι -λενε- η εισοδος γινεται αργα αλλα σταθερα μολονοτι στο φιναλε μπορει να βρεθεις με τους οφθαλμους τυπου βατραχέ. (Οι αλλοι λενε εγω το παιζω ντουντούνα και μυξοπαρθενα).
    Αντιθετα το μικρο πεος -λενε-πονα περισσοτερο γιατι ειναι σαν σουβλί και μπαινει αποτομα.
    Το μικροτερο πεος που ειδα ποτέ ηταν σαν ενας γυναικειος αντιχειρας. Ο κατοχος του ομως ηταν ενα θαυμασιο παιδι, υπεροχος εραστης και πολυ καλος φιλος.
    Το μεγαλυτερο που εχω δει αντιθετα ηταν..............χμ, οσο ενα ανδρικο χερι απο τον αγκωνα μεχρι τον καρπο, χοντρο, και οι ορχεις ηταν κυριολεκτικα σαν πορτοκαλια πραγμα που σημαινει πως μιλαμε για ελεφαντιαση, και πως ηταν αδυνατον να εισχωρησει οπουδηποτε εκτος και αν ησουν η σηραγγα του Αρτεμισιου, η για να το παρεις πιπα αν δεν εφευγες με εξαρθρωση της γναθου επρεπε το ολιγοτερο να ησουν τα σαγονια του καρχαρια.
    Το πεος αυτο ΔΕΝ ειχε καλη στυση και θα μπορουσε μονον να χρησιμευσει ως απλωστρα στην εξοχη διοτι ε, και καπου θα πρεπει στο καμπινγκ να απλωσεις τα σωβρακοφανελλα και τα μαγιω να στεγνωσουν.
    Παντως προσωπικα κοιταζω τον ανθρωπο στα ματια και στην καρδια και δεν με αφορα το "μεγεθος" του.
    Εγω προσωπικα μετρω καρδιες και οχι καβλιτζεκια.
     
  3. Dark-Passion

    Dark-Passion New Member

    Aυτό το thread έρχεται να δώσει "ζωή" στην έκφραση που ακούμε συχνά πυκνά : "Συζήτηση για τον π..τσο" !!
    Τώρα επί του θέματος.. Δεν έχει πιστεύω σημασία ούτε το σχήμα - ούτε το μέγεθος.. Σημασία έχει ο άνθρωπος, το πως νιώθεις, το αν μπορεί να εξιτάρει το μυαλό την φαντασία και τις αισθήσεις σου.. Και φυσικά η τεχνική και ο τρόπος προσέγγισης..
    Δηλαδή τι να το κάνεις 30cm, αν ο άλλος είναι φλούφλης και δεν ξέρει να το χρησιμοποιεί.. Και γιατί να μην προτιμήσεις κάτι μικρότερο όταν ο κάτοχος σε ελκύει σεξουαλικά και σε ικανοποιεί;;
    Γενικά εγώ είμαι της άποψης οτι κάθε πέος έχει κάτι να προσφέρει.. Ναί είμαι εκείνης της "χαζής" άποψης περι εγκεφαλικού έρωτα .. Και πως για να μαμήσεις ένα σώμα και να το κάνεις σε όλο του το μεγαλείο, πρέπει να έχεις καταφέρει πρώτα να κάνεις με επιτυχία το ίδιο πράγμα στο μυαλό..  
    Βέβαια υπάρχουν και περιπτώσεις στις οποίες για τον Α' ή Β' λόγο δεν μπορεί να λειτουργήσει ή βγαίνει "ελλατωματικό" το όργανο.. Εκεί μπορείς είτε να κάνεις υπομονή και να δεις αν θα διορθωθεί, είτε να φύγεις και να βρείς κάτι που μπορεί να εκτελέσει σωστά τις λειτουργίες για τις οποίες προορίζετε!!

