Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    "Κάποια μέρα θα σε δείρω τόσο πολύ ώστε να βγουν όλες σου οι προσωπικότητες στην επιφάνεια. Μία μία"

        
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Τυχερή
     
  3. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

     
     
  4. Σήμερα μια κυρία πέταξε το σκουπίδι της σε "κάτι χόρτα".

    -"Τι κάνετε εκεί;" της λέω. "Απέναντι έχει κάδο, πηγαίνετε εκεί να πετάξετε το σκουπίδι σας, διαφορετικά να το πάρετε να το πετάξετε στο σπίτι σας".

    -μουρμούρισε κάτι....

    Πήγα να μαζέψω το σκουπίδι της και το πέταξα στον κάδο.

    ......
    Για κακή μου τύχη την συνάντησα ξανά στον δρόμο πριν λίγο (χωριό ντε)...

    Έρχεται στο μέρος μου.
    -"Με έκανες να ντρέπομαι και σε περνάω 20 χρόνια! Από μικρό κορίτσι σε γνωρίζω"......

    Σκέφτομαι και εγώ, θα ζητήσει συγνώμη και δεν μου αρέσει, να μου ζητάνε συγνώμη. Ελπίζω να το σκέφτηκε έστω και κατά 20 χρόνια μεγαλύτερη μου και να μην το ξανακάνει.

    Και συνεχίζει "Ξανά ντροπή σου! Φωνάζει! Παρατήρηση δεν μου έχει κάνει κανείς μέχρι τώρα. Για ένα σκουπιδάκι μου μίλησες έτσι; Ντροπή σου κορίτσι πράμα".

    Την αγκάλιασα και την φίλησα μονο και μόνο γιατι ηταν έτοιμη να βάλει τα κλάματα, αλλά ομολογώ ότι με αποστόμωσε.
    Όχι γιατί της είπα κάτι παράλογο, αλλά γιατί το γύρισε ότι φταίω κιόλας!!!
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αχ!   
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Γενικά δεν έχει νόημα σε μεγαλύτερους απ'οτι έχω προσέξει, είναι σε φάση της ζωής που δεν ανέχονται πολλά και δεν έχουν υπομονή.
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Hint for next time: "Από μικρό κι από τρελό..."
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Το γέρικο σκυλί δε μαθαίνει νέα κολπα
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αλήθεια;

    Harriette Thompson, 1923-2017, πιανίστρια, ξεκίναει τρέξιμο στα 76 της χρόνια, τελειώνει μαραθώνιο στα 92 και στα 94.
    John Bennett Fenn, 1917-2010, κερδίζει βραβείο Νobel για τη Χημεία το 2002 για έρευνα που ξεκίνησε όταν ήταν 70 χρόνων.
    Priscilla Sitienei, μαία, Κένυα, μαθαίνει γραφή και αναγνωση στα 90 της.
    John Basinger, αποφασίζει στα 58 του χρόνια να αποστηθίσει το Χαμένο Παράδεισο του Μίλτον. Θα τα καταφέρει μετά από 9 χρόνια.

    Να συνεχίσω;

    Το σκυλί που δεν θέλει να μάθει, βρίσκει κάθε απίθανη δικαιολογία.
     
  10. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

         
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    E, όπως και να το κάνουμε, μια ευαισθησία την έχω...  
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor