Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η φιλοσοφία στο μπουντουάρ - Διάλογος δεύτερος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Stelios_X, στις 25 Οκτωβρίου 2019.

  1. Stelios_X

    Stelios_X "Πείρα είναι το σύνολο των σφαλμάτων μας." Ο.W.

    Τον πρώτο διάλογο θα τον βρείτε εδώ.

    ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ
    Κυρία ντε Σαιντ-Ανζ, Ευγενία
    ΚΥΡΙΑ ΝΤΕ ΣΑΙΝΤ-ΑΝΖ: Καλημέρα ωραία μου! Την ανυπομονησία μου θα την καταλάβεις εύκολα, αν διαβάσεις την καρδιά μου.

    ΕΥΓΕΝΙΑ: Έλεγα πως δε θα φτάσω ποτέ, καλή μου, τόσο βιαζόμουν να βρεθώ στην αγκαλιά σου· μια ώρα πριν φύγω, φοβήθηκα ότι θ' άλλαζαν όλα· η μητέρα μου ήταν απολύτως αντίθετη σ' αυτό το θαυμάσιο πάρτι, έλεγε πως δεν ταίριαζε στην ηλικία μου να έρθω μόνη· όμως ο πατέρας μου την είχε κακομεταχειριστεί προχθές τόσο πολύ, που άρκεσε μια ματιά του για να εκμηδενιστεί η κυρία Μιστιβάλ· τελικά συγκατατέθηκε στην άδεια που είχε δώσει ο πατέρας μου κι έτρεξα εδώ. Έχω δύο μέρες. Το αμάξι σου και μια υπηρέτριά σου πρέπει να με γυρίσουν οπωσδήποτε μεθαύριο.

    ΚΥΡΙΑ ΝΤΕ ΣΑΙΝΤ-ΑΝΖ: Πόσο μικρό διάστημα, άγγελέ μου πανάκριβε, σε τόσο λίγο χρόνο πώς να μπορέσω να σου εκφράσω όσα γεννάς μέσα μου; Κι έχουμε να πούμε πολλά. Ξέρεις βέβαια ότι σ' αυτή τη συνάντηση πρόκειται να σε μυήσω στα πιο κρυφά μυστήρια της Αφροδίτης· φτάνουν δυο μέρες;

    ΕΥΓΕΝΙΑ: Ώ! αν δεν τα μάθω όλα θα μείνω... ήρθα για να μορφωθώ και δε θα φύγω πριν πληροφορηθώ...

    ΚΥΡΙΑ ΝΤΕ ΣΑΙΝΤ-ΑΝΖ: (φιλώντας την) Έρωτά μου, και τι δε θα κάνουμε, και δε θα πούμε! Μήπως θέλεις να τσιμπήσεις τίποτα, βασίλισσά μου; Μπορεί το μάθημα ν' αποδειχτεί πολύωρο.

    ΕΥΓΕΝΙΑ: Χρειάζομαι μοναχά να σ' ακούσω, ακριβώ μου φίλη· γευματίσαμε δυο λεύγες από δω· θα περιμένω ώς τις οκτώ απόψε χωρίς να πεινάσω καθόλου.

    ΚΥΡΙΑ ΝΤΕ ΣΑΙΝΤ-ΑΝΖ: Ας πάμε τότε στο μπουντουάρ μου, εκεί θα είμαστε πιο άνετα. Μίλησα ήδη στους υπηρέτες, κανείς δε θα επιχειρήσει να μας διακόψει, να 'σαι βέβαιη.
    (Μπαίνουν στο μπουντουάρ αγκαλιασμένες.)

    ---ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ---
     
  2. RAIN

    RAIN nefelibata

    Δεν μας το διαβάζεις κιόλας..;
    Αυτό θα ήταν πιο απολαυστικό. 
     
  3. Stelios_X

    Stelios_X "Πείρα είναι το σύνολο των σφαλμάτων μας." Ο.W.

    Σε ανάγνωση έχουμε το Μέγα Ανατολικό στα σκαριά, κάνει;
     
  4. RAIN

    RAIN nefelibata

    Αμέ.
    Περιμένω.