Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η εμμονη καποιων!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 5 Οκτωβρίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Εγω θα ζητησω να ξαναγεννηθω σαν μια πολυ κακια λεσβια.
    Θα τρωγω σοκολατες και μακαροναδες τεραστιες για να διατηρουμαι στρουμπουλη, ζωηρα και ευπροσηγορος, θα χαστουκιζω τους συνανθρωπους μου, θα ειμαι ενοχλητικη και αγενης, θα φασκελωνω ασυστολα οταν οδηγω, μεχρι που καποιος αντρας (χωρις γοβες), θα με κανει μπαουλο στο ξυλο.
    Αυτα ειναι τα ωραια της μετεμψυχωσης! 
     
  2. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    Είναι πάντως μια τουλάχιστον προτότυπη μετεμψύχωση!!!!
    Μιρέλα απολύθικα από το στρατό, άσχετο αλλά είπα να μην στείλς πμ.
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    που το είπες? ποτε το ειπες?
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

        
     
  5. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Aγαπητη Μιρελα καλα εκανες κ ανοιξες ενα τετοιο θεματακι.
    Θελω να σας πω κατι οχι τπτ αλλο για ν αμαθω κ εγω αν ανηκω στην κατηγορια "μαλακας"
    Οταν πρωτογραφτηκα εδω περα το πρωτο ατομο που με καλωσωρισε πριβε ηταν η Μιρελα.Την ευχαρηστησα γι αυτο κ μαλιστα αλαξαμε κ μσν για να τα λεμε κ απο κει.Την ιδια μερα συνομηλησαμε στο μσν κ μου εξηγησε [πως ειναι στην Ιταλια κ πως σε λιγες μερες επιστρεφει.Οκ μεχρι εδω κ ολα καλα.Στο μσν να μιλησαμε ακομα 1-2 φορες το πολυ.Πολλα πμ της εστειλα καμια απαντηση δεν πηρα.
    Καθε τοσο της εστελν μεχρι που τελειωνε κ το οριο μου.Στο μσν δεν εμπαινε.Στ σχολια του προφιλ της δεν απαντουσε,σε σχολια σε διαφορα νηματα που τις μιλουσα επισης δεν απαντουσε.Μια μερα μετα απο παρα πολυ καιρο μου στελνει ενα μνμ που απλα εγραφε "σε λατρευω".Χρηκα εγω κ της ξαναεστειλα μνμ.Αλλα παλι τπτ.Ενοιωσα πολυ μαλακας.Οχι για την πιθανη αποριψη αλοιμονο!Δεν μπορουμε να αρεσουμε σε ολους.Αλλα γιατι δεν μου εδωσε μια αληθινη απαντηση να ξερω τι μου γινεται.Τα μνματα απειρα που εχει δεχθει απο μενα προσωπικα.Αλλα δεν μπηκε στον κοπο ουτε μαι φορα να μου πει καθαρα πως δεν θελω ν αεχω καμια επαφη μαζι σου ρε φιλε!!!!!!!!!!Στην αρχη σκεφτηκα μηπως δεν παιρενει τα μνματα μου μηπως ειναι αρωστη μηπως μηπως.....Αλλα απ οτι εβλεπα στο φορουμ μιλουσα κανονικα εγραφε κανονικα κτλ΄....Δεν λεω πως ειναι υποχρεωμενη να μου απαντηση(αν κ πιστευω πως ειναι,απλα για καποιους ανθρωπου ισως να ειναι περιτο)αλλα αφου δεν θες να μπαινεις σε αυτην την διαδικασια κ ν απαραπονιεσαι στο φορουμ γιατι σε ενοχλουν σκεψου πρωτα αν εσυ εισουνα οκ απεναντι σε μενα η στον παραδιπλα.

    Ακομα κ τωρα αν μου δινοταν η ευκαιρια να τησ μιλησω θα το ηθελα πολυ για να ξεκαθαρησω το ολο θεμα κ εννοειτε πως δεν επαψα ποτε ν ατην ενα ομορφο ανθρωπο!
    Ελπιζω να μιλησει μαζι μου!
     
  6. Tonya_Crossdresser

    Tonya_Crossdresser New Member

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    Υπάρχουν τέτοια βλαμμένα άτομα πολλά δυστυχώς Mirella_trans_Domme. Έχω πάθει κάτι κουλά στο msn.
     
