Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειναι οι επαγγελματιες αφεντρες (pro dommes) πουτανες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Humiliatedsub, στις 22 Μαρτίου 2018.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τι..? Δεν έχουν POS oι ΔΣΑΞΞΔΑΣΗΔΑΣ..? Ρε, πού ζούμε, ρε..?
     
  2. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Τι εννοείς? Χαχαχα
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Συνήθως οι κουβέντες φτάνουν στο σημείο "η κότα εκανε το αυγό ή το αυγό την κότα"....αλλα δεν το είδα εδω....μαλλον δεν υπαρχει αυγό. (Συυγνωμη που έγραψα το αυγό με υ και οχι με β)
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Καμιά ομελέτα υπάρχει; Γαμώ τις δίαιτές μου μέσα γαμώ.
     
  5. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Για μένα ναι είναι πόρνες που προσποιούνται τις κυριαρχες για να προσφέρουν αυταρχικό σεξ.
     
  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Αυτό που ξέρω προσωπικά είναι ότι οι πραγματικά μεγάλες πουτάνες δεν παίρνουν "μία". Είναι στην ψυχή πουτάνες και αυτό είναι ό,τι χειρότερο...μακράν (αναφέρομαι σε συμπεριφορές χωρίς διαχωρισμούς φύλου και κυρίως χωρίς καμία διάθεση στοχοποίησης).

    Οι υπόλοιπες απλά κάτι δίνουν και κάτι παίρνουν και όλα στην τελική είναι θέμα συμφωνίας.
     
  7. jim28

    jim28 Regular Member

    Συμφωνώ με την τοποθέτηση σου κι εγώ.
     
  8. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Οχι νομίζω είναι υποτιμητικό να το λεμε αυτο . Πουτανες είναι αυτες που προσφέρουν αυταρχικο στα μπουρδελα . Οι pro dom δεν θα δεχθουν διυσδηση αν το ζητησει ο πελάτης πχ οπως οι πουτανες
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    "Μ' αρέσει που ξέρεις και καλοτρώς"!
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  11. Yiyi

    Yiyi ——

    Οι προντόμες είναι pro, που σημαίνει επαγγελματίες Dommes. Δεν πουλάνε D/s βέβαια (πράγμα φύσει αδύνατο), αλλά ικανοποιούν επι πληρωμή τα φετιχ και τις φαντασιώσεις των πελατών τους. Οπότε είναι fetish workers, όπως αντίστοιχα οι sex workers ικανοποιούν επι πληρωμή τις ανάγκες για διείσδυση των πελατών τους.

    Πόρνες που καλύπτουν διαφορετικές ανάγκες, αναλόγως την ζήτηση είναι both, και μάλλον έτσι όπως τίθεται το ερώτημα στο νήμα δείχνει πως το Αφέντρα- πόρνη δεν βοηθά και πολύ στις φαντασιώσεις περί "Γυναικείας Ανωτερότητας" των γαλουχημένων με κοινωνικά στερεότυπα bottom πελατών, σε αντίθεση με τις βανιλα πόρνες που λειτουργούν ως μέσο εκτόνωσης χωρίς ιδιαίτερο φετιχιστικό μπακράουντ.
     
    Last edited: 4 Ιανουαρίου 2022