Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω να το κόψω..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 21 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    ..το τσιγάρο! Περιμένω ευχές και συμβουλές..

    Ήδη κράτησα 1 τσιγάρα,όπου το χρωμάτισα(ώστε να μην το ανάψω),μόνο και μόνο για το έχω στο στόμα μου-ένας φίλος βοηθήθηκε πολύ απ αυτό- και να ξεγελιέμαι..


    Αρχή προσπάθειας.Πέμπτη 21 Φεβ,ώρα 12 50μμ(τότε έσβησα το τελευταίο τσιγάρο),12 52μμ πέταξα τον καπνό..

    Καλή μου επιτυχία  
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    είσαι πιο δυνατός απ' αυτό  
    καλή σου επιτυχία  
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Inco, Inco, Inco...     (ρυθμικά σε στυλ γηπέδου)

    Κράτα γερά.
     
  4. Eri

    Eri


    Εχω μια πολυ καλη συμβουλη....Να μεινουμε μαζι.....  

    Ενα σου λεω...... στα Γιαννενα εβγαλα 9 ατομα στο μπαλκονακι του ξενοδοχειου για να καπνισουν........Ακομα θυμαμαι τη φατσα του Ηλια οταν μπηκε κ ρωτησε που ειναι οι αλλοι........χαχαχαχαχαχαχα.......

    Καλη επιτυχια κ καλη δυναμη......  
     
  5. good luck

    (ανάβει τσιγαρούμπα)
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Παρε και ενα κομπολοι να απασχολεις τα χερια σου μετα το φαγητο.Αυτο ειναι το 1ο δυσκολο τσιγαρο.Μετα το sex πηγαινε για 2ο γυρο.Αν μη τι αλλο ακομα και αν δεν κοψεις το τσιγαρο,θα εχεις ενα πολυ ευτυχισμενο συντροφο διπλα σου  

    Σοβαρα τωρα το κομπολοι βοηθαει.Αν χρειαστεις support ξερεις
     
  7. Puma

    Puma Regular Member

    12 χιλιάδες μη καπνιστές πεθαίνουν το χρόνο από τον καπνό των άλλων!! Οπότε διπλό το καλό    
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

     

    Γλυτώνεις και χρήματα  
     
  9. Constan

    Constan Regular Member

    Το καπνισμα λενε ειναι αργος θανατος
    Ποιος ομως θελει να πεθανει γρηγορα??


    Κανε την προσπαθεια σου νομιζω αξιζει
     
  10. sw

    sw

    ...καλη σου επιμονη , αντοχη, και επιτυχια! (...το 'χεις   !!! )


    Γιωργος











    -------------------

    ΥΓ

    ... το 'κοψες ηδη!
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    παρε κατι χαπια τα champix, αυτα πηρα και εγω και το εκοψα το ρημαδι..δρουν στους υποδοχεις της νικοτινης στον εγκεφαλο..εχουν λιγες παρενεργειες( εμενα μου εφερναν ναυτια) αλλα μικρο το κακο μπροστα στο μεγαλο καλο..η θεραπεια ειναι 3 μηνες..
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Παίδες ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωώ !!!!!