Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Λάκτα..? Μα Λάκτα..? Ακούς εκεί Λάκτα..! Αίθχοθ!
     
  2. Caprice πουράκια!
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Me2!  
     
  4. Βασικα και ποιος/α δεν θελει....!
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ένα triplo πράσινο αύριο το βράδυ, να μου το φέρεις όπως θέλω.
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Να πάρω μαζί μου την αυλή με τη λεμονιά και την ησυχία.
     
  7. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Πάρε τη λεμονιά κι έλα...
    Έχω και άλλες δυο και θα έχει και παρέα.  
    Ησυχία βέβαια εδώ με τα δυο τέρατα δεν έχει, αλλά ξέρω ότι δε σε χαλάει.
    Άντε!!!
     
  8. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Θέλω να πάω σε συναυλία   
     
  9. Το 8ωρο είναι λίγο πολύ λίγο
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    - Να μην ξαναμπώ ποτέ σε διάθεση σεναρίων, εξ' ορισμού κατά πολύ κατώτερων της ιδέας που έχω για τον εαυτό μου.

    - Να λυθούν τα δύο πιο επίμονα προβλήματα των ημερών.

    - Να μην πάω σε μέρη παλιά σα να είναι παλιά, αλλά με νέα ματιά.

    - Να καταλάβω πως η επίγνωση δεν είναι θέμα πληροφοριών από τους άλλους λίγο ως πολύ υποκειμενικά δοσμένες, θελημενα ή αθέλητα, αλλά εσωτερική διεργασία δική μου. Και η επίγνωση χρειάζεται πολύ περισσότερα από θεωρίες και λογική.

    - Να μην ξαναξεχασω πως η ισορροπία μου δεν εξαρτάται από το να μετανιώνω για ο,τι έχω κάνει κι ο,τι έχω δώσει, αφού αυτό είναι ανοητο. Τα έκανα επειδή το ήθελα με βάση αυτά που γνώριζα και όσα ένιωθα. Τα υπόλοιπα είναι περιττά. Τα όρια και η σταθερότητα ξεκινούν από τον εαυτό μας.