Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευτυχία είναι.........

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 20 Ιανουαρίου 2012.

  1. stratos83

    stratos83 Regular Member

    Ο άνθρωπος, για την ευτυχία του, χρειάζεται όχι μόνο την απόλαυση κάποιων πραγμάτων,
    αλλά και ελπίδα, προσπάθεια και αλλαγή.

    Bertrand Russell, 1872-1970, Βρετανός φιλόσοφος
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ήταν μια ερώτηση που μου έκανε το σουμπι μου όταν με είδε να χαμογελω. Για ορισμένους από Εμάς είναι πραγματικά ότι πιο όμορφο να ανοιγονται οι άνθρωποι που έχουμε και μας έχουν επιλέξει.  
    Πραγματικά υπέροχο συναίσθημα... Εμπιστοσύνη.
     
  3. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Να σε πηδαει αυτη που θελεις
     
  4. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

     
     
  5. Anais...

    Anais...

  6. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Να ξυπνάς το πρωϊ, νοιώθοντας πως κάποια ψαχουλεύει μέσα στο βρακί σου, ενώ μοσχοβολάει ο καφές που μόλις σου άφησε στο κομοδίνο.
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Η πίτσα. Oh wait, damn you autocorrect!
     
  8. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Η πίτσα Βιλγαρίας ;.
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Meat lover. Ξέρω ακούγεται προστυχο, μπορεί και να είναι  
     
  10. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Τα μυαλά τους είναι πρόστυχα, εσύ είσαι στο σωστό δρόμο. Εύγε!!!!!! Εγώ για να καταλάβεις είμαι λάτρης της μίνας.
     
    Last edited: 11 Ιουνίου 2018
  11. entelweis

    entelweis Regular Member

    Με απλές κουβέντες όπως αρμόζουν σε έναν αυθεντικό άνθρωπο, ο Θανάσης Βέγγος είχε δηλώσει ότι «Έπρεπε να γεράσω, αγόρι μου, για να μάθω τι είναι ευτυχία.

    Τελικά ευτυχία είναι ένα ζευγάρι χέρια, δύο χέρια…

    Αυτά που θα σε αγκαλιάσουν, θα σε κρατήσουν, θα σε κοιμήσουν, θα σε περιποιηθούν, θα σου μαγειρέψουν, θα σε χαϊδέψουν και στο τέλος θα σου κλείσουν τα μάτια.

    Τα πολλά χέρια απλά σε κατσιάζουν…

    Χάσιμο χρόνου.

    Θα το δεις κι εσύ όσο μεγαλώνεις…»
     
  12. Ευτυχία είναι να ξυπνάς δίπλα του, να μυρίζεις το δέρμα του, να ξεκινάς την μέρα σου με τα χείλη του στα δικά σου.

    Ευτυχία είναι να έχουν και οι δύο την υγεία τους.