Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να σας υπηρετησω

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 4 Απριλίου 2023.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    "Θελω να σας υπηρετησω"
    Του εστειλα ενα sms. Το σκεφτηκα παρα πολυ πριν το κανω, δεν μπορουσα αλλιως. Μιλουσαμε μετα το release μου. Τον ηξερα καλα, οσο ημουν σκλαβος ο πρωην Κυριος μου του ειχε επιτρεψει να με χρησιμοποιησει. Αλλα αυτος ο ανθρωπος εβγαζε κατι σκληρο, μου εκοβε την ανασα, με πλημμυριζε με φοβο και καυλα. Μιλαμε με μηνυματα καθε μερα μεχρι αργα, δεν αντεχω αλλο. Ξερω οτι με παιζει, αλλα το θελω πολυ.
    "Ελα το βραδυ σπιτι μου για ενα ποτο" απαντησρ.
    Εφυγα νωριτερα απο την δουλεια, Παρασκευη. Πηγα για αποτριχωση αν και δεν εχω πολλες εκανα μπανιο και κλυσμα, δεν θελω να τον απογοητευσω. Τζην ενα πουκαμισο, καθολου εσωρουχα. 9 το βραδυ ειμαι εξω απο το σπιτι του οπως μου ζητησε.
    Μου ανοιξε, φορα ενα μακο μπλουζακι κι ενα μαυρο παντελονι τα καστανοξαθα μαλλια του ειναι λυτα. Ελαφρια γεννιαδα.
    "Περασε"
    Κανω μερικα βηματα στο σπιτι του, ακιυγεται μουσικη τζαζ. Ωραια ατμοσφαιρα. Ειναι απο πισω μου, με πιανει. Μου φιλαει τον λαιμο.
    Ανοιγω το πουκαμισο μου, κατεβαζω το παντελονι μου μενω γυμνος. Το χερι του με χαιδευει κατα μηκος της ραχης μου.
    "Ποσο καιρο εχεις να μαστιγωθεις;"
    "Επτα μηνες"
    Ερχεται μπροστα μου με φιλαει.
    "Θα μαστιγωθεις αποψε πολυ"
    Τα ματια του γυαλιζουν. Δεν τον φοβαμαι.. εχω καυλωσει πολυ..
    Γονατιζω.
     
  2. slave32

    slave32 Regular Member

    Ηξερε τι περιμενα ν ακουσω, τι ηθελα, ηξερε τα παντα.
    Εβγαλε το παντελονι του, περιμενα οτι θα τον επαιρνα στο στομα μου. Καθισε απο πανω μου, με περιφρονουσε.
    "Ανοιξε το στομα σου"
    Δεν εχασε στιγμη,με κατουρουσε στα μουτρα, στο στομα παντου.
    "Ακριβως οπως σου τα ελεγα"
    Μια γνωριμη φωνη ακουγα απο πισω μου. Ηξερα ποιος ειναι. Δεν κουνηθηκα.
    Σταματησε να με κατουραει.
    "Θα μεινεις;" με ρωτησε.
    Εγνεψα καταφατικα. Δεν θα εφευγα.
    Ο Αφεντης πισω μου ηρθε κοντα μου.
    "Επτα μηνες απο οταν σε ελευθερωσα"
    Ενιωσα το χερι του στα μαλλια μου, μου εσπρωξε το κεφαλι στον καυλωμενο φιλο του, φωλιασε τη πουτσα του στο στομα μου.
    'Επτα μηνες αντεξες χωρις καυλι πανω σου" με εσπρωχνε πιο δυνατα. Τα πρωτα χτυπηματα με το μαστιγιο αρχισαν να πεφτουν στην πλατη μου.
    "Η ελευθερια σου τελειωνει αποψε" ο φιλος του γραπωσε το κεφαλι μου, το γαμουσε δυνατα.
     
  3. σου φίλησε το λαιμο; με το που ανοιξε η πόρτα στα γόνατα επρεπε να ήσουν. και 5 μέτρα που περπάτησες ορθιος τιμή σου ήταν.
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  5. slave32

    slave32 Regular Member

    να παθουμε κανα λουμπαγκο?? μπα σε καλο σου!!
     
  6. slave32

    slave32 Regular Member

  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Διάβασε το νήμα, θα το βρεις ιδιαίτερα διαφωτιστικό.
     
  8. ε οχι και να κάτσω στον δούλο μου. αν είναι δυνατον. ουτε σα σκεψη
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αλίμονο!
     
  10. slave32

    slave32 Regular Member

    Το χω διαβασει..
    Απλα ειναι πολυ indeed στο φορουμ δαυτο να τη λεμε στους αλλους για το πως τους αρεσει να ευχαριστιουνται!
     
  11. slave32

    slave32 Regular Member

    Ναι υποθετω οτι στο μυαλο σου ο δουλος ειναι gay, εσυ εισαι str8 σωστα?
     
  12. δεν με ενδιαφερει τι είναι , δεν με νοιάζει. ο δούλος είναι δουλος είτε straight ειναι είτε gay. ως κάτι μηδενικής αξιας - ο δούλος- δεν με νοιαζει. ουτε κάν θα τον ρωτήσω. ουτε κάν θα μιλάει για να το πει.