Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η δικιά μας ιστορία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος perfect_number, στις 18 Μαρτίου 2007.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Θυμαστε το παιχνιδι που παιζαμε στο σχολειο,που καποιος εγραφε μια προταση και ο αλλος επρεπε να συνεχισει με μια δικια του?Και ολοι οι επομενοι συνεχιζαν την ιστορια......

    Ας φτιαξουμε ολοι μαζι μια τετοια..(οχι ολοκληρα κατεβατα,please.Μία προταση καθε φορα,οσο τρελλιαρικη,λογικη,αστεια,σεξουαλικη ή σουρεαλ θελετε  )
    αρχιζω εγω...

    -Νομιζα οτι θα ηταν αλλη μια βαρετη βραδυα με εμενα να γυαλιζω τη λαβη του μαστιγιου,μεχρι που χτυπησε το τηλεφωνο....
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Καλησπέρα κύριε.... θα μπορούσατε να χαμηλώσετε λίγο τη μουσική σας παρακαλώ;
    Τουλάχιστον αλλάξτε λίγο αυτήν την βάρβαρη μουσική metal που ακούτε σχεδόν από το πρωί. Δεν καταφέραμε καλά καλά ούτε το μεσημέρι να κοιμηθούμε.
    Μέχρι και τα τζάμια δονούνται σαν να γίνεται σεισμός. Μπορείτε να το χαμηλώσετε;
     
  3. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    -Καλησπέρα και από μένα… ναι με συγχωρείτε για την μουσική δεν το ήθελα να σας ενοχλήσω.
    Βέβαια κάνω κάποιο γυάλισμα αυτήν την στιγμή όπως με πρόσταξε η Κυρία μου και με το που τελειώνω την κλείνω.

    -ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ. ΓΕΙΑ ΣΑΣ.…

    Το μυαλό μου ήταν σε Αυτή… περνάνε οι μέρες και θέλω να την δω, είναι μακριά μου και το ξέρω πως πρέπει να πάω κοντά της. Πρέπει εκτός από τις εντολές που μου δίνει τηλεφωνικός να την Υπηρετήσω από κοντά.

    Μου έρχεται μήνυμα στο κινητό..

    Λέει…
     
  4. slaveonios

    slaveonios New Member

    τελικα ποσα γαλατα να παρω????
     
  5. gaby

    gaby Guest

    "Πάνω από δύο ποτέ δεν χρειάζονται.
    Δώσε τις ευχαριστίες μου στην Κυρά μας." απάντησε.
    Ήξερε ότι Εκείνη θα ετοίμαζε κάτι πολύ καλό.
    Πόσο εκπληρωμένος ένιωθε μέσα από τη σχέση αυτή, μόνον ο ίδιος το καταλάβαινε.
    Συνέχιζε να γυαλίζει το μαστίγιο, με άλλο κέφι τώρα.
     
  6. zeugari

    zeugari New Member

    Ξαφνικά κοιτάζει έξω από το παράθυρο. Ένα αυτοκίνητο ήταν σταματημένο και μέσα μία γυναίκα. Σαν να κατάλαβε ότι την κοιτάζει, άνοιξε την πόρτα.
     
  7. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    Και ξαφνικά βλέπω την κυρά Μαρίκα από απέναντι , την κουτσομπόλα της γειτονιάς να κοιτάζει το διαμέρισμά μου για να βγάλει πάλι λαβράκι…

    Όχι ρε συ σκέπτομαι δεν θα σου δώσω άλλη τροφή Μαρίκα….

    Η Αφέντρα μου δεν είναι από αυτές που νομίζεις … ως πότε…

    Η Αφέντρα μου αν και δεν την γνωρίζω από κοντά είναι ένα πλάσμα ονειρεμένο…
    Ένα πλάσμα φαντασίας ανδρικής που πολλοί το θέλουν και λίγοι το έχουν..

    Η Μαρίκα αφήνει το αυτοκίνητο κατεβαίνει και πλησιάζει τον περιπτερά και μιλάνε μεταξύ τους κοιτώντας το διαμέρισμα μου. Στο στόμα τους διαγράφεται ένα γέλιο με ποσότητα βλακείας και κακίας ικανή να τινάξει τα νεύρα μου και να ξαναβάλω στο CD να ακούσω μήπως και ηρεμήσω πάλι τους BLACK SABBATH με το θρυλικό τους PARANOID. Στέκομαι και αναιρώ την άποψη μου και συνεχίζω το γυάλισμα..
    Ο ώρα περνάει και όλο και πιο πολύ Την φαντάζομαι….

