Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Οκτωβρίου 2006.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εάν δεν είναι πιασιαρικος ο ευνουχισμός τότε δεν λεει!
     
  2. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    WoW!

    Ο κύριος Μαυρόπουλος έπρεπε να πάρει εχθές την πτήση ΕΤ 302 Αντίς Αμπέμπα - Ναϊρόμπι των Αιθιοπικών Αερογραμμών για επαγγελματικούς λόγους. Είχε το Lounge διαθέσιμο καθότι business, πράγμα που ίσως να τον καθυστέρησε, με αποτέλεσμα να χάσει το boarding για δυο (2) λεπτά. Μέσα στα νεύρα σίγουρα θα διαμαρτυρήθηκε, σίγουρα θα το προσπάθησε ως Έλλην αλλά η παροιμιώδης γνωστή συνέπεια των Αιθιοπικών αερογραμμών δεν αφήνει τέτοια περιθώρια.

    Με δεδομένο πως η ολοκλήρωση του boarding συμπίπτει χρονικά με την φόρτωση του catering και των καυσίμων η προσπάθεια δεν πρέπει να κράτησε πάνω από δέκα (10) λεπτά, δηλαδή μέχρι να εκκινήσει και να μπει το αεροσκάφος στον τροχόδρομο. Ενδεχομένως να το έβλεπε να φεύγει ανήμπορος - όπως κάθε επιβάτης που χάνει πλοίο - αεροπλάνο - τραίνο - ταξί. Που χάνει κάτι γενικά.

    Εξι (6) λεπτά μετά - χρόνος αρκετός ώστε να απομακρυνθεί το αεροσκάφος τόσο ώστε να μην καταλάβει κανείς τίποτα στο αεροδρόμιο της Αντίς Αμπέμπα, αυτό έπεσε.

    Ο κύριος Μαυρόπουλος θα το έμαθε προφανώς λίγο αργότερα. Και μάλλον θα γυρίσει Αθήνα με τραίνο μέσω Ερυθραίας - Σουδάν - Αιγύπτου, Ισραήλ, Λιβάνου, Συρίας (!), Τουρκίας, ειδικά αν έχει δει κάτι από Final Destination. Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα ίσως γυρίσει και με τα πόδια. Ίσως αυτή τη στιγμή να αισθάνεται και δικαίως ο πιο τυχερός άνθρωπος του πλανήτη.

    ΥΓ: Εκεί στην Boeing κάτι πρέπει να κάνετε παιδιά με το 737 ΜΑΧ -8. Σε λίγο όχι καλημέρα, ούτε γεια δεν θα σας λένε.
    ΥΓ2: Επίσης εχθές κληρώθηκαν 5 μύρια στο Τζόκερ. Μου διαφεύγει σε πόσους και που μοιράστηκαν, αν τα μοιράστηκαν.
    ΥΓ3: Μάλλον το πλάνο Αφρική πρέπει να αλλάξει.

     
     
    Last edited: 11 Μαρτίου 2019
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  4. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

  5. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Έχω ανατριχιασει!


     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μια μανα δικαιωθηκε, να παιρνουν σειρα και οι αλλες
     
  9. Iagos

    Iagos Contributor

  10. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    την αγκαλιά τη νιώσαμε κι εμείς που δεν είμασταν εκεί... εγώ τουλάχιστον την ένιωσα κι ας είμαι 500χλμ μακριά... όμως έχω την αίσθηση πως τώρα αρχίζουν τα δύσκολα...
     
  11. Iagos

    Iagos Contributor

    Από άκρη εις άκρη της χώρας η ενέργεια που μετέδωσε αυτή η ζεστή αγκαλιά συγκίνησε, ένωσε, δυνάμωσε τον καθένα ξεχωριστά
    Μετά από αυτή την ομοψυχία των ανθρώπων που συνάντησα την Τετάρτη έξω από το εφετείο δεν φοβάμαι τίποτε όσο και δύσκολο φαντάζει πως έρχεται.

    Είμαστε πολλοί και έχουμε δύναμη.

    Υπάρχουν και τα άλλα δύσκολα που έρχονται βέβαια, αλλά δεν Με αφορούν γιατί το κελί 33 δεν θα είναι η καθημερινότητα Μου  ....
     
  12. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Μια υπόθεση βαίνει προς το τέλος. Να δούμε μια άλλη εάν θα έχει τόσο αίσιο τέλος και εάν θα φτάσει στις δικαστικές αίθουσες εάν θα υπάρχει αυτή η αγκαλιά ή θα υπάρχει επιλεκτική συμπεριφορά στην δολοφονία ανθρώπων .