Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 17 Μαρτίου 2008.

  1. Τα παρακατω (Με τα εντονα γραμματα) δεν ειναι λογια δικα μου. Ειναι ποστ απο dommes που τα βρηκα στο ιντροντους
    Το εξηγω εκ των υστερων

    Καλώς σας βρήκα. Το forum είναι άψογα στημένο αλλά αρκετά μέλη είναι πολύ άπειρα και light. Η κυριαρχία είναι οργασμική, η υποταγή είναι ευγνωμοσύνη και δεν μπορεί να περιορίζεται σε προγραμματισμένα session.

    Είμαι Αφέντρα από Χαλκιδική, 34 χρονών με αρκετά χρόνια εμπειρίας. Τα τελευταία χρόνια είμαι στην αναζήτηση ενός πραγματικού υποτακτικού ατόμου. Πολλοί-ες δηλώνουν. Αλλά τελικά, απλά το δηλώνουν. Δεν είναι.

    Ψαχνω δούλο για να τον εκμεταλλευτω εις έπακρον.Υπάρχει κανείς άραγε.Είμαι πολύ απαιτητική κ αυστηρή.Αν δεν είσαι διαθέσιμος να παραδοθείς το έχασες το παιχνίδι.

    Γεια κι από μένα. Ήρθα για να πράξω κι όχι να κουτσουμπολέψω!

    Με κουράζετε... Όλοι...
    Η κούραση επιμένει. Και δεν είναι από έλλειψη ύπνου, female.

    Κάτι πιο πρωτότυπο? Γιατί πρέπει και να μαζέψω 5 posts...
    Καμία ευγένεια σε ψεύτες, mikra psemata...

    Θα υπάρξω όπου θέλω, female.


    Ερώτηση-Απορια Αυτές που έγραψαν στο τοπικ που συστηνωμαστε με το συγκεκριμένο τρόπο
    Τις είδε ποτέ κανείς???  
     
    Last edited: 17 Μαρτίου 2008
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Και τι σημασια εχει?
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Να υποθέσω πως ήταν απλά ένα πυροτέχνημα που έσκασε;
    Αλλά κι εσύ τι χωλοσκάς; Αξίζει τον κόπο;
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: Ποιος τις ειδε???



    Και ποιος σου είπε ότι εσύ είσαι πεπειραμένος και hard?
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Αντί για πάπια έπρεπε να μπει τσακάλι.  
     
  6. lina

    lina Regular Member

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Aμα δεν "τις" δει κανείς σχολιάζονται....
    Αμα "τις" δεί κάποιος ή κάποιοι πάλι σχολιάζονται...
    Φφφφφφφφφφφφφφφ τί ζητάτε πιά??????
     
  7. Re: Ποιος τις ειδε???

    Πραγματικα αμεσως τα πιανει  
     
  8. zou

    zou

    Απάντηση: Ποιος τις ειδε???

    κανεις δεν γεννηθηκε και να ξερει να Κυριαρχει ή και να υποτασσεται.... Οτιδηποτε μπορει να σημαινει το "προσωπικο BDSM" (μια εκφραση που μ αρεσει παρα πολυ) του καθενος! Μπαινεις σε ενα φορουμ που αφορα ενα πολυ προσωπικο κομματι του εαυτου του! ο καθενας για τον δικο του λογο... Ακομα αυτο το κομματι για τον καθενα μπορει να αλλαζει... Μπορει να ειναι ελαφρυ ή "βαρυ"! Αν καναμε ολοι το ιδιο δεν θα υπηρχε λογος κουβεντας, απλα θα ηταν μια ιστοσελιδα με διαφορες πληροφοριες και οδηγιες! Οχι με ερωτοαπαντησεις και διαξιφισμων...


    Η ερωτηση ειναι γενος θηλυκου ή περιλαμβανει πολλους απο εδω μεσα που προτιμουν την ανωνυμια κρυμμενη πισω απο εναν υπολογιστη?
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Ποιος τις ειδε???

    νομιζω οτι ο κολλητος μου (ναι γιναμε κολλητοι και θα παμε για καφε) πιστευει οτι ειναι αφεντρες φαντασματα. ισως δεν ειναι καν αφεντρες αλλα τους αρεσει να μαζευουν μηνυματα ετσι γενικα κι αοριστα. Κορνιλιε για πες. αυτες που τα εγραψαν αυτα , ποτε εκαναν το τελευταιο log in? σχετικα κοντα στις ημερομηνιες που πρωτοεμφανιστικαν?
     
  10. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Προς άπασες Αφέντρες, πραγματικές και μη:

    Be careful! cornilios is watching you  
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Υποθέτω τις βλέπουν εκείνοι που δεν ανήκουν στους babylinous και δεν προσπαθούν με τέτοιους τρόπους και ανάγωγα καλοσωρίσματα να τραβήξουν την προσοχή?
    Λέω κι εγώ η άσχετη τώρα και θυμάμαι τα "όσα δεν φτάνει η αλεπού"!

    lina θα συμφωνήσω μαζί σου  
     
  12. Re: Ποιος τις ειδε???

    Σιγα μη σκασω. Μια ερωτηση εκανα κυριος σ οσους "υποβαλουν τα σεβη τους" ευκολα

    Οι περισσοτερες παλιαααααα


    Τερεζα αυτα στα οποια απαντας δεν τα εχω γραψει εγω
    Τους περιλαμβανει ολους η ερωτηση Απλα οι γυναικες ειναι μερικες φορες πιο "αερατες"
     
    Last edited: 17 Μαρτίου 2008