Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ορίστε η απόδειξη:

     
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

     
     
  3. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Τα βουνά θα τα πάρω ούτως ή άλλως  Στο ενδιάμεσο θα μου κάνεις μύηση στα ενδότερα του διαφορικού λογισμού και ο @-Volt- στα ενδότερα της παραγώγισης. Που θα βρω άλλη τέτοια ευκαιρία? Βαριέμαι να δίνω και για Φυσική. Περνάνε τα χρόνια και γερνάμε. Η δε @charlotte θα μας φτιάχνει τη διάθεση με το αυθόρμητο γλυκό της χαμόγελο (δεν εγγυώμαι για την ακεραιότητα της τιμής του Volt από τις ορέξεις της Charlotte βέβαια   ).

    Deal?
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Βασικά είναι αδύνατο να σε μυήσω στα ενδότερα του διαφορικού λογισμού χωρίς να σε μυήσω στα ενδότερα της παραγώγισης (ή αλλιώς διαφόρισης!)
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor



    Πες το κι έτσι ρε Άριωχ, μορφωμένε 
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Διαφορικά μπορείς να το μάθεις από τον @-Volt-


    Ή μπορείς να το μάθεις από εμένα:

     
     
  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    @Arioch,

    Αν και θα περιμένω το @-Volt- να υπερασπιστεί τον εαυτό του και τη μέθοδο διδασκαλίας του, μπορώ να πω από τώρα πως αφού κατάφερα να δισυποστατήσω την παραγώγιση σε καθ' εαυτόν παραγώγιση και διαφόριση, τότε σίγουρα μπορώ να σηκώσω δύο διαφορετικές μεθόδους διδασκαλίας!

    Διαλέγω Lagavulin για να κατεβαίνει η γνώση πιο εύκολα κάτω κατά τη διάρκεια των ιδιαίτερων.
     
    Last edited: 28 Απριλίου 2020
  8. lotus

    lotus Silence

    Εδώ όμως η ανάλυση γιατί έχω πάρει φουντούνια και περιμένω  
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    @AlexanderV άστον @Arioch να σου μάθει τα μυστικά του διαφορικού λογισμού άντε και του Fourier και μαζί θα κάνουμε διανυσματική ανάλυση και μάλιστα θα δεις και παραδείγματα: εσύ είσαι το διάνυσμα με συντεταγμένες τον @Arioch στο χ τη @charlotte στον y κι οπωσδήποτε θα βρίσκομαι στον z για να διατηρήσω και την τιμή μου  

    Για τον τανυστικό λογισμό δε θα τα χαλάσουμε ακόμα βλέπω εφιάλτες   οπότε μπορεί να κάτσω μαζί σου στο θρανίο κι όταν γυρίζει ο @Arioch θα του πετάω φουντούνια στο σβέρκο  
     
  10. lotus

    lotus Silence

     
     
  11. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Με πλληγώνεις να ξες
    Αχ! Το 'σωσες
    ΜΕ ΕΙΠΕΣ ΡΕΜΑ;;;;;    
    Βρε κύντεροι, πηθικαλώπηες, αμαρεύματα της βδσμ κοινωνίας. Κι όσο για κεινον τον εύπηγο, ο εν δυνάμει έκφαυλος. Ρωποπερπέρηθροι γραφιαδες!!!!!

    Και για να μην βγω εκτός θέματος..
    Θέλω @AlexanderV όπως το άσμα!
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Ομολογώ πως δεν έχω καταλάβει αυτήν τη διαδικασία με τις φωτό. Aynway, @-Volt-, μολονότι έγινα ρεζίλι λίγα μηνύματα πιο πάνω, νομίζω ότι τα βασικά τα κατέχω. Κάτι τέτοιο είχες στο νου σου?

    https://www.greekbdsmcommunity.com/gallery/img_20200428_131957.80266/

    Όντως, βρίσκεσαι σε διάσταση ασφαλείας  Το θέμα είναι εγώ διάνυσμα προς ποια κατεύθυνση είμαι όμως? 

    Βρε, στραβή είναι να ποθούν να σε χουφτώσουν κι εσύ να μη θες, όχι εσύ! 

    Αχ, πως ξέρεις να τους κολακεύεις 

    @Arioch, φουντούνια? Φουντούνια? Τον @-Volt- φουντούνια? Αρνούμαι! Απλά αρνούμαι! Πότε ξεκινάμε μαθήματα?