Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμμηνος ρυση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 21 Ιουλίου 2015.

  1. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Premium Member Contributor

    Ποια ειναι η αποψη σας για το σεξ με περιοδο.
    Πώς πιστευετε οτι μπορει να γινει ακομα πιο απολαυστικο.
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Όταν δεν προηγείται PMS.
     
  3. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Premium Member Contributor

    Pms what is that?
     
  4. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τα απαραίτητα:

    Προφυλακτικά!

    Μωρομάντηλα για να καθαρίσεις τα πάντα γρήγορα και εύκολα.

    Γυναίκες που κάνουν σεξ κατά τη διάρκεια της έμμηνου ρήσης έχουν παρατηρήσει τα εξής:
    Μειώνονται οι πόνοι της περιόδου, καθώς και οι κράμπες. Γυναικολόγοι υποστηρίζουν ότι μέσω του οργασμού αυξάνεται το αίσθημα ευφορίας, το οποίο μπορεί να μειώσει τους πόνους και τις κράμπες της περιόδου.

    Οι γυναικολόγοι υποστηρίζουν ότι οι γυναίκες που κάνουν σεξ τις πρώτες μέρες τις περιόδου τους, όπου έχουν μεγάλη ροή, κινδυνεύουν να αντιμετωπίσουν το πρόβλημα της ενδομητρίωσης. Κατά τη διείσδυση υπάρχει η πιθανότητα να ωθηθεί αίμα από τη μήτρα στις σάλπιγγες και από εκεί με τη σειρά του να καταλήξει στην κοιλιά. Η ενδομητρίωση μπορεί να βλάψει βασικά όργανά σας.
     
  6. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Premium Member Contributor

    Ευχαριστω πολυ
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Όλα στην ώρα τους και παν μέτρο άριστο (και όχι άχρηστο).

    Δεν μου έχει τύχει να κάνω ποτέ σεξ έτσι, ίσως λόγω σεβασμού προς τη σύντροφό μου και της κατάστασής της. Παρότι οι ορμόνες τρελαίνονται και οι ορμές "χτυπάνε κόκκινο".

    Σε μία δεδομένη στιγμή θα το έκανα, ενδεχομένως και να το επεδίωκα. Λογικά χωρίς υπερβολές και ακρότητες. Αλλά για την εμπειρία πιο πολύ ή για την ικανοποίηση της συντρόφου, αν για κάποιο λόγο το ήθελε τόσο πολύ. Και όχι σαν κανόνα, καθώς το θεωρώ μία μορφή άκαιρης παραβίασης και επιπλέον διότι χωρίς πολλά και καλά προκαταρκτικά δε μπορώ να λειτουργήσω.
     
  8. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    ταμπον+περιοδος=κωλος
    απλα απολαυστικα μαθηματικα
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ε λοιπόν είναι ένα από τα πράγματα που με δίδαξε το BDSM για να πάω και στο άλλο νήμα που χαζεύω τώρα      
    Ότι γίνεται, ότι είναι ωραίο (και πάντως σίγουρα όχι κάτι αναγκαστικά αποφευκταίο), ότι είναι μια επιλογή τέλος πάντων.
    Και κάποιος συγκεκριμένος μου το έμαθε αυτό και φυσικά του χρωστάω ευγνωμοσύνη για αυτό  
     
  10. episkeptis

    episkeptis New Member

    Τόσα χρόνια τα λέμε ευτυχώς ήρθαν και οι επιστήμονες για επαλήθευση
    Η περίοδος δεν πρέπει να είναι εμπόδιο για το σεξ.
    Υπάρχουν γυναίκες που τους φτιάχνει απίστευτα να κάνουν σεξ κατά την περίοδο τους.
    Φυσικά υπάρχει και η επιλογή του κωλου που είναι πάντα τοπ επιλογη
     
  11. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Δεν νομίζω να απαιτούνται και πολλά προκαταρκτικα οσον αφορά τη γυναίκα.. Ειναι ηδη ετοιμη..
    Άλλο η "περιποίηση" του άντρα ωστε να προετοιμαστει..
     
  12. Παλαιοτερα εκανα παντα ερωτα με τις κοπελλες μου κατα τη διαρκεια της εμμηνου ρυσεως, χωρις προφυλακτικο. Το μονο που τις εκανε να νιωθουν αβολα, ηταν να μη με λερωσουν με τα αιματα, το οποιο ποσως με ενδιεφερε. Μαλιστα, για να αποδειξω σε καποια οτι την ηθελα πολυ και δεν συχαινομουν, την εβγαλα εξω από ένα κλαμπ και οπως την ειχα ακουμπησει στον τοιχο, εβαλα το δαχτυλο μου στο ματωμενο της μουνακι και το εγλυψα μπροστα στα ματια της. Τοτε εκεινη ηταν 17 χρονων κι εγω 24