Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω την αποψη σας για τις γυναικες οδηγους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος urolagnos, στις 12 Νοεμβρίου 2007.

  1. Δεν ξερω πως μου κατεβηκε αλλα ειναι ενδιαφερον να δω τι πιστευεται.
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Γ.Τ.Π. (υπάρχουν και οι εξαιρέσεις)
     
  3. το Γ.Τ.Π τι σημαινει?
     
  4. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Θελω την αποψη σας για τις γυναικες οδηγους

    Για το πούτ*ο(ή για το παράδεισο-αναλόγα με τη σοβαρότητα του τροχαίου)  
     
  5. πολυ εξυπνο zofia.oφειλω να σου δωσω συγχαρητηρια.
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Ανάλογα τη γυναίκα.

    Δεν ξέρω αν θα με ονόμαζα "εξαίρεση".
    Λατρεύω την οδήγηση. Οδηγώ με την "προσοχή" των γυναικών και τον "τσαμπουκά" των αντρών. Μπορώ και παρκάρω σε πολύ μικρούς χώρους χωρίς να μου παίρνει μισή ώρα και το αγαπημένο μου είναι να προσπερνάω όταν οδηγώ σε αυτοκινητοδρόμους (ειδικά το βλέμμα κάποιων αντρών όταν βλέπουν ότι τους προσπέρασε γυναίκα είναι priceless!!!).
    Τέλος, αφού ο μπαμπάς μου με "παραδέχεται" ως τον "καλύτερο οδηγό που ξέρει" και το αγόρι μου ως "οδηγάς σαν άντρας", είμαι ευχαριστημένη!  

    Υ.Γ. urolagnos, Γ.Τ.Π. = Για Τον Πούτσο  
     
  7. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Θελω την αποψη σας για τις γυναικες οδηγους

    οι γυναικες οδηγοι,λενε,επειδη φοβουνται οδηγουν ποιο προσεκτικα!
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

     

    [YT]mLF8Be8uPCY[/YT]
     
  9. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Θελω την αποψη σας για τις γυναικες οδηγους

    Κοιτάξτε δε προλαβα να ξεκολλήσω το "Ν" κι έχω πάει να τρακάρω 2 φορές... Θεμα εμπειρίας.

    Κοιτάξτε οι γυναίκες οδηγοί (δεν είμαι σεξιστης) είναι αναλογικά με τους άνδρες όχι και τόσο καλές.

    Δηλαδή όντως 6/10 γυναίκες θα κανουν 3 λεπτά να παρκάρουν ενα mini cooper με 5 μετρα χώρο.
    Στους άντρες αυτό παει σε ποσοστό 4/10.
    Οι γυναίκες βέβαια λέγεται ότι έχουν μεγαλύτερη αντίληψη του δρόμου και αυτό τις φοβίζει να τρέχουν.

    Αυτά ποσοστά που είχα διαβάσει σε περιοδικό είναι. Γενικά δε μπορώ να πω ότι τα θεωρώ σωστά αλλά η οδηγική συμπεριφορά οφείλεται και στο χαρακτήρα και στο φύλλο.

    π.χ Η μητέρα μου δωσ' της δρόμο το πατάει, ελάχιστες διαφορες με τον πατέρα (κατ εμέ αυτός πολύ καλύτερος οδηγός) μου. Εγω παλι το πατάω αλλά τι θα πατήσω έπειτα είναι το θέμα!
     
  10. Emma

    Emma Contributor


    ΠαλιόLost_Boy! Αυτά θα μπορούσαν κάλλιστα να είχαν γίνει από άντρες. Δεν φαίνονται γύναικες παντού! Και φυσικά είναι γνωστό ότι τα πιό πολλά ατυχήματα τα προκαλούν άντρες!  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    καλυτερα να μην μιλησω .... 
     
  12. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Διαφωνω...στα πιο πολλα ατυχηματα συμμετεχουν ανδρες αλλα προκαλουνται απο γυναικες.