    ΥΓ: Αν αρχίσουμε να κρίνουμε τους άντρες από το πεος τους ζήτω που καήκαμε..  
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Είν' ωραίοι ούλ' οι μπούτζοι;

    καιρο ειχα να ακουσω τη λεξη μαλαπερδα... λοιπον απαντησα το 3ο καθως πραγματικα πιστευω οτι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος και ομοιως συμβαινει με το γεννητικο οργανο του.. 
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Αυτό συνέβη σε μία ραδιοφωνική εκπομπή με ζωντανές αφιερώσεις:
    -Θα ήθελα να κάνω μια αφιέρωση
    -Μάλιστα, ποιο τραγούδι;
    -Το «Δε χωράς πουθενά»
    -Που το αφιερώνετε;
    -Στον μπούτσο μου!
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλλιαρντά οπου:
    Γούδα= μεγαλο πεος.
    Σερμελιά=ενα κανονικο καθημερινο πεος, απο αυτα που συνανταμε στον δρομο καθε μερα οταν κανει πολυ ζεστη και κυκλοφορουμε τσιτσιδι!
    Φίφα= Πεος απο αυτα που τα βλεπεις και λες, "του ειχε τελειωσει το στοκ του Θεου και σου κοτσαρε μια μπαμια?"
     
  7. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Το καθενα ξεχωριστο και μοναδικο στον κοσμο. Αλλα, για να λεμε την αληθεια, το σχημα και το μεγεθος παιζουν ρολο. Υπαρχουν πεη που σου εμπνεουν ποιηση, αλλα που σου προκαλουν δεος, αλλα που σε παραξενευουν. Και πεη που τα αγαπας, που τα λατρευεις, που θελεις να τα γευτεις, να τα νιωσεις.
    Το πιο μικρο που εχω γνωρισει ηταν σαν το μικρο δαχτυλακι του χεριου μου, και πραγματικα δεν μπορουσα να καταλαβω αν ειχε μπει μεσα η οχι. Στα υπολοιπα του sex ομως, ο κατοχος του ειταν καταπληκτικος.
    Το πιο μεγαλο δεν ηταν σαν αυτο που περιεγραψε η Mirella, ομως ηταν τοσο οσο οι περισσοτερες γυναικες φοβουνταν να κανουν οτιδηποτε μαζι του. Κριμα ομως, γιατι μετα την πρωτη δυσκολια, η εμπειρια ηταν πολυ καλη.
    Μερικα εχουν κλησεις. Αλλο προς τα δεξια, αλλο προς τα αριστερα, αλλο προς τα κατω, αλλο προς τα απανω. Προσωπικα, μου αρεσουν ητε να ειναι ισια, ητε να εχουν μια ελαφρια κληση προς τα απανω, ειναι τα καλυτερα για να να πιεσουν το g spot.
    Και βεβαια, για να μην ξεχασουμε και τον ρομαντισμο μας, το πιο ομορφο ειναι αυτο που ανεικει στον ανδρα με τον οποιο ειμαστε ερωτευμενη.
     
  8. skia

    skia Contributor

    τί είναι οι σαρμελιές? 
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Είν' ωραίοι ούλ' οι μπούτζοι;

    Τσουτσούνι, ανδρικόν.
     
  10. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    μου άρεσε η ερώτιξις...
    μου θύμισε την φιλενάδα μου στην Αυστραλία που λέει:
    "Και τώρα θα μιλήσουμε σοβαρά. Ας μιλήσουμε για πούτσες" ....χεχε

    φυσικά κ δεν είναι όλοι ωραίοι.
    δεν θα είχαμε καμιά περιέργεια να δοκιμάσουμε άλλον αν ξέραμε ότι ειναι όλοι ωραίοι...θα είχαμε??
    θα έλεγα όμως ότι ο καθένας παρουσιάζει το δικό του....ενδιαφέρον!

    το μέγεθος φυσικά δεν παίζει κανένα ρόλο, εφόσον είναι ικανοποιητικό!
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Όχι. Ειδικά, όταν συνοδεύονται από ξενερουά άνδρες.
     
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Είν' ωραίοι ούλ' οι μπούτζοι;

    Τα τριχωτα α@@@α του αράπη σου γλυκά σαν καραμέλα​

    τον πουτσο του τον όμορφο βγαλε στην πασαρέλα  ​



    οχι δεν ειμαι ρατσιστρια..



    Ψέμματα
     
    Last edited: 26 Ιουνίου 2008