Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να πω κατι..............

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Δίας, στις 20 Μαϊου 2007.

  1. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ανοιγω αυτο το νημα με αφορμη καποιες "παρεξηγησεις" που εχουν δημιουργηθει τελευταια με καποια ατομα ειτε ιδιωτικα με μυνηματα ή σε συναντησεις,ειτε δημοσια μεσα απο εδω και αφιερωνεται σε αυτους.
    Θελω να ζητησω συγνωμη αν καμια φορα οι εμπειριες μου,η παιδεια μου και η ζωη με διδαξαν να ειμαι ευθης και καποιες φορες να λειτουργω σαν καθρεφτης του εαυτου του αλλου.Ισως να κανω λαθος σε καποια πραγματα που λεω αλλα δυστυχως και παλι η μετεπειτα εξελιξη των πραγματων ως επι το πλειστον με δικαιωνει.Θελω να τονισω πως καποιες φορες ακουγομαι σκληρος και οτι προσβαλω τον συνομιλητη μου αλλα ποτε δεν εχω υστεροβουλια ή κακη διαθεση.Παντα αυτα που λεω εχουν και τον παραγωντα ΙΣΩΣ(ασταθμιτη μεταβολη και μη ελεγχομενη),οποτε και να βγω λαθος(μακαρι).
    Ισως σε καποιους να φανει ασχετο ή εκτος τοπου και χρονου αυτο το νημα αλλα πιστευω πως σε οσους απευθηνεται θα καταλαβουν τι εννοω.Επισης αν το νημα πρεπει να μεταφερθει αλλου δεν ηξερα που αλλου να το γραψω οποτε ας αναλαβουν οι υπευθηνοι.Εαν πρεπει να διαγραφη ζητω μονο μια προθεσμια μερικων ημερων οποτε ελπιζω να το διαβασουν αυτοι στους οποιους απευθηνεται!!!

    Φιλικα Δίας!!!!
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θελω να πω κατι..............

    Το διαδίκτυο έχει ένα μεγάλο κακό.Δε μπορείς να δεις τον άλλο!Εφόσον στερείσαι αυτής της δυνατότητας,είναι φυσικό να παρερμηνεύονται λόγια και προθέσεις.Πολλές φορές έχω αναρωτηθεί αν κάποιος με δουλεύει ή μου τη λέει και φαντάζομαι πολλές φορές έχει γίνει και με μένα.Προσωπικά έχω ανταλλάξει και μηνύματα για να βεβαιωθώ.Αυτός είναι ο λόγος που χρησιμοποιώ πολύ τα emoticoms,πράγμα για το οποίο έχω έμμεσα κατηγορηθεί κάποιες φορές.
    Παρεπιπτόντως θεωρώ πως τα emoticons είναι πολύ λίγα.Μήπως........;  
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το κακο ειναι πως δεν εγραψα αυτο μονο για την επικοινωνια μεσω του διαδικτυου αλλα και σε προσωπικες επαφες με καποια μελοι 
     
  4. Eri

    Eri

    Και επειδη μεπηρε καποιος τηλ μολις τωρα και τα πηρα.....
    ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..............

          
     
  5. είσαι εγγραμένη σε κάποιο κλάμπ οργανωμένων οπαδών ποδοσφαιρικής ομάδας??? (γέλια)
     
  6. Eri

    Eri

    Ε μην τα λες ολα....Ειπα οτι την Τεταρτη εχω φροντιστηριο...Μη με δινεις ετσι.....
     
  7. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: Θελω να πω κατι..............

    Η ειδοποιός διαφορά είναι κατά πόσο υπάρχει η «καλή» θέληση να παρεξηγηθούν τα γραφόμενά σου. Σε κάποιες γωνιές του Internet οι συζητητές σου υποθέτουν ότι είσαι καλοπροαίρετος μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Αυτό που μας κουράζει σε πολλές ελληνικές κοινότητες είναι το ότι συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο. Οι μισές απαντήσεις που δέχεσαι είναι αμυντικές ή τελείως επιθετικές, και ο συζητητής σου προσπαθεί να εξάγει παρεξηγήσεις και προσβολές από ένα post. Πολύ flamewar ρε παιδί μου.  
     
  8. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εχω μια ιδεα!!Ας χρησημοποιηση αυτο το νημα οποιος πιστευει οτι οφειλη να δωσει μια παραπανω εξηγηση σε καποιον 
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    ..πιστευω να βρεις καποια ακρη με το νημα αυτο..αν και να επιτρεψεις να αμφιβαλλω..
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ..... με Εφερες εδω χωρις manual και διχως εγγυηση ... δεν φταιω εγω που εγινα ετσι .... αλλα τι υπεθυνοτητα να περιμενει κανεις απο ανυπαντρο πατερα
     
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Αγαπητε Maley το θεμα ειναι να βρουμε ακρη ολοι που λιγο πολυ την εχουμε χασει 
    Isnogood τα παντα υπαρχουν αρκει να υπαρχει η καλη θεληση που αναφερουν και οι Panacotta of Doom 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    ααα .... αμα εσεις ειχατε μανιουαλ και εγγυησεις να διαμαρτυρηθω στην διευθυνση ... εμενα παντως εδω ο Θεος με εστειλε χωρις αυτα γι αυτο και τα εχω μαζι του ....