Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Άννα μου έφυγε...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 17 Ιανουαρίου 2007.

  1. Hliostalaxth

    Hliostalaxth Guest

    Πράγματι δεν υπάρχουν λόγια. Τι μπορεί να πεί κανείς σε μια Μανα που βιώνει την απώλεια του παιδιού της , και να μην ηχήσει πολύ "λίγο"?
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Συλλυπητήρια Εύα, η σκέψη μου κοντά σου....
    Κουράγιο...
     
  3. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Αντίο Αννούλα.
    Θα μου λείψεις κι εμένα, κοριτσάκι μου.
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Ότι και να σου πω λίγο θα είναι..ειλικρινά λυπάμαι 
    Τα θερμά μου συλλυπητήρια Εύα, κουράγιο... οι άνθρωποι γύρω σου σε αγαπούν!
    Και πάλι λυπάμαι.
     
  5. darknight

    darknight Regular Member

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    i have a similar lost to my life with my sister in the same age

    so fuck it........... you can't overpass it... just don't forget her and love her for the rest of your life.....
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Εύα καλή και με τόση χαρά στην ψυχή, ο πόνος σου αγγίζει όλους.
    Να είσαι καλά, ν αγαπάς και να θυμάσαι την Άννα, όρθια γι αυτούς που σε χρειάζονται.
    με αγάπη, αλίκη.
     
    Last edited by a moderator: 17 Ιανουαρίου 2007
  7. τασος0

    τασος0 Regular Member

    δεν ξερει κανεις τι να πει σε τετοια στιγμη   συλλυπητηρια
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Δεν έχω λόγια, Λυπαμαι βαθυτατα, Τα θερμα μου συλλυπητήρια για την απωλεια της Αννας
     
  9. timandra

    timandra Regular Member

    οταν εχασα τον πατερα μου ενιωσα τη γη να χανεται κατω απο τα ποδια μου... ενιωσα τη ζωη να μεταμορφωνεται σε εφιαλτη... καθως περιπλανιομουνα στο κοιμητηριο βρεθηκα μπροστα σε ενα μνημα ... υπηρχαν πανω γραμμενα τα ονοματα δυο παιδιων ... αδερφων... με διαφορα ενος χρονου το ενα απο το αλλο... τα ποδια μου λυγισαν ... διπλωθηκα στα δυο... και εκλαψα οπως ποτε αλλοτε... για τη μανα...

    ... δεν υπαρχουν λογια να απαλυνουν το πονο... υπαρχει μονο μια προσευχη... για εκεινη που πεταξε μακρια ... και για τη μανα που θα περιμενει τα δικα της φτερα για να ανταμωσουν ξανα...
     
  10. skia

    skia Contributor

    apla koyragio...
     
  11. Hamailewn_f

    Hamailewn_f New Member

    Μπορεί να μην σε ξέρω μα κάθε τέτοιο γεγονός δεν μπορεί παρά να συγκλονίζει...
    Εύχομαι να βρεις τη δύναμη να συγχωρέσεις τη ζωή...
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    Εύα... η κόρη σου ήταν ένας άγγελος και πιστεύω ότι εκεί πάνω πάλι Αγγελος θα είναι...
    Τα συληπητηριά μου και να θυμάσαι ότι όταν αγαπάς κάποιον δεν "φεύγει"...
     
    Last edited: 17 Ιανουαρίου 2007