Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η εμμονη καποιων!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 5 Οκτωβρίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σε αλλους-ες εχει συμβει και σε αλλους-ες, οχι.
    Η προσεγγιση καποιου-ας, απο καποιον αλλον, που για τους οποιους λογους κατι δεν "κολλησε", κατι δεν πηγε καλα και το θεμα τελειωσε αδοξα.
    Και τοτε, εκεινος-η που επιχειρησε την πρωτη "επαφη", καποιες φορες-οχι παντα, επανερχεται καταλαμβανομενος-η απο μια εμμονη, μια απαιτηση θα ελεγα, εμφανιζομενος με αλλο username και προφιλ.
    Χωρις φυσικα το site να ευθυνεται στο παραμικρο.
    Δεν βλεπω τι νοημα υπαρχει σε αυτο.
    Το username, ή το προφιλ ασφαλως και μπορουν να αλλαξουν.
    Ο χαρακτηρας ομως παραμενει παντα ο ιδιος.
    Και αυτο προδιδει.
    Πολυ χειροτερες οι περιπτωσεις οπου εκεινος-η που επανερχεται ελπιζοντας να "ξεγελασει" το.....ποθουμενο προσωπο, δεν μπαινει στον κοπο να αλλαξει και τον οποιο messenger του, δινοντας και παλι το ιδιο e mail adress πεφτοντας ακομη πιο βαθεια τον "λακκο" οταν ο αλλος-η αντιλαμβανεται πως τον-την περνα για ατομο χαμηλης νοημοσυνης.
    Και αυτο εξοργιζει!
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2008
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Δεν με αποδεχεσαι????Να κι εγω!

    Σωστό.Όμως τι σχέση έχει αυτό με τον τίτλο του νήματος;
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Δεν με αποδεχεσαι????Να κι εγω!

    Εχεις απολυτο δικιο, προχωρησα σε διορθωση του τιτλου.
    Ευχαριστω. 
     
  4. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Σωστά! Θα έπρεπε να λέγεται η βλακεία κάποιων 
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    ποτε μου δεν καταλαβα αυτα τα ατομα..εκεινο που ξερω μονο είναι οτι ο εγωισμος τους δεν τους επιτρεπει να καταλάβουν οτι εφαγαν πορτα..
     
  6. Εγωισμός ή έλλειψη αξιοπρέπειας;
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    ε καλα για αυτο υπαρχουν και οι μαλακες,σε διαφορετικη περιπτοση θα επεφτε πολη βαρεμαρα
     
  8. s/m

    s/m Regular Member

    Mirella αυτο που λες γινεται και θα γινεται συνεχεια...αυτο που δεν θα αλλαξει ,,θα ειναι ο τροπος σκεψεις και εκφρασης του ατομου,,,,οποτε θα τον-ην καταλαβεις...
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Σωστό sorriso solare, αν κάποιος έχει εγωισμό (κι αξιοπρέπεια) δεν αφήνει τον εαυτό του να πέσει τόσο χαμηλά.
     
  10. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    Τι να πει κανείς για τον νταλκά της αλληνής/αλλουνού;
    Υπάρχουν και   άκες/ακισμένες  
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Το θέμα ειναι κατα πόσο ξεκαθαρίζεις σε κάποια άτομα οτι έφαγαν πόρτα. Σε κάποιες περιπτώσεις φαντάζομαι οτι μπορεί να το κάνουν για να πετύχουν επαφή ωστε να τους το ξεκαθαρίσεις κατάμουτρα. Εχω φάει πόρτα χωρίς να το καταλάβω και μπήκα στον πειρασμό να κανω κατι παρόμοιο. Κάπου με πιάνει το πίσμα μου γιατί όταν είμαι ευγενικός και διακριτηκός με κάποια που μπορει να μιλάμε για κάμποσο καιρο , δεν εχει υπάρξει θέμα παρεξήγησης και ξαφνικά υπάρχει η απόλυτη σιωπή, τότε εγω προσωπικά προτιμώ στην προσπάθεια επικοινωνίας να μου πει "φιλαράκι, αποφασισα οτι δεν γουσταρω να σου πω ουτε καλημέρα ξανά." και όχι απλα να εξαφανιστεί σαν να είμαι τόσο άχρηστος και να μην αξίζω ούτε ενα μήνυμα. Μου κανουν τόση εντύπωση αυτου του είδους οι συμπεριφορες που μπορεί να πιστευω καπου μεσα μου οτι μπορει να μην παιρνει ο άλλος / η αλλη , το μηνυμα μου.Ισως για να τον δικαιολογησω. Οποτε μια λυση θα ήταν η εμφανηση μου με διαφορετικό ψευδόνημο. Αν μου απαντήσει στο άλλο ψευδόνημο τοτε θα παρω την απαντηση που περιμενω. Δεν το εχω κανει ,αλλα μπορω να καταλαβω καποιον που θα το έκανε.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σε καμια περιπτωση δεν φταινε αυτοι που επιμενουν .... φταιει που ειστε γυναικες .... αν ησασταν αντρες θα συνεβαινε ; .. οχι φυσικα ..... την επομενη φορα που θα ξαναγεννηθειτε (φτου κακα πιπερι - ειναι αντιθετο με τις Γραφες ...   ) .. μπορειτε να πληρωσετε κατι παραπανω και να ζητησετε να γινετε Αντρες !!! .. ετσι δεν θα σας ενοχλουν οι επιμονοι ......