Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευτυχία είναι.........

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 20 Ιανουαρίου 2012.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Mission , έχω ανίψια εδώ και πολλά χρόνια και τα λατρεύω. Αλλά ομολογώ ότι η αίσθηση του να βλέπεις ένα ανθρωπάκι και να ξέρεις, ότι "βγήκε" από σένα και τον άνθρωπο σου, δεν συγκρίνεται.
    Μέχρι σήμερα, είναι ότι πιο όμορφο έχω ζήσει. Να είσαι καλά.

    Ευχαριστούμε φίλτατε...κουράγιο, μάλλον θα μας χρειαστεί αρκετό, γιατί ήδη μας χορεύει στο ταψί χαχα   

    Να είσαι καλά, ευχαριστούμε πολύ.  

    @thief , να είσαι καλά παλικάρι, ευχαριστούμε.  

    @περσεφόνη θένκς και να βρίσκεις πάντα την ευτυχία, θα είναι σε κάποιον, θα είναι σε κάτι, θα είναι στον εαυτό σου, σε μικρά ή σε μεγάλα. Για λίγο ή για πολύ.  
     
  2. iolanda

    iolanda Contributor

    Άψογο!
     
  3. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Να σας ζήσει! Φιλιά πολλά και στη μαμά!
     
  4. Να είναι γερό και καλότυχο.
    Ζήστε την κάθε στιγμή του τώρα που μεγαλώνει ταχύτατα και μεταδώστε του την ευτυχία σας.
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ααα γι αυτο μας αφησες ησυχους... ειπα κι εγω.  

    Ζησε και απολαυσε αυτη την ευτυχια. Ειναι ενα ομορφο κομματι της ζωης σου που περνα και μεγαλωνει πολυ γρηγορα. Για πότε θα το δεις κι εδω μεσα, να κριτικαρει τα σεντονια που μας αφησες...  
     
  6. rea..

    rea.. Contributor

    Να σας ζήσει!  
     
  7. Aliki

    Aliki airetiko

     
    οι κοινές αναπνοές...
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να είσαι καλά, θα της περάσω τα φιλιά σου με χαρά  

    Ευχαριστούμε, εύχομαι να του μεταδίδουμε και ηρεμία και αίσθηση ασφαλείας, αλλά ο πατέρας είναι λίγο στα ταβάνια λόγω δουλειάς χαχα  

    Είναι ευτυχία - μην και επιστρέψω και λίγο on topic - και αυτά σου τα λόγια.
    Να είσαι καλά engineer, αλλά δε νομίζω ν' αντέχει τα σεντόνια μου ούτε και κείνος χαχα. Σας άφησα σε ησυχία και για λόγου του, αλλά και γιατί ψιλοβαρέθηκα.
    Αλλά όλο και κάποιο σεμεδάκι θ' αφήνω εδώ. Στο κάτω κάτω της γραφής αν δεν ήταν αυτό το μέρος, ποιος ξέρει αν θα συναντούσα ποτέ τη μητέρα του   
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    @Tenebra_Silente
    να είναι δυνατό, χαρούμενο και τυχερό! Να είστε ευτυχισμένοι!
     
  10. Aliki

    Aliki airetiko

    και με ενα μικρουλικο στη μέση εχει ακόμη πιο πολύ ομορφια!!!
    Αν κ δε σας γνωρίζω ,ευχές για ομορφες διαδρομές @Tenebra_Silente !!!
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @lexy σε ευχαριστούμε πολύ, να είσαι καλά.

    Ότι το καλύτερο @Aliki , ευχαριστούμε.

    Και για να γυρίσω ξανά, λίγο on topic ( γιατί ο νηματοθέτης θα με κουτουλήσει ). Ευτυχία είναι - και -, μια νυχτερινή πλώρη, αλμύρα να νοτίζει το άϋπνο πρόσωπο, ένα τσιγάρο, μια κρύα μπύρα, samba pa ti του Carlos στα ακουστικά κι ένα σμήνος γλάρων να πλανάρει νωχελικά και να κεντάει ένα σχεδόν μωβ ουρανό κάπου στα ανοιχτά.
     
  12. RAIN

    RAIN nefelibata

    Ότι και να κάνεις on topic δεν μπορείς να γυρίσεις....
    Και αλήθεια δεν πειράζει.
    Άσε λοιπόν τα μωβ συννεφα και τους γλάρους. Τώρα σημασία έχουν αλλά.
    Χαίρομαι τόσο πολύ με την ευτυχία σου.
    Να στε καλά να το χαίρεστε το καινούριο ζουζουνακι.