Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιστορια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 4 Οκτωβρίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Εξω εχει σκοτεινιασει για τα καλα... δεν ξερω τι ωρα ειναι αλλα η βροχη δεν λεει να σταματισει απο το πρωι. Φθινόπωρο βλεπεις, και ο καιρος αρχισε να ψυχραινει μερα με την ημερα, ενω η μερα μικραινει ολο και πιο πολυ οσο προχωράμε προς τον χειμώνα.
    Ενα ελαφρυ αερακι ανακατεβετε με τις σταγονες της βροχης και τα πεσμενα κιτρινισμενα φυλλα απο τα δεντρα.
    Ο δρομος σκοτεινος, μονο ενα φως φαινεται στην ακρη του... Τα ρουχα μου βρεγμενα και τα παπουτσια μου γεματα λασπη. Ακουω τα βηματα μου καθως προχωρω προς το φως...








    ( οποιος θελει την συνεχιζει απο κατω...
    οχι πανω απο μια παράγραφο ο καθενας)
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    κανεις??
     
  3. better luck next time
     
  4. Emma

    Emma Contributor

    και μετά πέφτει ένας κεραυνός και με σκοτώνει! Τέλος!

    χιχιχι πλάκα κάνω...
    Ιδού η επόμενη παράγραφος:

    ...Τρέχουν δάκρυα απ' τα μάτια μου αλλά δε με νοιάζει. Όσο πλησιάζω το <<φως>>, νιώθω τον πόνο να φεύγει. Νιώθω μια γαλήνη, μια ηρεμία... θέλω να αρχίσω να τρέχω, για να φτάσω εκεί πιο γρήγορα! Αλλά ξαφνικά, ακούω τη φωνή της. Αυτή τη γνώριμη φωνή, που τόσο αγαπούσα, να λέει κλαίγοντας: <<Μη φεύγεις, σε παρακαλώ. Μη με αφήνεις!>>. Γυρίζω τη πλάτη μου στο φως και προχωρώ προς την αντίθετη κατεύθυνση ψάχνοντας απεγνωσμένα να τη βρω. Ανοίγω τα μάτια και βλέπω το προσωπό της, γεμάτο αίματα και δάκρυα. Βλέπω αυτή να μου χαμογελάει και να μου ψιθυρίζει <<Σ'αγαπώ>>. <<Κι εγώ σ'αγαπώ... Δεν θα σε άφηνα ποτέ>> προσπαθώ να αρθρώσω, μα δεν τα καταφέρνω...
     
  5. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Ιστορια...

    Προχωρω εχοντας την περιεργεια να φτασω κοντα στο φως και ετσι ξαφνικα θελω να ξεχασω!Να ξεχασω ο,τι θυμιζει τοπο και χρονο.Τοπο γεννησεως,τοπο θανατου.Νιωθω πως ετσι αγαπησα και εζησα εγω,για να πρεπει να ξεχασω.Να μετραω το συναισθημα μεσα στην στερηση,να σε αγγιζω στην απουσια σου,αυτοεξοριστη σε ενα σπαταλο ονειρο που κοπηκε στη μεση.Συναντω το φως του φεγγαριου..Αποψε θα μιλησω με το φεγγαρι ελευθερα..Κανεις δε θα λεειλατησει τη νυχτα μου...  
     
    Last edited by a moderator: 6 Οκτωβρίου 2007
  6. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: Ιστορια...

    Φανταζομαι πως ξερω απλα με προλαβες!!Να με συγχωρειτε...
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Ιστορια...

    Συγγνωμη που παρεμβαίνω ίσως κ να μην ειναι πρέπον αλλα βρε λιλιθ με μια παραγραφο την τελειωσες την ιστορια κ εχει κ συγκινητικο χαπι εντ..
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    (Δεν τη τέλειωσε).

    Δεν τα καταφέρνω γιατί κάτι μέσα μου με κρατάει. Φρενάρει, με εμποδίζει να είμαι εγώ. Πλησιάζω. Τείνει το χέρι της και εγώ το πιάνω. Το φιλάω με σεβασμό. Τη ρωτάω τι έχει, πως έγινε έτσι, έπεσε, χτύπησε; Πονάω και εγώ μαζί της. Έχω βουρκώσει και τα δάκρυα είναι έτοιμα να βγουν. τη βοηθώ να σηκωθεί. Είναι δυνατή, τα καταφέρνει. Κυρίαρχο άτομο, μια Κυρία δεν μπορεί παρά να σταθεί στο ύψος της. Τώρα είναι λαβωμένη, αλλά μέσα στην κακή κατάστασή της ξεχωρίζει αυτό το κάτι που την έκανε και την κάνει Κυρία. Έτσι την αποκαλώ και βαδίζουμε μαζί προς το φως. Μουσφίγγει τον ώμο. "Όχι εκεί", μου λέει.
     
  9. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: Ιστορια...

    Με τραβαει σε ενα σκοτεινο σοκακι.Ενας αρουραιος κανει παρτυ διπλα σε ενα καδο σκουπιδιων.Δεν υπαρχουν πολλοι καλεσμενοι.Δεν πρεπει να εχει και πολλους φιλους...Κριμα που δεν ειμαι φιδι,σκεφτομαι.Δεν θα χρειαζοταν να ξοδευω τοσα λεφτα στα σουβλατζιδικα...Πλησιαζουν μεσανυκτα.Δεν εχω πολυ χρονο.Σε λιγο το ρολοι της πλατειας θα κτυπησει 12 φορες και εγω θα μεταμορφωθω παλι σε βατραχο...
     
  10. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Ιστορια...

    Κάθε βράδυ μόλις το ρόλοι χτυπήσει δώδεκα μεταμορφώνομαι σε βάτραχο. Είναι η κατάρα της Mistress Magicα de spell που ήμουν σκλάβος της 12 χρόνια, 12 μήνες, 12 μέρες και 12 ώρες. Όταν ζήτησα release με καταράστηκε να γίνομαι βάτραχος κάθε νύχτα. Τα μάγια θα λυθούν μόνο αν δεχτεί να γίνει αφέντρα μου η Miss Piggy που έχει φετίχ με τους βάτραχους. Το έκανε η μοχθηρή γυναίκα γιατί ήξερε ότι δεν αντέχω τις χοντρές αφέντρες. Κι όμως εκείνη τη νύχτα μάζεψα τη δύναμη μου και προχωρούσα προς το φως, προς τα εκεί που ήξερα πως σήμερα θα με περιμένει η Miss Piggy. Ο χρόνος έτρεχε και εγώ βυθιζόμουν στο δίλημμα: να μείνω με την αγαπημένη μου με το φόβο ότι μόλις με δει σαν βάτραχο θα την κάνει με ελαφρά; Ή να πάω όσο πιο γρήγορα γίνεται στη Miss Piggy για να λυθούν τα μάγια;
     
  11. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ιστορια...

    Είχα σκοπό να πάει απ' το τέλος προς την αρχή (να εξιστορηθεί δηλαδή τί έγινε και έφτασε εκεί), αλλά παρασύρθηκα και <<ξέχασα>> ότι δεν την γράφω μόνη μου την ιστορία...  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    με μπερδεύετε

    πάω να πιώ έφυγα !