Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θάθελα.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα ηθελα οταν γυρισω στην Ελλαδα να παρω τις φιλες μου (ξερουν αυτες ποιες ειναι) και να παμε να φαμε μπριζολακια και γιαουρτοσκορδιον κοινως τζατζικι, και πατατες τηγανητες, και χωριατικη σαλατα, και σουβλακια, και εναν ελεφαντα, και μια τρικερατοπο, και..και...και.......
     
  2. Eri

    Eri

    Μιρελλα νομιζω εμεις θα γινουμε πολυ καλες φιλες......
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θάθελα μια απλή συνταγή για σπαράγγια.
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    .....To resound the horn of Odin.....!!!!!
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Δύο είναι οι καλύτεροι τρόποι για "μαγείρεμα" σπαραγγιών και είναι οι πιό απλοί.

    1. "Soldiers": Απλά, βραστά (όχι πολύ όμως) και αλάτισμα αφού τα βάλεις στο πιάτο. Μετά απλά τα βουτάς σε μελάτο βραστό αυγό όπως συνήθως τα soldiers από toasted bread.
    2. Griddled με hollandaise sause: Τα κάνεις blanch και μετά griddle, ίσα μέχρι να εμφανιστούνε τα brown griddle marks και τα σερβίρεις με λίγο αλάτι και κύβους βουτήρου ή hollandaise sauce.
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ευχαριστώ. Θα τα κάνω το μεσημέρι, αλλά με μία μικρή παραλλαγή. Θα συνδυάσω τις δύο συνταγές. Soldiers, αλλά χωρίς αυγό, με βούτυρο. Yummy! 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μια φιλη μου εφαγε σπαραγγια και προχτες της καναμε τα 40, γιατι για καπιον ανεξηγητο λογο τα βλεπει τωρα αναποδα!
     
  8. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    Να σου πω το μυστικο.........!!!!!!! 
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Θάθελα.....

    Σπαραγγια δολοφονοι!!!

    ( Νεος τιτλος ταινιας...)
     
  10. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    120.000 €... πολλά ζητάω;;;
     
  11. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Θάθελα.....

    Να περιμενεις να μαζευτουνε μερικα τζακ ποτ στο τζοκερ...............και θα σου πω τα νουμερα που θα κερδισουν....!!!!!
     
  12. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    Θα ήθελα πάρα πολύ να ήμουν ο καλύτερος χάκερ στην Γη. Εχω πολλούς στην Black List μου.