    Ξάφνου μου περνάει μια ιδέα από το μυαλό ικανή να με ηρεμίσει μέσα στην Φτωχή ψυχικά ζωή που περνάω..

    Σκέπτομαι να πάω..
     
  8. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    ...στον ψυχολογο μου μπας και καταλαβουμε μαζι γιατι εχω αυτη την εμμονη να γυαλιζω ενα μαστιγιο που ποτε δε χρησιμοποιω.Αλλα τον τελευταιο καιρο εχω την υπονοια οτι οταν με υπνωτιζει,ασελγει εις βαρος μου.Το καταλαβα αυτοτη τελευταια φορα που πηγα,απο το οτι....
     
  9. folha

    folha deja vu

    είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά όταν με ξύπνησε και μια γυαλάδα στα μάτια του
     
  10. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    Μα τι βλακείες σκέπτομαι…

    Ναι πρέπει να καταφέρω να πάω στον ψυχολόγο επειγόντως ή να καταφέρω να γνωρίσω αυτή επιτέλους…
    Τι βλακείες σκέπτομαι..

    Μα αυτή είναι μακριά μου και σημασία λίγη μου δίνει…
    Στην τελική είμαι ένα όν με ιδιαίτερες σεξουαλικές απαιτήσεις και ιδιαίτερο προσωπικό-κοινωνικό lifestyle τι να κάνω τον ψυχίατρο..

    Ας πάρω τον κολλητό μου να ξεσκάσουμε το βράδυ σε κανένα μπουζούκι..

    Το βρήκα θα κλείσω τραπέζι, να πιούμε μήπως και ηρεμίσω και δω πως θα καταφέρω επιτέλους να γνωρίσω τον ΑΓΓΕΛΟ που είναι πολλά χιλιόμετρα μακριά μου. Αυτή που θα της δώσω όχι ένα μαστίγιο , όλο μου το είναι… ότι έχω και δεν έχω..

    Πράγματι έκλεισα τραπέζι και πράγματι βγήκαμε με τον κολλητό..

    Δίπλα μας παρέα 2 vanilla τύπισσες 19 ετών πάνω στα ντουζένια τους , κούκλες μεν αλλά vanilla, τίγκα στο eyeliner με παπουτσάκια μπαλαρίνας BURBERRY.. με ίδια μάρκα παντελόνι και ίδια μάρκα άρωμα.. αν έβγαζε και λακ BURBERRY είμαι απόλυτα σίγουρος πως θα την αγοράζανε…
    Τις κοιτάω και λέω μέσα μου??

    Που πάω ο βλάξ…
    Καλά τα κορίτσια αλλά εγώ τι θέλω μαζί τους..
    Τι ??

    Να χαζό- κουνάνε την μέση τους και με ένα ύφος μεθυσμένου πίθηκου και να σε κοιτάνε… σου λένε με τα μάτια τους.. τι ωραίο τεκνό… αχ τι να κάνω να με πάρει.. εσύ μέσα σου λες άλλα.. ποιος να πάρει ποιόν??
    Τελικά είμαι μοναδικό είδος ??
    Εγώ και το μαστίγιο μου??
    Το δικό μου μυαλό μακριά σε Εκείνη.. τίποτα δεν μπορούσε να με ηρεμήσει από την σκέψη της. Με είχε ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ ΜΟΝΟ Η ΘΥΜΗΣΗ ΤΗΣ.


    Κοίτα τελικά πως ένας άνδρας αρχίζει να αναζητά την πραγματική Γυναίκα μια Αφέντρα…

    Ξάφνου μέσα στο ημίφως στα μπουζούκια μετά από μερικά ποτήρια ουίσκι παραπάνω , μπαίνει μέσα στο μαγαζί ένας άλλος φίλος ο Τάκης με 2 κοπέλες παρέα….
     
  11. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    ...θυμήθηκα πως μου χρωστάει 500 ευρώ και παρά το bad timing σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία να του τα ζητήσω...
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    ...μια ανταλαγη σε είδος θα ήταν καλή ιδεά αλλά από την άλλη τι μου φταίγανε τα θυληκά ,αλλά για ναναί μαζί του θα τα θέλανε να τα πάθουν και εκεί που είμουν έτοιμος ...