Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκτόνωση !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Εκτονωθείτε !!! Περιγράψτε μια εικόνα , χύμα , ανορθόγραφα , δίχως σύνταξη , δίχως σκελετό , γράψτε λέξεις πατώντας τα πλήκτρα δυνατά , μέχρι να εκτονωθείτε . Δώστε όλα , σαν να χορεύετε σε έναν τελείως άναρχο ρυθμό μέσα στην καταιγίδα .

    Είστε άνθρωποι και έχετε δικαίωμα σε αυτό . Όμορφα να $#%#@%^^^$%^
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Εκτόνωση !!!

    αχχχ!!!!!! ναι!!!!!!!!!!! αχχχχχ!!!!!!!!!!νααααααιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!αχχχχχχ! ναι!!!!!!!!!!!!!!αχχχ!!!!!!!!!!μμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!ναιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!αουτσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!!!!ααααααααααααχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χορέψτε με το α και με το υ κάντε έρωτα με τα ηια , ιδρώστε πάνω στους 56713654 , ξεδώστε !!!! Χτυπηθείτεεεεεεεεεεεε , είστε ζωντανοί , ενέργεια που ρεεεεεεειιιιι και τον κόσμο θα παρασύρει σε ένα ποτάμι . Είστε όμορφοι λαχανιασμένοι….
     
  4. (της κλείνει στόμα) το αχχχχ!!!!! γίνεται μμμμμμ!!!! (της κλείνει και μύτη) και το μμμμμ!!!!
    γίνεται ένα μακρόσυρτο μμμμμφφφφφ!!!!

    _ Σςςςςςςςς!!!! Τσιμουδιά φο.......Μου!!! (δάγκωμα στο λωβό του αυτιού της ενώ το άλλο χέρι ρίχνει χαστούκι στο τροφαντό κωλομέρι της)
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Εκτόνωση !!!

    φαπ...παφ,φαπ,φαπ,φαπ...φαπ,φαπ,φαπ,φαπ..αου,αου,αου,φαπ,φαπ,μμμμμμμμμμμ!!!!
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Εκτόνωση !!!

    s09jd9w 042o9983749749....3948482kqw[p%$*&&^%%$&*!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    oiewfλ*&&α ιο28ρε928θ928127ευυθ737>>>>>>>>>>100%

    λo3ueStqlkme ;;;;;;;;-----------------<L::{P[[pPOOKK;l 

    ejjkws8771987..012ei2oxojop12837e9128`~~!@#$%^&%^%$$#%

    jeuhdiuwheinwxijnijweie.....//////////////////////x=---00099-------ola 00000

    jqehcdwhexwqhnebiqiui>>>>>>>>""""""""""""==-432o9oi κατσε καλα________-----

    Πιστέψτε με δεν θα θέλατε να ξέρετε τι έγραψα τώρα      χεχεχεχχεεχχεχεχεχεχεχεχ!!!!!!(Σατανικό γέλιο)
    Αυτό που έκανα τώρα μου θύμισε μια θεια μου που δεν υπάρχει πια.

    Αυτή ζούσε στο χωριό και μου έλεγε ¨εγώ κοτούλα μου (ετσι με ελεγε  ) όταν έχω διαφορες με κάποιον και θέλω να μαλώσω δεν πάω αυτοπρόσωπος αλλά κάθομαι και γράφω ότι του αξίζει και πάω και το αφήνω κάτω από την πόρτα του έτσι εκτονώνομαι χωρίς να υπάρχουν παρατράγουδα. Και μέσα στα γράμματα έγραφε τις χειρότερες βρισιές.   
     
    Last edited: 21 Νοεμβρίου 2006
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Εκτόνωση !!!

    - αααααααααααααα!
    - αα?
    - ε?
    - οκ!
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    και αμα δεν το εχουμε αναγκη τοτε τι κανουμε???
     
  9. female

    female Contributor

    (εικόνα, αίσθηση, αληθινή και όχι μεταφορική)



    υγρός σκληρός πηλός στα χέρια

    όγκος αντίστασης και αίσθησης, ζυμάρι αδυσώπητο υλικό σε προκαλεί να τον καταλάβεις
    κόβω, ενώνω, ισιώνω, τον αναμοχλεύω
    με κλειστά μάτια

    τον νιώθω
    μεγάλος, βαρύς, ύλη, υγρός, δικός μου, αδυσώπητος
    τραγουδάμε μαζί μέσα στα χέρια μου
    αυτός αιώνιος, προαιώνιος, υπήρχε πάντα,
    τον σκέφτομαι στα χέρια της γυναίκας και του άντρα την προϊστορική εποχή
    τώρα είναι μαζί μου
    μαζί τραγουδάμε την ύλη
    είναι κι άλλοι γύρω, τους ξεχνάω, είμαστε μόνοι μας
    η ενέργεια των μυών μου και πώς πλάστηκαν κι αυτοί στη διάρκεια της ζωής μου αποτυπώνεται πάνω του, του δίνει μορφή
    θυμάμαι τους μύες που έχω περπατήσει με τις παλάμες και τους ψάχνω ξανά μέσα σ' αυτό το μαγικό όγκο ύλης
    μου διαφεύγει, ανώτερος, αγέρωχος, γήινος, μυθικός
    θυμώνω, πεισμώνω, ανατρέχω στις μνήμες του υποθαλάμου μου, στις μνήμες της αφής μου
    συντονίζομαι μαζί του
    με κλειστά μάτια πάντα
    ναι, θα μπορούσαμε να πάμε προς διάφορες κατευθύνσεις
    να τον κάνω λεπτό, σχεδόν ανύπαρκτο, (όπως κάνουν άλλοι γύρω μου) μαζί του να μειώσω και τη δική μου υπόσταση, όχι, όχι, ποτέ...
    η οργιαστική αίσθηση της αφής του, βαρύς, βαρύς, όγκος εύπλαστος, δύσπλαστος,
    τα μυστικά του, τα μυστικά μου ενώνονται σε ένα τραγούδι που τη μορφή του δίνω εγώ και την υπόσταση αυτός
    για τη μαγεία του φταίει οτι είναι και ανοιχτός, επειδή είναι και υγρός

    η πάλη μας όμορφη, όμορφη, απολαυστική
    η ύλη του με αποζημίωσε ο κύκλος της πάλης μας κοιτάω τώρα πώς άνθισε
    τον αφήνω...
    θα στεγνώσει...
    μετά θα ψηθεί...
    θα σκληρύνει...

    θα ψάξω όμως να τον κρατήσω με κάποιο τρόπο μετά γοητευτικά απατηλά υγρό, θα ψάξω να βρω τρόπους να δίνει όχι μόνο τη αίσθηση της τραχύτητας της φωτιάς, αλλά και τη γλύκα του απτού γλυκού γυαλιού, δεν τελιώσαμε, θα ξαναβρεθούμε υπό άλλες συνθήκες
    τον σκέφτομαι

    υγρός σκληρός πηλός στα χέρια

    τέλειος
    ήδη μου λείπεις
    βαρύς, τόσο πραγματικός!
    έχω πολλά ακόμα να μάθω από σένα για σένα
    ευτυχώς έχουμε ατέρμονο χαμογελαστό μέλλον μαζί

    ΥΓ. και κουραστικό και δύσκολο  
     
    Last edited: 24 Νοεμβρίου 2006