Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Άννα μου έφυγε...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 17 Ιανουαρίου 2007.

  1. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    Δεν υπαρχουν λογια να σου πω που θα σε παρηγορησουν, που να απαληνουν εστω και λιγο τον πονο σου, να μειωσουν εστω και στο ελαχιστο το κενο στην ψυχη σου.
    Αν υπηρχαν θα σου τα ελεγα ακουραστα και ασταματητα ολοι μερα.
    Ο Θεος να σε βοηθησει, να βρεις την δυναμη να αντεξεις αυτην την πιο σκληρη δοκιμασια!
    Θελω να ξερεις οτι θα ειμαι κοντα σου με οποιον τροπο μπορω, οποτε κι αν το ζητησεις.
    Κι αν υπαρχει κατι που μπορω να κανω για να κανω πιο ευκολο αυτον τον ανηφορο της ζωης σου, μην διστασεις ουτε για μια στιγμη να μου το ζητησεις!
    Ειμαστε ολοι κοντα σου, η σκεψη μας και οι προσευχες μας!
    Μαννια
     
  2. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Αν υπάρχει θεός, έχει σίγουρα κρατημένο έναν τόπο για τους μερακλήδες και τις όμορφες.
    Θαν έχει καλή παρέα η κούκλα σου, Εύα.
     
  3. μελίνα

    μελίνα Guest

    Να ζεις και ν αγαπάς την πολυαγαπημένη σου που έφυγε, κουράγιο να είσαι πάντα όπως θα σε ήθελε.
     
  4. Nireus

    Nireus Regular Member

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    Τα θερμα μου συλλυπητήρια.Δεν ξερω αν μπορω να προσφερω κατι αλλο. Αν μπορω ευχαριστως.
    Θ.
     
  5. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Τα θερμά μου συλλυπητήρια για την απώλεια σας. Δύναμη και κουράγιο.
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    Χίλια Συγγνώμη που θα το πω αλλά η οργή ξεχειλίζει τώρα....
    ¨Οχι ρε πούστη μου...."
    Επαθα μεγάλο σοκ! Τι να πω...εγώ τρελλάθηκα όταν το έχασα λιγο πριν το δω...
    Θερμά συλληπητήρια και από εμένα. Μερικές φορές αναρρωτιέμαι...υπάρχει τελικά Θεός?
    Τι να πω.....
     
  7. focus

    focus Regular Member

    Κυρια τα ειλικρινη μου συλληπητηρια ...Μου φαινεται απιστευτο αυτο που συνεβη....Κουραγιο...
     
  8. GhOsT^

    GhOsT^ New Member

    Ότι κι αν γράψει κάποιος δεν μπορεί να απαλήνει τον πόνο σου Εύα , πράγματι γίνονται απίστευτα φτωχές οι λέξεις κάτι τέτοιες στιγμές , μέσα από την ψυχή μου εύχομαι καλό ταξίδι στην Άννα και γαλήνη στην καρδιά σου μάτια μου .
     
  9. ddragon

    ddragon Regular Member

    Μπορεί ποτέ να μην έχουμε μιλήσει η να μη ξέρω καν κάτι για σένα... όμως βούρκωσα γιατί ξέρω τι είναι να χάνεις νέο άνθρωπο δικό σου...
    Συληπητήρια... τίποτα άλλο... και αδικία. Δεν ξέρω από ποιόν η τι... αλλά αδικία.
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Η Άννα μου έφυγε...

    Δεν έχω λόγια να προσφέρω... Μιά αγκαλιά μόνο... Κουράγιο γλυκειά μου.
     
  11. AnDrAmElEx

    AnDrAmElEx Regular Member

      τα Συληπητήρια μου.....
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Δύναμη σε σένα και καλό ταξίδι στην Άννα σου, Εύα.

    Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια.
     
    Last edited: 4 Μαϊου 2007