Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Άννα μου έφυγε...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 17 Ιανουαρίου 2007.

  1. Aris

    Aris New Member

    θερμα συλλυπητηρια μεσα απο την καρδια μου  
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    Τα ειλικρινη και βαθια μου συλυπητηρια.
    Δεν υπάρχουν λόγια..
     
  3. Eri

    Eri

    Συλλυπητήρια Εύα....
    Να κρατηθείς δυνατή, όπως σίγουρα θα θελε η Αννούλα σου.
     
  4. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Τα βαθεια και ειλικρινη μου συλληπητήρια. Ευχομαι ο πονος καποτε να καταλαγιασει.
     
  5. fashionistas

    fashionistas New Member

    Συλλυπητήρια κι από εμένα.
    Να ζεις καλά να τη θυμάσαι....
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Ειναι πολύ άδικο.
    Κουράγιο καλή μου Ευα ... κουράγιο.
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    Όλοι μας έχουμε ζήσει απώλειες, αλλά τίποτα πιο οδυνηρό, απ' την αντιστροφή
    της φυσικής ροής των πραγμάτων.
    Εύχομαι να έρθει γρήγορα εκείνη η ώρα, όταν κατασταλάξει ο πόνος,
    που θα ξαναβρείς την Άννα, στα μάτια άλλων παιδιών.
    Κουράγιο...
     
  8. female

    female Contributor



    Η σκέψη μου κοντά σου, στις πιο δύσκολες ώρες...

     
  9. alnair

    alnair Regular Member

    Θυμάμαι κάποια άλλη στιγμή, όταν σκούπιζα τα δάκρυα και χάιδευα τα μαλλιά της Άννας σου που έβλεπε τη μητέρα της άδικα να σύρεται.. Το κοριτσάκι σου το αγάπησα πολύ από τότε, όμως τώρα θα πρέπει να παρηγορήσω εσένα για όλο αυτό το άδικο.. Κουράγιο Εύα, είμαστε όλοι εδώ..
     
  10. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    ειμαστε ολοι απιστευτα συγκλονισμενοι .............κουραγιο Ευα η σκεψη μας ειναι μαζι σου αυτες τις δυσκολες στιγμες..
    καλο ταξιδι Αννα!
     
    Last edited: 17 Ιανουαρίου 2007
  11. Το έμαθα χτές...σε αυτές τις στιγμές τα λόγια δεν μπορούν να εκφράσουνε το μέγεθος της θλίψης. Λυπήθηκα πολύ και ας μην ήξερα το αγγελούδι σου. Έχω χάσει και εγώ 2 δικούς μου ανθρώπους (και οι 2 αρκετά νέοι) και ξέρω πως είναι να λές...αδικία. Τα ειλικρινή μου συλληπητήρια από τα βάθη της καρδιάς μου. Εύχομαι η ψυχούλα της να αναπαυθεί και ο πόνος να γαληνέψει
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    Γαμώτο..
    Τι να πω..
    Ρε Ευα..Λυπάμαι ..
    Δε μπορώ να πω ωραία λόγια.Το μόνο που μπορώ να πω είναι να δείξεις γρήγορα δύναμη.Για σένα και τα υπόλοιπα παιδιά σου.Αν δε δείξεις εσύ δύναμη,δε θα δείξει κανείς..Αν δε βοηθήσεις εσύ τον εαυτό σου ,δε θα σε βοηθήσει κανείς..
    Εύχομαι ο πόνος να γίνεται γλυκό και σιωπηρό χαμόγελο κάθε φορά που θα την αναλογίζεσαι και θα κοιτάς τις φωτογραφίες της..

    Και μίλα της Εύα.Μίλα της.Μίλα της πριν ,όταν θα ησυχάζεις και πριν κλείνεις τα μάτια σου να ξεκουραστείς.Θα σ ακούσει,θα σ ακούει,θα σε κοιτάζει και θα χαμογελά..