Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θάθελα.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. μια μπουγάτσα από σαλόνικα
     
  2. Vasileys

    Vasileys Regular Member

    Να μη σταμάταγα να θέλω
     
  3. female

    female Contributor



    Θα 'θελα η μέρα να διαρκούσε πολύ περισσότερο, διπλάσια - και το ίδιο κι οι αντοχές μου...

     
  4. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    Θα 'θελα να 'σουν εδώ, που σε χρειάζομαι..
     
  5. θα θελα να σε σκάω με το χέρι μου...στόμα και μύτη... ενώ ανύμπορη σφαδάζεις μέσα στα δεσμά σου. Σςςςςςς....ήσυχα τώρα!!!
     
  6. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    θα θελα να εκανα ενα ταξιδι να γνωριζα αλλους πολιτισμους
     
  7. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    θα θελα να ταξιδεύω στο διάστημα, ανάμεσα στα άστρα, στους γαλαξίες, με ένα μικρό διαστημόπλοιο, χωρίς να ξέρω που πάω, χωρίς να ξέρω τι θα συναντήσω, χωρίς να ξέρω αν θα γυρίσω ποτέ. Απλά να ταξιδεύω ανάμεσα στην γαλήνη (με ότι κινδύνους μπορεί να κρύβει)
     
  8. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Θα θελα..............................αξιζει να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει!!Επισης αν κατι το θελουμε πολυ τοτε ολο το συμπαν ειναι με το μερος μας οπως λεει και ο συγγραφευς!!!
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Fanshaw ανήκεις και εσύ στους "μικρούς" ; 
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Θα ήθελα να έπαιρνα μία γομολάστιχα και να διέγραφα όλες τις άσχημες στιγμές από την ζωή μου αλλά αυτό μάλλον θα την έκανε ανιαρή.
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Θέλω η νύχτα να λέει το όνομά μου, να είναι πιο μαύρη από την άψυχη καρδιά μου.
    Θέλω οι φίλοι να κλαίνε από τη χαρά τους που δεν τους πήρα τα πολύτιμα όνειρά τους,
    να είναι όλοι εκεί στην τελευταία γιορτή μου, μα όχι σ`αυτή που έχει γεννήσει το κορμί μου,
    Θέλω να ρίχνουν χώμα στο κορμί μου, με γάντια ολόλευκα φωνάζοντας ΤΙΜΗ ΜΟΥ....

    Γυμνά καλώδια – Θέλω
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα ηθελα το ενα κιλο προβατινα στα καρβουνα να ειχε 50 θερμιδες καθολου λιπαρα και 0 χοληστερινη
    Αν με ακους Θεε και σκεφτεσαι να μου πραγματαποιησεις την επιθυμια , θα ηθελα να τονισω το αδιαπραγματευτο των παραπανω τιμων ....
    ααα ... και οπως κανεις τα κολπα σου με το DNA της προβατινας , κανε μου και τα φωτα του ΧΤ να φεγγουν περισσοτερο .....