Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

         
     
  2. "Πάντως έχει πλάκα που είσαι τόσο πνεύμα αντιλογίας που απαντάς ακόμα κι όταν σου λένε ότι είσαι ωραία "
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Στην αίθουσα αναμονής ενός ιατρείου η γραμματέας κάθεται μπροστά μου σταυροπόδι και ελαφρώς λοξά. Γράφει και ασυναίσθητα κουνάει τα πόδι της. Βγάζει και βάζει τη γόβα λες και θέλει να φτάσει τους σφυγμούς μου σε 3ψήφιο νούμερο.

    "Πιάνω" την κίνηση του ποδιού της και εκείνη "πιάνει" τη ματιά μου και χαμογελάει κοιτάζοντάς με μάλλον επίμονα. Σηκώνεται, πλησιάζει και με ρωτάει:

    Ο τάδε δεν είσαι; Γνωριζόμαστε από κάπου. Είμαι η.....

    Τα έχασα. Δεν ξέρω αν με αποστόμωσε ακριβώς αλλά σίγουρα με "έστειλε"!!!
     
  4. ChildInTime

    ChildInTime New Member

    "Ισως αν γινόσουν λίγο πιο ερωτική να τα πήγαινες καλύτερα" αυτός είναι ο λόγος που δεν κατάφερε να του σηκωθεί και να γαμήσει. το χειρότερο είναι πως ενώ εγώ έγλειψα, άσχετα με το αποτέλεσμα εκείνος ούτε να ασχοληθεί  
     
  5. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Να 'χα 100 πούτσους να χύνουν όλοι για σένα...

    (Το αποστομωτικό της υπόθεσης ήρθε όταν το έκανα εικόνα!   )
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    'έχω δέκατα'
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Τι ζώον θεέ μου....(αυτός φυσικά!)
     
  8. ChildInTime

    ChildInTime New Member

    Τι να κάνουμε υπαρχουν και αυτοί, εκτιμάμε έτσι όσους δεν είναι τόσο αγενείς και μιλανε ενω έχουν σκεφτεί πρωτα τι κοτσάνα θα πετάξουν
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    «Να πάμε έξω για ένα ποτό»
    «Δεν πίνω αλκοόλ»
    «Τέλεια, θα πιεις κάτι άλλο»
     
  10. Παλι καλα που δεν ειπε, "ε μονο μιση ωρα γλειψιμο? Συνεχισε 2-3 ωρες ακομα και βλεπουμε".  
     
  11. ChildInTime

    ChildInTime New Member

    Μόνο που το διάβασα ξενέρωσα, πόσο σίγουρος ήταν πως θα φτάνατε ως εκεί δηλαδή..

    Λιγότερο ήταν, αλλωστε το βλεπα απο την αρχη πως προσπαθεί να το αποφύγει να με γλείψει οποτε δεν θα παρει ουτε και εκεινος ουτε που ζηταει, δεν μου έβγαινε ετσι και αλλιως να το προσπαθήσω περισσότερο  
     
  12. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Μια ρωσιδα κοπελα, περσι, οταν δεν καταφεραμε να συναντηθουμε ενα βραδι. Το επομενο πρωϊ, αγριεμενη: ...θα σε σκοτοσω! Ποσα χρόνια δινουν στην Ελλαδα για φόνο ομορφων αγοριων;