Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Την γαμησω..Την κανει αυτο λιγοτερο Αφεντρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 31 Ιανουαρίου 2012.

  1. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Όπερ έδει δείξαι.
     
  2. Widget

    Widget Regular Member

    Ωραία τοποθέτηση που έχει να κάνει με το πώς αντιλαμβάνεται εγκεφαλικά ο καθένας το παιχνίδι που λαμβάνει χώρα εκείνη τη στιγμή.

    Έχω βρεθεί σε ρόλο παθητικό και αισθανόμουν ότι κατά βάθος εγώ είχα τον έλεγχο ενώ αν μας έβλεπε κάποιος τρίτος μπορεί να θεωρούσε το αντίθετο. Έχω βρεθεί, όμως, και σε ενεργητικό ρόλο όπου αισθανόμουν αυτό που περιγράφηκε παραπάνω.

    Να συμπληρώσω, επίσης, σε περίπτωση που δεν έχει ειπωθεί, ότι υπάρχει μία στάση που ενδεχομένως ενισχύει το παραπάνω σκεπτικό. Η λεγόμενη amazon position.
     
  3. VeeNM

    VeeNM New Member

    Και αυτό γίνεται.
    Η Κυριαρχία βγαίνει απο την δική μου ικανοποίηση, και όχι από την άρνηση ικανοποίησης του υποτακτικού μου.
    Και αυτό είναι και το κύριο χαρακτηριστικό κατα τη διάρκεια της πράξης.

    Η γωνία, το βάθος, η ταχύτητα είναι ακριβώς όπως απαιτώ και αλλάζουν κατα τη διάρκεια κατ εντολή μου.
    Τα σημεία που με ακουμπάει το ίδιο (αν του επιτρέψω).
    Αυτός μπορεί να είναι δεμένος, να φοράει φίμωτρο, να έχει άβολη στάση ή να κουράζεται αλλά δεν του δίνεται επιλογή.

    Και το καλύτερο είναι ο έλεγχος της στύσης ανάλογα με τις ορέξεις μου. Υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορώ να επιβάλω για να έχω τη σκληρότητα που με ευχαριστεί. Δαχτυλίδια, επιβραδυντικά, αλκοόλ, σφήνες, σφαλιάρες αλλά και τις ίδιες του τις σκέψεις.

    Όταν ο άλλος γίνει ζωντανό ομοίωμα για τη δική μου ευχαρίστηση δεν του μένει περιθώριο να σκεφτεί ποιός "γαμάει" ποιον.
     
  4. Yiyi

    Yiyi .

    O υποτακτικός χρησιμοποιείται ως εργαλείο αποκάβλωσης, οπότε το στραπονάρισμα είναι ακόμη μια εντολή. Κοινώς, δεν είναι το τι γίνεται, αλλά η οπτική, το mindset.
    Παράδειγμα, χρησιμοποιείται ο φαλλός του υποτακτικού ως εργαλείο χρήσης, το ίδιο εργαλείο αλλά σε πλαστικό, χρησιμοποιεί μετά η ντόμα για να τον πηδήξει και να νιώσει εκείνος υποταγμένος.