  7. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    Είναι μπλέξιμο πράγματι αλλά ακόμη και εγώ που είμαι άντρας έχω μπλέξει με τέτοιουσ αλλά και τέτοιες περίεργες!!!
    Είναι κάποιοι που πραγματικά είνα σαν τα γραμματόσημα!!!όσο φτύνεις...τόσο κολάνε!!!
    τι να κάνεις!!!
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Η εμμονη καποιων!


    κουτοπονηρια μαλλον(και εγωισμος -οπου σαχλαμαρα τσουπ κι αυτος μεσα ειναι-στην προκειμενη περιπτωση πλυγωμενος!).
    τοχω κανει και γω αυτο (και μου τοχουν κανει) εκτος διαδυκτιου.
    το να κολλαω δηλαδη και να κυνηγαω καποια που μεχει απορριψει!μια φορα τοκανα απο καψουρα αλλα συνηθως εχει γινει απο αγαμια και ολιγη βλακεια(ειναι βλακεια να κυνηγας εναν ανθρωπο που δεν το θες πραγματικα!)
    γιατι το κανει το αντιστοιχο μια γυναικα μαλλον δεν ξερω-
    γενικα υπαρχει ο ισχυρισμος οτι εμεις οι αντρες λειτουργουμε με το κατω κεφαλι ενω οι γυναικες με το συναισθημα-εγω δεν το πιστευω αυτο μαλλον τα ιδια πραγμα αναζηταμε αλλα...με διαφορετικο τροπο προσεγγισης!

    ΥΓ ε καποιες φορες οι αντρες λειτουργουμε με το κατω κεφαλι:lol:
     
  9. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Ρε παιδια αφου δεν γουσταρουμε να μιλησουμε σε καποιον σε τετοιες περιπτωσεις δεν κολαει το "η σιωπη μου απαντηση σου"
    Απλα ξεκαθαριζουμε την θεση μας.Τι κανετε τωρα εσεις δλδ δεν μπορω να καταλαβω.Προβατα ειστε κ οτι πει καποιος αμεσως φωναζετε πως εχει δικιο;;;;;;;Τι ειναι αυτα που λετε???Εγω δεν ηξερα καν τι εστι μιρελλα.Αυτη με καλοδεχτηκε.μιλησαμε κ μετα αντε γεια χωρις μια εξηγηση.Δεν ειπα να μου δωσει αναφορα αλλα να μου πει ξερεισ κατι δεν γουσταρω να μιλαμε αλλο κ ν α το δεχτω!!Οποτε μην λετε οτι ν α ναι.ν εχω αδικο ν αμου πειτε
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    Ναι, έχεις άδικο, κι ακόμη περισσότερο, διότι η Mirella δεν βρίσκεται πλέον εδώ γιά να σου απαντήσει.
    Το τί ακριβώς έγινε, μόνο οι δυό σας το ξέρετε, κι εμάς του υπόλοιπους, δεν μας αφορά. Κακώς ασχολείσαι λοιπόν πλέον με το θέμα, και μάλιστα δημόσια, κι απασχολείς και τους υπόλοιπους, γράφοντας πράγματα που δεν μπορούν να αποδειχθούν. Λίγη σοβαρότητα, δεν βλάπτει.
     
  11. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Σοβαροτατος ειμαι.Δεν απασχολω κανεναν οποιος δεν θελει δεν μπαινει να το διαβασει.Κανεναν δεν τραβηξα με το ζορι ν αμπει εδω μεσα.Οπως επισης αν κοιταξεις καλυτερα θα δεις πως αλλος ξεκινησε το νημα κ οχι εγω.Οπως κ αλλα ατομα συμετεχουν.Αρα λοιπον κατσε στην γωνια σου κ μην αχολεισαι.
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Η εμμονη καποιων!

    Καλά, δεν πρόκειται να ασχοληθώ και πολύ, αυτό έλειψε... Αλλά, αν θυμάσαι -κι αν δεν θυμάσαι, διάβασε τί έγραψες πιό πάνω-, εσύ ρώτησες τη γνώμη μας γιά το αν έχεις άδικο... Αν ανήκω "στη γωνία μου λοιπόν" (αλήθεια, θυμάμαι και κάποιον ζαχαροπλάστη που μου είχε πει το ίδιο κάποτε, σύμπτωση θα είναι), εσύ με έβγαλες από εκεί... Ή εννοούσες "μόνο αν πιστεύετε ότι έχω δίκιο πείτε το, αλλοιώς βουλώστε το";