Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η μοναξιά των θεών

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 5 Μαρτίου 2006.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Αποχωρώ από το forum.
    Σας χαιρετώ όλους ανεξαιρέτως και σας ευχαριστώ για τις όμορφες συζητήσεις που μου προσφέρατε.
    Παρακαλώ τον Κωνσταντίνο να διαγράψει το προφίλ μου.

    Φεύγοντας να σας κάνω μια ακόμα κατάθεση ψυχής. Ίσως τελικά να μην είναι μια απλή κατάθεση αλλά μια ολόκληρη ανάληψη. Αυτό το τραγούδι είναι όλη μου η ψυχή. Όλα μου τα ερωτηματικά.

    Skip Ewing λοιπόν...και It never would have worked out

    Last week it rained on my parade
    And yesterday the same
    I never would have called but those old clouds
    Are trying to do me in
    I sure could use a friend
    I know that you've got better things to do
    Than hold me on the phone
    I didn't think to ask, I'm such a fool
    Are you alone, I should've known
    It never would have worked out
    It only would have made us cry
    It's better that you're gone now
    It's good we didn't even try
    And there was never one doubt
    It never would have worked out right
    It never would have come true
    Just a silly little dream we had
    I'm better of without you
    It's good that everything went bad
    Was there ever even one doubt
    It never would have worked out, right?

    Αστάρτη
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Μόνο με λύπη διαβάζω αυτό το κείμενο Αστάρτη. Αν και είμαι σχεδόν βέβαιη ότι θα Μ/μας ξανάρθεις <s> Θα Μ/μας λείψεις πάντως.

    Από τεχνική άποψη, δεν διαγράφουμε προφίλ. Αν δεν μπεις για 5 μήνες διαγράφεται αυτόματα.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αγαπητή Astarty...

    Τον τίτλο "Η μοναξιά των θεών" τον θεωρώ υπερβολικό....ποίος είναι άραγε Θεός στην προκειμένη περίπτωση....?

    Τέλος πάντων...
    Παρά τις μάχες μεταξύ μας (είσαι καλή πολεμίστρια) θα τρέξω να σε προλάβω έστω και στην έξοδο σου από το forum για να σου πω αυτά που πρέπει να πω για σένα ....και δεν θα σε αποχαιρετήσω με ένα ξερό ΑΝΤΙΟ...

    Δεν ξέρω τους λόγους που σε έκαναν να πάρεις αυτήν την απόφαση...
    Και φυσικά δεν με αφορούν (φαντάζομαι)
    Θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι κάποιοι λόγοι που απορρέουν από διάφορες συμπεριφορές που κατά καιρούς εκδηλώνονται στο Forum που μας φιλοξενεί.

    Πιστεύω η αποχώρηση σου να γίνετε κατόπιν ωρίμου σκέψεως και για σοβαρούς λόγους.
    Εσύ ξέρεις καλύτερα φυσικά!

    Παρόλο που είχαμε οι δυο μας αρκετές λογο-μαχίες οι οποίες εμένα προσωπικά μερικές φορές με «έφτιαχναν» θα σου ομολογήσω ότι θα μου λείψει η γραφή σου που αν μη τι άλλο θεωρώ ότι ήταν αυθόρμητη και δυναμική.

    Ίσως και να σε πήγαινα και πολύ περισσότερο από μερικές υπάρξεις εδώ που νομίζουν με την σιωπή τους λενε πολλά αλλά και άλλες με τα πολλά κυριελέησον που σε κανένα δεν λενε τίποτε.

    Τα post σου γίνανε πολλές φορές αιτία να γίνουν συζητήσεις επί των συζητήσεων και δεν έχω κανένα πρόβλημα να πω ότι έδινες ζωντάνια στο forum με τις παραινέσεις σου που άλλες έθιγαν και άλλες αποπροσανατόλιζαν την πορεία των συζητήσεων και άλλες εκνεύριζαν ακόμα άτομα.
    Πολλά από αυτά τα έβρισκα επίσης ευρηματικά έξυπνα και σωστά.
    Εμένα αυτός ο αντίλογος και αντίδραση μου άρεσε...ένιωθα ότι μπαίνω σε θέση μάχης προκειμένου να υπερασπιστώ τις επιθυμίες τα θέλω μου και την διαφορετικότητα μου
    Το γάντι έπεφτε στο πάτωμα είτε από σένα είτε από εμένα!!

    Αυτά στα χρώσταγα να στα γράψω και να τα δηλώσω δημοσίως ....
    Ειλικρινά θα μου λείψεις ...
    Νασαι καλά ότι και να κάνεις. Ελπίζω να ξέρεις που θα μας βρεις αν θελήσεις κάποτε ή και σύντομα να επιστρέψεις !!

    Με εκτίμηση
     
  4. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Θα προτιμούσα να έφευγες με κάποιο πολεμικό παιάνα ή το girls just to want to have fun.... Θα προτιμούσα να έμενες και απόψε να ντυνόσουν αμαζόνα ή tweety και να ερχόσουν στο πάρτυ.
    Μ'αρέσει να πίνω σφηνάκια τεκίλλας με γυναίκες δυνατές.
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Η μοναξιά των θεών

    Eμενα μου αρέσουν οι εκπλήξεις...
    Ίσως δούμε και την αμαζόνα να πίνει τεκίλλα σφηνάκια μαζί μας γιατί (όλες οι γυναίκες του forum είναι δυνατές) ...
    Αν δεν έρθει το σίγουρο είναι ότι θα πιούμε εμείς στην υγειά της